Zajęcia grupowe

Zobacz kalendarz zajęć

ABT

50 min

Zajęcia modelujące dolne partie ciała, brzuch, uda, pośladki. Zajęcia pomagają w zwalczaniu cellulitu, poprawiają napięcie skóry i modelują dolne partie ciała. Najprostsza z form ruchowych. Zajęcia pomagają osiągnąć piękne i gładkie ciało. Doskonały trening dla każdej kobiety.  

Antycellulit

30 min

30-minutowy trening z wykorzystaniem gum power band. Skutecznie spala tkankę tłuszczową i ujędrnia ciało.

BodyART

60 min

BodyArt – to trening całego ciała. Połączenie jogi, pilatesu, ćwiczeń rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu. BodyArt wzmacnia ciało i kręgosłup, poprawia jego elastyczność, odstresowuje i pozwala znaleźć harmonię zarówno fizyczną jak i psychiczną.

Boks

60 min

Zapraszamy na profesjonalne treningi boksu – prowadzimy zajęcia w grupach podstawowych i zaawansowanych. Nasza oferta skierowana jest do kobiet i mężczyzn. Naukę boksu w FairPlayce prowadzą najlepsi trenerzy – osoby wyróżniające się świetną kondycją oraz znajomością najważniejszych technik walki.

Aerobik Poznań | fairPlayce

CARDIO PILATES

50 min

Zajęcia tego typu działają pozytywnie na ciało i ducha. Z jednej strony wzmacniają mięśnie, poprawiają kondycję, sprawność fizyczną. Z drugiej strony są szansą na wyciszenie, odnalezienie niezbędnej harmonii w życiu – uczestnicy zajęć ćwiczą oddech, relaksują się.

Express stretching

30 min

Zajęcia polegające na uelastycznianiu mięśni, zwiększeniu ruchomości stawów i redukcji napięcia. Rozciąganie jest doskonałym ćwiczeniem odprężającym i uspokajającym cały organizm po wysiłku, dlatego na zajęcia mogą przychodzić osoby, które wcześniej uczestniczyły w zajęciach aerobowych lub na siłown...

Fitball

50 min

Są to zajęcia z użyciem piłek łączące zarówno wzmacnianie, jak i rozciąganie całego ciała. Pracujemy nad mięśniami głębokimi jak i posturalnymi, które odpowiadają za dobry stan naszego kręgosłupa. Ćwicząc z piłką rozwijasz sprawność całego ciała.

Functional body Poznań

Functional Body

50 min

Functional Body to połączenie ruchu z rozciąganiem. Przywraca sprawność i elastyczność ciała. Kombinacja ćwiczeń angażuje wszytkie płaszczyzny ruchu i taśmy anatomiczne. Zajęcia o niskim stopniu trudności i średniej intensywności.

Indoor Cycling

45 min

Indoor Cycling to trening na rowerach stacjonarnych poprawiający kondycję, wytrzymałość, siłę a także spalający tkankę tłuszczową. Indywidualny dobór obciążenia sprawia, że są to zajęcia dla każdego, zarówno dla osób dbających o formę jak i trenujących zawodowo.

Joga

90 min

Podczas zajęć skupiamy się równowadze między dwiema stronami ciała, prawą która reprezentuje aktywną energię słońca i lewą, która jest bardziej pasywną siła.

Joga Spokojna

90 min

Ta metoda uczy precyzji, uważności i szacunku dla własnych ograniczeń. Dbając o szczegóły, wsłuchując się bez pośpiechu w swoje ciało praktykujesz świadomie, ostrożnie rozpoznajesz swoje możliwości, by je następnie przekraczać w systematycznej pracy. Dłuższa chwila w asanie pozwala poczuć jak współp...

Mental Body

50 min

Zajęcia wzmacniające całe ciało łączące elementy pilatesu, jogi oraz stretchingu. Jest to trening równowagi, stabilizacji, angażujące mięśnie głębokie, które stabilizuje nasze ciało i dbają o dobrą kondycję naszego kręgosłupa.

Płaski brzuch

30 min

To idealny sposób na płaski brzuch. Prosty, 30 minutowy trening skupiający się wzmocnieniu i rzeźbieniu mięśni brzucha.

Power Body

50 min

Trening obwodowy, interwałowy. Kombinacja ćwiczeń kształtujących ciało z elementami cardio.

PUMP

50 min

Zapraszamy na zajęcia body-pump w Poznaniu. Ćwiczenia tego typu to świetny sposób na aktywne spalanie tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie pięknej, sportowej sylwetki.

Shape

50 min

Wzmacnia, modeluje i ujędrnia całe ciało. Wzmacnianie całego ciała z udziałem ciężarków, piłki, stepu, taśm lub bez sprzętu. Idealne zajęcia by uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Trening funkcjonalny

50 min

To trening ruchu. Idealnie usprawnia nasze ciało. Poprawia szybkość, stabilizację, siłę oraz czucie własnego ciała. Trening funkcjonalny bazuje na ruchach dnia codziennego, dyscyplinach sportowych oraz rehabilitacji. Jest to trening dla każdego. Dla osób zdrowych chcących poprawić swoją sprawność, d...

Trening ogólnorozwojowy

60 min

Trening ogólnorozwojowy przeznaczony jest dla osób, które chcą zadbać o swoją ogólną sprawność fizyczną. Podczas zajęć będziemy rozwijać zdolności motoryczne takie jak zwinność (koordynacja) szybkość, siła i wytrzymałość. Dzięki odpowiednio dobranym zestawom ćwiczeń będziemy podczas treningu angażow...

TRX

50 min

Zapraszamy na profesjonalne treningi TRX w Poznaniu. Podczas każdego treningu korzysta się ze specjalnych taśm do ćwiczeń. Regularne zajęcia to przede wszystkim lepsza sprawność, kondycja – dobra stabilizacja i równowaga.

Zdrowy Kręgosłup

50 min

Doskonały sposób profilaktyki i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa. Zajęcia na których ćwiczenia w ciekawy i różnorodny sposób wzmacniają plecy, kręgosłup, brzuch oraz mięśnie głębokie, a jednocześnie poprawiają kondycję całego ciała. Podczas zajęć wykorzystywany jest różny sprzęt fitness. To jed...

Kalendarz zajęć

Pokaż wszystkieWybierz zajęcia
Czas / DzieńPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
08:00
-
09:00
09:00
-
10:00
10:00
-
11:00
11:00
-
12:00
18:00
-
19:00
19:00
-
20:00
TRX
19:00
-
19:50
JagodaSala TRX
20:00
-
21:00
Joga
20:00
-
21:30
IzaStudio Jogi
Rodzaje zajęć
Body&Mind
Dynamiczne / Wzmacniające
Taneczne
Dla Dzieci