Zajęcia grupowe

Zobacz kalendarz zajęć

ABT

50 min

Zajęcia modelujące dolne partie ciała, brzuch, uda, pośladki. Zajęcia pomagają w zwalczaniu cellulitu, poprawiają napięcie skóry i modelują dolne partie ciała. Najprostsza z form ruchowych. Zajęcia pomagają osiągnąć piękne i gładkie ciało. Doskonały trening dla każdej kobiety.  

Aktywna Mama

50 min

Zajęcia kondycyjne i wzmacniające, które skierowane są na spadek masy ciała. Najważniejsze jest to, że w odróżnieniu od innych form, kobiety mogą ćwiczyć razem z dziećmi. Jest to ważny element, dlatego że nie każda mama ma możliwość zostawienia dziecka pod czyjąś opieką. Dziecko bierze aktywny udzia...

Antycellulit

30 min

30-minutowy trening z wykorzystaniem gum power band. Skutecznie spala tkankę tłuszczową i ujędrnia ciało.

Bachata

75 min

Bachata to jeden z tańców latynowskich. Początkujących zachęca swoją prostotą, a na dalszych etapach nauki staje się narzędziem w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu tańca. Pozwala na doskonałą zabawę i daje mnóstwo satysfakcji.

BodyART

60 min

BodyArt – to trening całego ciała. Połączenie jogi, pilatesu, ćwiczeń rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu. BodyArt wzmacnia ciało i kręgosłup, poprawia jego elastyczność, odstresowuje i pozwala znaleźć harmonię zarówno fizyczną jak i psychiczną.

Boks

60 min

Zapraszamy na profesjonalne treningi boksu – prowadzimy zajęcia w grupach podstawowych i zaawansowanych. Nasza oferta skierowana jest do kobiet i mężczyzn. Naukę boksu w FairPlayce prowadzą najlepsi trenerzy – osoby wyróżniające się świetną kondycją oraz znajomością najważniejszych technik walki.

Contact improvisation

60 min

Na zajęciach kontakt improwizacji odkryjemy nowe możliwości własnego ciała, dla których wyjściem będzie punkt podparcia. wspólnie będziemy poszukiwać nowych ruchowych rozwiązań.

Contemporary Dance

75 min

Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących. Celem jest uzyskanie efektu zmniejszenia napięcia w organizmie, poszukiwanie harmonii i płynności oraz prawidłowe wykorzystanie oddechu i energii. Wykorzystując naturalny ruch, idąc w kierunku rozluźnienia mięśni i uzyskania płynności uczestnicy uzysk...

Dance fitness

50 min

Zajęcia te są połączeniem tańca z elementami fitnessu.  Prowadzone z Sewerynem są doskonałą okazją na połączenie choreografii z pracą nad formą i kondycją naszego ciała. W przyjaznej atmosferze i przy dobrej muzyce będzie można wspólnie uwolnić drzemiące w nas pokłady energii a przy tym zadbać o swo...

Express stretching

30 min

Zajęcia polegające na uelastycznianiu mięśni, zwiększeniu ruchomości stawów i redukcji napięcia. Rozciąganie jest doskonałym ćwiczeniem odprężającym i uspokajającym cały organizm po wysiłku, dlatego na zajęcia mogą przychodzić osoby, które wcześniej uczestniczyły w zajęciach aerobowych lub na siłown...

Fitball

50 min

Są to zajęcia z użyciem piłek łączące zarówno wzmacnianie, jak i rozciąganie całego ciała. Pracujemy nad mięśniami głębokimi jak i posturalnymi, które odpowiadają za dobry stan naszego kręgosłupa. Ćwicząc z piłką rozwijasz sprawność całego ciała.

Functional body Poznań

Functional Body

50 min

Functional Body to połączenie ruchu z rozciąganiem. Przywraca sprawność i elastyczność ciała. Kombinacja ćwiczeń angażuje wszytkie płaszczyzny ruchu i taśmy anatomiczne. Zajęcia o niskim stopniu trudności i średniej intensywności.

Indoor Cycling

45 min

Indoor Cycling to trening na rowerach stacjonarnych poprawiający kondycję, wytrzymałość, siłę a także spalający tkankę tłuszczową. Indywidualny dobór obciążenia sprawia, że są to zajęcia dla każdego, zarówno dla osób dbających o formę jak i trenujących zawodowo.

Joga

90 min

Podczas zajęć skupiamy się równowadze między dwiema stronami ciała, prawą która reprezentuje aktywną energię słońca i lewą, która jest bardziej pasywną siła.

Joga Spokojna

90 min

Ta metoda uczy precyzji, uważności i szacunku dla własnych ograniczeń. Dbając o szczegóły, wsłuchując się bez pośpiechu w swoje ciało praktykujesz świadomie, ostrożnie rozpoznajesz swoje możliwości, by je następnie przekraczać w systematycznej pracy. Dłuższa chwila w asanie pozwala poczuć jak współp...

Lyrical hip hop

75 min

Lyrical hip hop to wariacja na temat stylu tanecznego „hip hop”, która skupia się bardziej na choreografii i ilustrowaniu emocji niż na ulicznych korzeniach stylu.

Mental Body

50 min

Zajęcia wzmacniające całe ciało łączące elementy pilatesu, jogi oraz stretchingu. Jest to trening równowagi, stabilizacji, angażujące mięśnie głębokie, które stabilizuje nasze ciało i dbają o dobrą kondycję naszego kręgosłupa.

Modern jazz

75 min

Modern jazz to styl, w którym zwrócimy szczególną uwagę na rytm i precyzję ruchu. Taniec ten wywodzi się z tańca klasycznego.

Kalendarz zajęć

Pokaż wszystkieWybierz zajęcia
Czas / DzieńPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
08:00
-
09:00
Joga
08:30
-
09:30
Ania S.Sala TRX
09:00
-
10:00
10:00
-
11:00
11:00
-
12:00
18:00
-
19:00
19:00
-
20:00
Joga
19:00
-
20:30
BeataSala TRX
20:00
-
21:00
Joga
20:00
-
21:30
IzaSala TRX
Rodzaje zajęć
Body&Mind
Dynamiczne / Wzmacniające
Taneczne
Dla Dzieci