Co nowego
15
11
2017

Smacznie, zdrowo, tanio

Od Ryszard 0

Kuchnia Sportowa w naszej restauracji !!!

Nasi doradcy żywieniowi wiedzą, CO powinniście jeść uprawiając sport. Wy wiecie, GDZIE zjeść i uprawiać sport.

Stworzyliśmy specjalnie dla Was ?sportowe? MENU, które da wam POWER!

Kuchnia Sportowa NIE musi kojarzyć się tylko z gotowaną piersią z kurczaka, suchym ryżem i wodą mineralną!

W naszej Restauracji „Nad Różanym Potokiem” POŁĄCZYLIŚMY niebywałe umiejętności kulinarne naszego Szefa Kuchni z wiedzą i doświadczeniem naszych Doradców Żywieniowych i Trenerów! Efektem tej fuzji jest POWER MENU przygotowane dla Was!

To różnorodna, oryginalna i naprawdę smaczna kuchnia dla aktywnych osób. Odpowiednie ?paliwo?, by budować mięśnie, spalać tłuszcz i dobrze się regenerować!
Kuchnia oparta o Wasze potrzeby! Dzięki oszczędzeniu czasu na gotowanie, możecie zająć się w pełni uprawianiem Waszych ulubionych dyscyplin sportowych!
Zdrowie to właściwie dopasowana aktywność oraz odpowiednie żywienie!

Sprawdź nasze aktualne POWER MENU w Restauracji Nad Różanym Potokiem, na terenie obiektu fairPlayce!!!

Poznań-Naramowice

ul. Bożydara 10

tel. 736-200-750

?Curry michę? szczególnie polecam osobom borykającym się z chorobami autoimmunizacyjnymi, gdzie w większości przypadków istotne jest wykluczenie w diecie wszystkich składników antyodżywczych, takich jak nabiał czy gluten. Curry micha jest połączeniem dobrej jakości mięsa, które jest źródłem pełnowartościowego białka oraz węglowodanów w postaci lekkostrawnej kaszy jaglanej, która jest bogactwem m. in. witamin z grupy B, cynku i żelaza. Ponadto mleko kokosowe dodane do potrawy zapewni nam nie tylko oryginalnych walorów smakowych, ale doda nam energii ze względu na zawarte w nim kwasy tłuszczowe MCT.
Paulina Springer-Kaniewska
Doradca żywieniowy w zakresie dietoterapii, tel. 691 301 092


Poza power michami polecam szczególnie naszą ?pancerną? kawę. Znana też, jako kuloodporna kawa, to idealna propozycja dla osób, które w pędzie dnia, zapominają lub nie mają czasu na śniadanie przed treningiem lub pracą. Przygotowywana jest na bazie czarnej kawy, masła, oleju MCT w towarzystwie różnych przypraw takich jak cynamon, kakao oraz dodatków w postaci odżywki białkowej. Kawa i masło ? mimo, że to połączenie może brzmi nieciekawe, zapewniam Was, że w smaku jest wyjątkowo pyszne! Zawarte w napoju tłuszcze powodują, że kofeina uwalnia się wolniej i działa na nasz organizm znacznie dłużej. Olej MCT przyczyni się do szybszej redukcji tkanki tłuszczowej i będzie stanowił ?paliwo energetyczne? dla naszego organizmu podczas wysiłku. A dodana odżywka białkowa, zaspokoi również potrzeby osób, które chcą zbudować dobrej jakości masę mięśniową. ?Pancerna Kawa? pobudzi, zwiększy koncentrację i dostarczy energii na dłużej!
Przemysław Agaciak
Trener personalny i doradca żywieniowy, tel. 739 020 460