Amatorska Liga Tenisowa Sezon 2018/2019

Stworzona dla ambitnych graczy, którzy lubią rywalizację punktową. Uczestnicy konkurują ze sobą w 5-cio osobowych grupach o dopasowanym poziomie gry. Proponując sobie spotkanie w dowolnym czasie w ciągu jednego miesiąca rozgrywają 4 mecze. Pierwszych dwóch zawodników awansuje do ligi wyższej a dwóch ostatnich spada do niższej. Trzeci zawodnik pozostaje w lidze.

Zgłoś się i weź udział!

Sprawdź swoje umiejętności w konfrontacji z innymi zawodnikami o dopasowanym poziomie gry!

Powalcz o awans do bardziej wtajemniczonej grupy!

Rozegramy 8-siem cykli:

  • 1 cykl – 01.10.2018. – 31.10.2018. – zakończony
  • 2 cykl – 01.11.2018. – 30.11.2018. – zakończony
  • 3 cykl – 01.12.2018. – 31.12.2018. – zakończony
  • 4 cykl – 01.01.2019. – 31.01.2019. – zakończony
  • 5 cykl – 01.02.2019. – 28.02.2018. – w trakcie rozgrywek
  • 6 cykl – 01.03.2019. – 31.03.2019.
  • 7 cykl – 01.04.2019. – 30.04.2019.
  • 8 cykl – 01.05.2019. – 31.05.2019.
Zapisy w trakcie sezonu też możliwe! (więcej w regulaminie)
  • mail: w.urban@fairplayce.pl
  • tel: 509 561 487

Opłaty:

Opłata za udział w lidze jako jednorazowe wpisowe w wysokości 70 zł/os.

Opłaty za wynajem kortu według aktualnego cennika.

Wojciech Urban - koordynator Ligi

Wojtek – były zawodnik a dzisiaj doświadczony trener II Klasy. Trenuje zawodników zarówno wyczynowych jak i zawodników klubowych (amatorów).

Bardzo lubiany przez swoich podopiecznych, kolegów klubowych i dzieci.

Będzie się opiekował ligą i dbał o jej dobrą atmosferę. Będzie Państwa pobudzał do gry, dzwonił, pisał sms-y, informował o wynikach i promocjach, a

w  razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów związanych z uczestnictwem w lidze będzie służył pomocą.

Pytajcie go o wszystko!

tel. 509 561 487, e-mail: w.urban@fairplayce.pl

CYKL 4 (styczeń) - kolejność meczy, wyniki, bieżąca klasyfikacja

Zasady punktacji:

  • za zwycięstwo 1 pkt.
  • za każdego wygranego seta 1 pkt.
  • za udział w meczu 1 pkt.
  • dodatkowy punkt za 3-go seta. Nawet przy wyniku 2:0 można przy zgodzie obu zawodników rozegrać 3-go seta i wtedy za zwycięstwo w tym secie przyznawany jest też 1 pkt.

Na pierwszym miejscu Gospodarz meczu (Gospodarz inicjuje mecz, odpowiada za podanie wyników i przynosi piłki)

Na czerwono zwycięzca meczu.

Ekstraklasa – klasyfikacja punktowa


  1. Mateusz Laufer – 8 pkt.
  2. Paweł Nowakowski – 6 pkt.
  3. Michał Andrzejewski – 4 pkt.
  4. Ryszard Flisikowski – 4 pkt.
  5. Robert Kubicki – 4 pkt.

Ekstraklasa – wyniki meczów


 

Ryszard Flisikowski – Paweł Nowakowski
Robert Kubicki – Michał Andrzejewski – 4:6 , 6:7
Mateusz Laufer – Ryszard Flisikowski
Paweł Nowakowski – Robert Kubicki – 6:1 , 6:4
Michał Andrzejewski – Paweł Nowakowski
Paweł Nowakowski – Mateusz Laufer – 4:6 , 6:3 , 4:6
Robert Kubicki – Ryszard Flisikowski – 4:6 , 1:6
Ryszard Flisikowski –  Michał Andrzejewski
Michał Andrzejewski – Mateusz Laufer
Mateusz Laufer – Robert Kubicki – 7:5 , 6:3

Liga 1 – klasyfikacja punktowa


  1. Paweł Skrzeczkowski – 16 pkt.
  2. Waldemar Hoffman – 8 pkt.
  3. Hubert Norek – 7 pkt.
  4. Jakub Twardy – 6 pkt.
  5. Grzegorz Pfeiffer – 4 pkt.

Liga 1 – wyniki meczów


 

Paweł Skrzeczkowski – Hubert Norek – 6:2 , 6:4

Jakub Twardy – Waldemar Hoffman – 6:3 , 3:6 , 5:7

Grzegorz Pfeiffer –Paweł Skrzeczkowski – 6:7 (po dokończeniu) 2:6 , 7:5

Hubert Norek – Jakub Twardy – 6:0 , 3:6 , 6:3
Waldemar Hoffman – Paweł Skrzeczkowski – 2:6 , 2:6
Hubert Norek – Grzegorz Pfeiffer
Paweł Skrzeczkowski – Jakub Twardy – 6:2 , 6:2 , 8:10
Waldemar Hoffman – Huber Norek – 7:6 , 5:7 (mecz niedokończony)
Jakub Twardy – Grzegorz Pfeiffer
Grzegorz Pfeiffer – Waldemar Hoffman – 7:5 , 1:2 (mecz niedokończony)

Liga 2 – klasyfikacja punktowa


  1. Piotr Stodolny – 17 pkt.
  2. Mateusz Oleszak – 1 pkt.
  3. Paweł Cieślik – 1 pkt.
  4. Tomasz Ignatowicz – 1 pkt.
  5. Grzegorz Oleszak – 1 pkt.

Liga 2 – wyniki meczów


 

Tomasz Ignatowicz – Mateusz Oleszak
Paweł Cieślik – Piotr Stodolny – 5:7 , 2:1 (mecz niedokończony)
Grzegorz Oleszak -Tomasz Ignatowicz
Mateusz Oleszak – Paweł Cieślik
Piotr Stodolny – Tomasz Ignatowicz – 7:6 , 6:4 , 6:4
Mateusz Oleszak – Grzegorz Oleszak
Tomasz Ignatowicz – Paweł Cieślik
Piotr Stodolny – Mateusz Oleszak – 6:4 , 6:4 , 10:8
Paweł Cieślik – Grzegorz Oleszak
Grzegorz Oleszak – Piotr Stodolny – 2:6 , 2:6 , 4:6

Liga 3 – klasyfikacja punktowa


  1. Dominik Urbański – 8 pkt.
  2. Tomasz Wełniak – 4 pkt.
  3. Krzysztof Berlik – 2 pkt.
  4. Michał Tyczyński – 1 pkt.
  5. Katarzyna Wachowiak – 1 pkt.

Liga 3 – wyniki meczów


 

Michał Tyczyński – Tomasz Wełniak – 3:6 , 5:7
Katarzyna Wachowiak – Dominik Urbański – 1:6 , 4:6
Krzysztof Berlik – Michał Tyczyński
Tomasz Wełniak – Katarzyna Wachowiak
Dominik Urbański – Michał Tyczyński
Tomasz Wełniak – Krzysztof Berlik
Michał Tyczyński – Katarzyna Wachowiak
Dominik Urbański – Tomasz Wełniak
Katarzyna Wachowiak – Krzysztof Berlik
Krzysztof Berlik – Dominik Urbański – 6:3 , 3:6 , 4:6

Liga 4 – klasyfikacja punktowa


  1. Rafał Kolasiński – 7 pkt.
  2. Guenther Krotsch – 6 pkt.
  3. Małgorzata Grzybek – 6 pkt.
  4. Dariusz Pakuła – 5 pkt.
  5. Radosław Romkowski – 3 pkt.

Liga 4 – wyniki meczów


 

Małgorzata Grzybek – Dariusz Pakuła
Radosław Romkowski – Rafał Kolasiński – 1:6 , 1:6 , 7:10
Guenther Krotsch – Małgorzata Grzybek – 3:6 , 4:6
Dariusz Pakuła – Radosław Romkowski
Rafał Kolasiński – Małgorzata Grzybek
Dariusz Pakuła – Guenther Krotsch
Małgorzata Grzybek – Radosław Romkowski – 1:6 , 6:4 , 5:4 (mecz niedokończony)
Rafał Kolasiński – Dariusz Pakuła – 5:7 , 3:6 , 4:10
Radosław Romkowski – Guenther Krotsch
Guenther Krotsch – Rafał Kolasiński – 6:2 , 7:6 , 10:8

Liga 5 – klasyfikacja punktowa


  1. Krzysztof Szydłowski – 10 pkt.
  2. Piotr Zarębski – 4 pkt.
  3. Paweł Głogowski – 4 pkt.
  4. Sebastian Kuczyński – 2 pkt.
  5. Robert Pięta – 1 pkt.

Liga 5 – wyniki meczów


 

Piotr Zarębski – Sebastian Kuczyński
Paweł Głogowski – Krzysztof Szydłowski – 7:5 , 6:2
Robert Pięta – Piotr Zarębski
Sebastian Kuczyński – Paweł Głogowski
Krzysztof Szydłowski – Piotr Zarębski – 3:6 , 0:6
Sebastian Kuczyński – Robert Pięta
Piotr Zarebski – Paweł Głogowski
Krzysztof Szydłowski Sebastian Kuczyński – 6:1 , 5:7 , 10:7
Paweł Głogowski – Robert Pięta
Robert Pięta – Krzysztof Szydłowski – 1:6 , 4:6 , 9:11

Liga 6 – klasyfikacja punktowa


  1. Michał Laskowski – 7 pkt.
  2. Maciej Olejniczak – 6 pkt.
  3. Sławomir Giefing – 4 pkt.
  4. Maciej Kiełbowicz – 1 pkt.
  5. Marlena Wybieralska – 1 pkt.

Liga 6 – wyniki meczów


 

Marlena Wybieralska – Maciej Olejniczak – 4:6 , 3:2 (mecz niedokończony)
Michał Laskowski – Sławomir Giefing – 5:7 , 6:7 (2)
Maciej Kiełbowicz – Marlena Wybieralska
Maciej Olejniczak – Michał Laskowski – 6:1 , 1:6 , 6:1
Sławomir Giefing – Marlena Wybieralska
Maciej Olejniczak – Maciej Kiełbowicz
Marlena Wybieralska – Michał Laskowski
Sławomir Giefing – Maciej Olejniczak
Michał Laskowski – Maciej Kiełbowicz – 6:4 , 6:4
Maciej Kiełbowicz – Sławomir Giefing

Liga 7 – klasyfikacja punktowa


  1. Michał Marcinkowski
  2. Radosław Janas
  3. Michał Przybył
  4. Aleksander Łyskawa
  5. Jacek Duszkiewicz

Liga 7 – wyniki meczów


 

Michał Marcinkowski – Radosław Janas
Michał Przybył – Aleksander Łyskawa
Jacek Duszkiewicz – Michał Marcinkowski
Radosław Janas – Michał Przybył
Aleksander Łyskawa – Michał Marcinkowski
Radosław Janas – Jacek Duszkiewicz
Michał Marcinkowski – Michał Przybył
Aleksander Łyskawa – Radosław Janas
Michał Przybył – Jacek Duszkiewicz
Jacek Duszkiewicz –  Aleksander Łyskawa

Liga 8 – klasyfikacja punktowa


  1. Sławomir Jędrasiak – 9 pkt.
  2. Mikołaj Bejnarowicz – 8 pkt.
  3. Jakub Sosiński – 5 pkt.
  4. Marek Korytowski – 1 pkt.
  5. Mariusz Sokołowski

Liga 8 – wyniki meczów


 

Mikołaj Bejnarowicz – Jakub Sosiński – 2:6 , 3:6 , 10:6
Sławomir Jędrasiak – Marek Korytowski 
Mariusz Sokołowski – Mikołaj Bejnarowicz
Jakub Sosiński – Sławomir Jędrasiak – 0:6 , 4:6 , 6:10
Marek Korytowski – Mikołaj Bejnarowicz – 2:6 , 1:6 , 7:10
Jakub Sosiński – Mariusz Sokołowski
Mikołaj Bejnarowicz – Sławomir Jędrasiak – 2:6 , 4:6
Marek Korytowski – Jakub Sosiński
Sławomir Jędrasiak – Mariusz Sokołowski
Mariusz Sokołowski – Marek Korytowski

Liga 9 – klasyfikacja punktowa


  1. Maciej Michalski – 9 pkt.
  2. Piotr Kaźmierczak – 5 pkt.
  3. Stanisław Borucki – 1 pkt.
  4. Jan Buchowski – 1 pkt.
  5. Sławomir Krąkowski

Liga 9 – wyniki meczów


 

Jan Buchowski – Stanisław Borucki
Piotr Kaźmierczak – Maciej Michalski – 2:6 , 2:6 , 0:6
Sławomir Krąkowski – Jan Buchowski
Stanisław Borucki – Piotr Kaźmierczak
Maciej Michalski – Jan Buchowski
Stanisław Borucki – Sławomir Krąkowski
Jan Buchowski – Piotr Kaźmierczak – 2:6 , 3:6
Maciej Michalski – Stanisław Borucki – 6:2 , 6:2
Piotr Kaźmierczak – Sławomir Krąkowski
Sławomir Krąkowski – Maciej Michalski

Liga 10 – klasyfikacja punktowa


  1. Roman Borucki
  2. Mateusz Rossa
  3. Paweł Leśniewski
  4. Marek Bogucki
  5. Radosław Cymbrowski
  6. Michał Wojtyniak

Liga 10 – wyniki meczów


 

Roman Borucki – Mateusz Rossa
Paweł Leśniewski – Marek Bogucki
Radosław Cymbrowski – Roman Borucki
Mateusz Rossa – Paweł Leśniewski
Marek Bogucki – Roman Borucki
Mateusz Rossa – Radosław Cymbrowski
Roman Borucki – Paweł Leśniewski
Marek Bogucki – Mateusz Rossa
Paweł Leśniewski – Marek Bogucki
Radosław Cymbrowski – Przemysław Popowski
Michał Wojtyniak – Roman Borucki
Michał Wojtyniak – Paweł Leśniewski
Marek Bogucki – Michał Wojtyniak
Radosław Cymbrowski – Michał Wojtyniak

WYNIKI Z ROZEGRANYCH CYKLI SEZON 2018/2019

październik 2018

Ranking generalny po październiku 2018