Amatorska Liga Tenisowa sezon 2017/2018

Stworzona dla ambitnych graczy, którzy lubią rywalizację punktową. Uczestnicy konkurują ze sobą w 5-cio osobowych grupach o dopasowanym poziomie gry. Proponując sobie spotkanie w dowolnym czasie w ciągu jednego miesiąca rozgrywają 4 mecze. Pierwszych dwóch zawodników awansuje do ligi wyższej a dwóch ostatnich spada do niższej. Trzeci zawodnik pozostaje w lidze.

Zgłoś się i weź udział!

Sprawdź swoje umiejętności w konfrontacji z innymi zawodnikami o dopasowanym poziomie gry!

Powalcz o awans do bardziej wtajemniczonej grupy!

Rozegranych zostanie w sumie 7 cykli:

  • 1 cykl – 03.10.2017. – 31.10.2017. – zakończony
  • 2 cykl – 01.11.2017. – 30.11.2017. – zakończony
  • 3 cykl – 01.12.2017. – 31.12.2017. – w trakcie
  • 4 cykl – 01.01.2018. – 31.01.2018.
  • 5 cykl – 01.02.2018. – 28.02.2018.
  • 6 cykl – 01.03.2018. – 31.03.2018.
  • 7 cykl – 01.04.2018. – 30.04.2018.
Zapisy w trakcie sezonu też możliwe! (więcej w regulaminie)
  • mail: w.urban@fairplayce.pl
  • tel: 509 561 487

Opłaty:

Opłata za udział w lidze jako jednorazowe wpisowe w wysokości 70 zł/os.

Opłaty za wynajem kortu dla Ligowiczów według cennika ligi.

Wojciech Urban - koordynator Ligi

Wojtek – były zawodnik a dzisiaj doświadczony trener II Klasy. Trenuje zawodników zarówno wyczynowych jak i zawodników klubowych (amatorów).

Bardzo lubiany przez swoich podopiecznych, kolegów klubowych i dzieci.

Będzie się opiekował ligą i dbał o jej dobrą atmosferę. Będzie Państwa pobudzał do gry, dzwonił, pisał sms-y, informował o wynikach i promocjach, a

w  razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów związanych z uczestnictwem w lidze będzie służył pomocą.

Pytajcie go o wszystko!

tel. 509 561 487, e-mail: w.urban@fairplayce.pl

CYKL 3 (grudzień 2017) - kolejność meczy, wyniki, bieżąca klasyfikacja

Uwaga!!!

Zmiany w regulaminie – nowe zasady punktacji:

  • za zwycięstwo 1 pkt.
  • za każdego seta 1 pkt.
  • za udział w meczu 1 pkt.
  • Nowość! dodatkowy punkt za 3 seta. Nawet przy wyniku 2:0 można przy zgodzie obu zawodników rozegrać 3 seta i za zwycięstwo przyznawany jest też 1 pkt.

Na pierwszym miejscu Gospodarz meczu (Gospodarz inicjuje mecz, odpowiada za podanie wyników i przynosi piłki)

Na czerwono zwycięzca meczu.

Grupa 1 – klasyfikacja punktowa


  1. Sylwia Mikołajczuk
  2. Filip Kotowicz
  3. Jarosław Dobrowolski
  4. Hubert Norek
  5. Tomasz Ignatowicz

Grupa 1 – wyniki meczów


  1. Sylwia Mikołajczuk – Filip Kotowicz
  2. Jarosław Dobrowolski – Hubert Norek
  3. Tomasz Ignatowicz – Sylwia Mikołajczuk
  4. Filip Kotowicz – Jarosław Dobrowolski
  5. Hubert Norek – Sylwia Mikołajczuk
  6. Tomasz Ignatowicz – Filip Kotowicz
  7. Sylwia Mikołajczuk – Jarosław Dobrowolski
  8. Filip Kotowicz – Hubert Norek
  9. Jarosław Dobrowolski – Tomasz Ignatowicz
  10. 10. Hubert Norek -Tomasz Ignatowicz

Grupa 2 – klasyfikacja punktowa


  1. Ryszard Flisikowski – 8 pkt.
  2. Robert Kubicki – 2 pkt.
  3. Paweł Skrzeczkowski – 1 pkt.
  4. Robert Gładyszak
  5. Maciej Dzikowski

Grupa 2 – wyniki meczów


  1. Paweł Skrzeczkowski – Robert Kubicki
  2. Robert Gładyszak – Ryszard Flisikowski
  3. Maciej Dzikowski – Paweł Skrzeczkowski
  4. Robert Kubicki – Robert Gładyszak
  5. Ryszard Flisikowski – Paweł Skrzeczkowski – 6:2 , 6:4
  6. Maciej Dzikowski – Robert Kubicki
  7. Paweł Skrzeczkowski – Robert Gładyszak
  8. Robert Kubicki – Ryszard Flisikowski – 7:5 , 3:6 , 7:10
  9. Robert Gładyszak – Maciej Dzikowski
  10. Ryszard Flisikowski – Maciej Dzikowski

Grupa 3 – klasyfikacja punktowa


  1. Paweł Cieślik – 8 pkt.
  2. Michał Andrzejewski – 5 pkt.
  3. Małgorzata Grzybek – 1 pkt.
  4. Waldemar Prusinowski – 1 pkt.
  5. Marlena Wybieralska – 1 pkt.

Grupa 3 – wyniki meczów


  1. Waldemar Prusinowski – Marlena Wybieralska
  2. Paweł Cieślik – Michał Andrzejewski
  3. Małgorzata Grzybek – Waldemar Prusinowski
  4. Marlena Wybieralska – Paweł Cieślik – 5:7 , 1:6
  5. Michał Andrzejewski – Waldemar Prusinowski – 6:0 , 6:1 , 6:2
  6. Małgorzata Grzybek – Marlena Wybieralska
  7. Waldemar Prusinowski – Paweł Cieślik
  8. Marlena Wybieralska – Michał Andrzejewski
  9. Paweł Cieślik – Małgorzata Grzybek – 6:1 , 6:3
  10. Michał Andrzejewski – Małgorzata Grzybek

Grupa 4 – klasyfikacja punktowa


  1. Guenther Krotsch – 8 pkt.
  2. Grzegorz Oleszak – 6 pkt.
  3. Krzysztof Berlik – 5 pkt.
  4. Katarzyna Wachowiak – 1 pkt.
  5. Dariusz Pakuła – 1 pkt.

Grupa 4 – wyniki meczów


  1. Grzegorz Oleszak – Katarzyna Wachowiak – 6:3 , 6:2
  2. Guenther Krotsch – Krzysztof Berlik – 6:2 , 6:0
  3. Dariusz Pakuła – Grzegorz Oleszak
  4. Katarzyna Wachowiak – Guenther Krotsch
  5. Krzysztof Berlik – Grzegorz Oleszak – 3:6 , 6:2 , 10:8
  6. Dariusz Pakuła – Katarzyna Wachowiak
  7. Grzegorz Oleszak – Guenther Krotsch
  8. Katarzyna Wachowiak – Krzysztof Berlik
  9. Guenther Krotsch – Dariusz Pakuła – 6:4 , 6:0 ,
  10. Krzysztof Berlik -Dariusz Pakuła

Grupa 5 – klasyfikacja punktowa


  1. Michał Laskowski – 5 pkt.
  2. Łukasz Gajewski – 1 pkt.
  3. Paweł Głogowski
  4. Tomasz Wełniak
  5. Sławomir Giefing

Grupa 5 – wyniki meczów


  1. Paweł Głogowski – Tomasz Wełniak
  2. Michał Laskowski – Łukasz Gajewski – 6:2 , 6:0 , 6:1
  3. Sławomir Giefing – Paweł Głogowski
  4. Tomasz Wełniak – Michał Laskowski
  5. Łukasz Gajewski – Paweł Głogowski
  6. Sławomir Giefing – Tomasz Wełniak
  7. Paweł Głogowski – Michał Laskowski
  8. Tomasz Wełniak – Łukasz Gajewski
  9. Michał Laskowski – Sławomir Giefing
  10. Łukasz Gajewski – Sławomir Giefing

Grupa 6 – klasyfikacja punktowa


  1. Maciej Olejniczak – 13 pkt.
  2. Rafał Kolasiński – 9 pkt.
  3. Michał Marcinkowski – 6 pkt.
  4. Maciej Kiełbowicz – 5 pkt.
  5. Maciej Michalski – 2 pkt.

Grupa 6 – wyniki meczów


  1. Michał Marcinkowski – Rafał Kolasiński
  2. Maciej Kiełbowicz – Maciej Olejniczak – 6:7 , 4:6 , 2:10
  3. Maciej Michalski – Michał Marcinkowski
  4. Rafał Kolasiński – Maciej Kiełbowicz
  5. Maciej Olejniczak –  Michał Marcinkowski – 5:7 , 4:6
  6. Maciej Michalski – Rafał Kolasiński – 1:6 , 4:6 , 7:10
  7. Michał Marcinkowski – Maciej Kiełbowicz – 4:6 , 6:3 , 7:10
  8. Rafał Kolasiński – Maciej Olejniczak – 6:4 , 4:6 , 10:3
  9. Maciej Kiełbowicz – Maciej Michalski
  10. Maciej Olejniczak – Maciej Michalski – 7:5 , 6:0 , 10:4

Grupa 7 – klasyfikacja punktowa


  1. Radosław Romkowski – 5 pkt.
  2. Michał Przybył – 2 pkt.
  3. Michał Tyczyński – 1 pkt.
  4. Sebastian Kuczyński – 1 pkt.
  5. Marek Korytowski

Grupa 7 – wyniki meczów


  1. Marek Korytowski – Sebastian Kuczyński
  2. Michał Przybył – Radosław Romkowski
  3. Michał Tyczyński – Marek Korytowski
  4. Sebastian Kuczyński – Michał Przybył
  5. Radosław Romkowski – Marek Korytowski
  6. Michał Tyczyński – Sebastian Kuczyński
  7. Marek Korytowski – Michał Przybył
  8. Sebastian Kuczyński – Radosław Romkowski – 1:6 , 4:6 , 6:7
  9. Michał Przybył – Michał Tyczyński – 6:4 , 4:4 (mecz niedokończony)
  10. Radosław Romkowski – Michał Tyczyński

Grupa 8 – klasyfikacja punktowa


  1. Jakub Sosiński – 5 pkt.
  2. Stanisław Kaźmierczak – 5 pkt.
  3. Mateusz Oleszak – 4 pkt.
  4. Przemysław Popowski – 1 pkt.
  5. Sławomir Krąkowski

Grupa 8 – wyniki meczów


  1. Sławomir Krąkowski – Przemek Popowski
  2. Mateusz Oleszak – Stanisław Kaźmierczak
  3. Jakub Sosiński – Sławomir Krąkowski
  4. Przemek Popowski – Mateusz Oleszak
  5. Stanisław Kaźmierczak – Sławomir Krąkowski
  6. Jakub Sosiński – Przemek Popowski
  7. Sławomir Krąkowski – Mateusz Oleszak
  8. Przemek Popowski – Stanisław Kaźmierczak – 5:7 , 0:6
  9. Mateusz Oleszak – Jakub Sosiński – 6:3 , 6:3
  10. Stanisław Kaźmierczak – Jakub Sosiński – 3:6 , 3:6

Grupa 9 – klasyfikacja punktowa


  1. Radosław Janas – 5 pkt.
  2. Krzysztof Baran – 4 pkt.
  3. Michał Wojtyniak – 1 pkt.
  4. Marek Bogucki – 1 pkt.
  5. Stanisław Borucki

Grupa 9 – wyniki meczów


  1. Michał Wojtyniak – Radosław Janas
  2. Stanisław Borucki – Marek Bogucki
  3. Krzysztof Baran – Michał Wojtyniak – 6:4 , 6:0
  4. Radosław Janas – Stanisław Borucki
  5. Marek Bogucki – Michał Wojtyniak
  6. Krzysztof Baran – Radosław Janas
  7. Michał Wojtyniak – Stanisław Borucki
  8. Radosław Janas – Marek Bogucki – 6:1 , 6:0 , 10:5
  9. Stanisław Borucki – Krzysztof Baran
  10. Marek Bogucki – Krzysztof Baran
Cykl 1 (październik/2017) – ostateczna klasyfikacja 

Grupa 1
Filip Kotowicz – I miejsce
Jarek Dobrowolski – II miejsce
Robert Gładyszak – III miejsce – spadek
Hubert Norek – IV miejsce – spadek
Paweł Cieślik – V miejsce – spadek

Grupa 2
Paweł Skrzeczkowski – I miejsce – awans
Robert Kubicki – II miejsce – awans
Tomasz Ignatowicz – III miejsce – zostaje
Grzegorz Oleszak – IV miejsce – spadek
Paweł Cieślik – V miejsce – spadek

Grupa 3
Waldemar Prusinowski – I miejsce – awans
Marlena Wybieralska – II miejsce – awans
Maciej Dzikowski – III miejsce – zostaje
Guenther Krotsch – IV miejsce – spadek
Robert Pięta – V miejsce – spadek

Grupa 4
Ryszard Flisikowski – I miejsce – awans
Katarzyna Wachowiak – II miejsce – awans
Tomasz Wełniak – III miejsce – zostaje
Michał Marcinkowski – IV miejsce – spadek
Konrad Antoniewicz – V miejsce – spadek

Grupa 5
Michał Andrzejewski – I miejsce – awans
Małgorzata Grzybek – II miejsce – awans
Dariusz Pakuła – III miejsce – zostaje
Sławomir Giefing – IV miejsce – spadek
Łukasz Gajewski – V miejsce – spadek

Grupa 6
Michał Laskowski – I miejsce – awans
Krzysztof Berlik – II miejsce – awans
Maciej Kiełbowicz – III miejsce – zostaje
Michał Przybył – IV miejsce – spadek
Maciej Michalski – V miejsce – spadek

Grupa 7
Sebastian Kuczyński – I miejsce – awans
Marek Korytowski – II miejsce – awans
Przemek Popowski – III miejsce – zostaje
Mateusz Oleszak – IV miejsce – spadek
Michał Wojtyniak – V miejsce – spadek

Grupa 8
Sławomir Krąkowski – I miejsce – awans
Maciej Olejniczak – II miejsce – awans
Sławomir Jędrasiak – III miejsce – zostaje
Krzysztof Baran – IV miejsce – spadek
Radosław Janas – V miejsce – spadek

Grupa 9
Michał Tyczyński – I miejsce – awans
Radosław Romkowski – II miejsce – awans
Radek Cymbrowski – III miejsce – zostaje
Marek Bogucki – IV miejsce – spadek
Stanisław Borucki – V miejsce spadek

Rozegrane mecze w cyklu 03.10.2017. – 31.10.2017.

Na pierwszym miejscu Gospodarze spotkań.

Na niebiesko zwycięzca meczu.

 


Grupa 1

Jarosław Dobrowolski – Filip Kotowicz – 3:6 , 1:6
Paweł Cieszko – Robert Gładyszak
Hubert Norek – Jarosław Dobrowolski – 1:6 , 3:6
Filip Kotowicz – Paweł Cieszko
Jarosław Dobrowolski – Robert Gładyszak – 6:3 , 0:6, 10:7
Filip Kotowicz – Hubert Norek – 6:2 , 6:2
Paweł Cieszko – Jarosław Dobrowolski
Robert Gładyszak – Filip Kotowicz – 3:6 , 0:6
Hubert Norek – Paweł Cieszko
Robert Gładyszak – Hubert Norek – 6:0 , 6:2
 

Grupa 2

Paweł Cieślik – Paweł Skrzeczkowski
Robert Kubicki – Grzegorz Oleszak – 7:6 , 6:1
Tomasz Ignatowicz – Paweł Cieślik
Paweł Skrzeczkowski – Robert Kubicki – 6:3 , 7:6
Grzegorz Oleszak – Paweł Cieślik
Paweł Skrzeczkowski – Tomasz Ignatowicz – 5:7 , 6:1 , 6:3
Paweł Cieślik – Robert Kubicki
Grzegorz Oleszak – Paweł Skrzeczkowski – 3:6 , 6:7
Robert Kubicki – Tomasz Ignatowicz – 6:4 , 6:3
Tomasz Ignatowicz – Grzegorz Oleszak – 6:4 , 7:5
 
Grupa 3
Waldemar Prusinowski – Robert Pięta
Maciej Dzikowski – Marlena Wybieralska – 4:6 , 7:5 (mecz nierozstrzygnięty)
Guenther Krotsch – Waldemar Prusinowski
Robert Pięta – Maciej Dzikowski
Marlena Wybieralska – Waldemar Prusinowski – 1:6 , 3:6
Robert Pięta – Guenther Krotsch
Waldemar Prusinowski – Maciej Dzikowski
Marlena Wybieralska – Robert Pięta
Maciej Dzikowski – Guenther Krotsch
Guenther Krotsch – Marlena Wybieralska
 
Grupa 4
Katarzyna Wachowiak – Tomasz Wełniak – 6:2 , 6:3
Konrad Antoniewicz – Ryszard Flisikowski – 2:6 , 1:6
Michał Marcinkowski – Katarzyna Wachowiak
Tomasz Wełniak – Konrad Antoniewicz – 6:1 , 6:3
Ryszard Flisikowski – Katarzyna Wachowiak – 6:4 , 6:2
Tomasz Wełniak – Michał Marcinkowski – 7:6 , 2:6 , 12:10
Katarzyna Wachowiak – Konrad Antoniewicz – 6:0 , 6:0 (walkower)
Ryszard Flisikowski – Tomasz Wełniak – 6:4 , 6:3
Konrad Antoniewicz – Michał Marcinkowski
Michał Marcinkowski – Ryszard Flisikowski – 2:6 , 2:6
 
Grupa 5
Małgorzata Grzybek – Łukasz Gajewski – 7:5 , 7:6
Michał Andrzejewski – Dariusz Pakuła – 6:1 , 6:0
Sławomir Giefing – Małgorzata Grzybek – 2:6 , 2:6
Łukasz Gajewski – Michał Andrzejewski – 1:6 , 1:6
Małgorzata Grzybek – Dariusz Pakuła – 6:2 , 6:4
Łukasz Gajewski – Sławomir Giefing
Michał Andrzejewski – Małgorzata Grzybek – 6:3 , 6:0
Dariusz Pakuła – Łukasz Gajewski – 7:5 , 6:2
Sławomir Giefing – Michał Andrzejewski
Dariusz Pakuła – Sławomir Giefing – 6:7 , 6:3 , 6:2
 
Grupa 6
Maciej Michalski – Krzysztof Berlik
Maciej Kiełbowicz – Michał Laskowski – 3:6 , 0:6
Michał Przybył – Maciej Michalski – 6:1 , 6:1
Krzysztof Berlik – Maciej Kiełbowicz – 3:6 , 6:1 , 6:0
Michał Laskowski – Maciej Michalski – 6:1 , 6:1
Krzysztof Berlik – Michał Przybył – 6:7 (mecz nierozstrzygnięty)
Maciej Michalski – Maciej Kiełbowicz – 4:6 , 2:6
Michał Laskowski – Krzysztof Berlik – 1:6 , 2:6
Maciej Kiełbowicz – Michał Przybył
Michał Przybył – Michał Laskowski – 5:7 , 0:6
 
Grupa 7
Sebastian Kuczyński – Marek Korytowski
Michał Wojtyniak – Przemysław Popowski – 2:6 , 4:5 (mecz nierozstrzygnięty)
Mateusz Oleszak – Sebastian Kuczyński
Marek Korytowski – Michał Wojtyniak
Przemysław Popowski – Sebastian Kuczyński – 3:6 , 3:6
Marek Korytowski – Mateusz Oleszak – 6:1 , 6:4
Sebastian Kuczyński – Michał Wojtyniak
Przemysław Popowski – Marek Korytowski
Michał Wojtyniak – Mateusz Oleszak
Mateusz Oleszak – Przemysław Popowski – 7:5 , 1:1  (mecz nierozstrzygnięty)
 
Grupa 8
Sławomir Jędrasiak – Radosław Janas – 2:6 , 6:4 , 12:10
Maciej Olejniczak – Krzysztof Baran – 6:0 , 6:0
Sławomir Krąkowski – Sławomir Jędrasiak – 6:1 , 6:1
Radosław Janas – Maciej Olejniczak – 6:2 , 4:6 , 8:10
Krzysztof Baran – Sławomir Jędrasiak – 6:2 , 1:6 , 11:9
Radosław Janas – Sławomir Krąkowski – 6:3 , 5:7 , 12:10
Sławomir Jędrasiak – Maciej Olejniczak – 1:6 , 2:6
Krzysztof Baran – Radosław Janas
Maciej Olejniczak – Sławomir Krąkowski – 5:7 , 0:6
Sławomir Krąkowski – Krzysztof Baran – 6:2 , 6:1
 
Grupa 9
Michał Tyczyński – Radosław Romkowski – 5:7 , 7:5 , 4:6
Marek Bogucki – Radosław Cymbrowski – 1:6 , 1:6
Stanisław Borucki – Michał Tyczyński
Radosław Romkowski – Marek Bogucki – 6:3 , 6:2
Radosław Cymbrowski – Michał Tyczyński – 3:6 , 1:6
Radosław Romkowski – Stanisław Borucki
Michał Tyczyński – Marek Bogucki – 6:2 , 6:1
Radosław Cymbrowski – Radosław Romkowski – 5:7 , 7:6 , 6:3
Marek Bogucki – Stanisław Borucki
Stanisław Borucki – Radosław Cymbrowski