taniec
Abby
Aouragh
instruktor tańca
Yesid
Samir
instruktor tańca
Wojciech
Furman
instruktor tańca
Seweryn
Siębrzuch
instruktor tańca

Taniec współczesny i podstawy ruchu – Nina Laszczyk

(wtorek godz. 18:00)

Dzieci z natury dysponują wielką ciekawością wszelkiego ruchu i ogromnym potencjałem motorycznym i twórczym. Na zajęciach zajmiemy się różnymi aspektami ruchu i doświadczymy tańca pełnego mocy i ciekawości, stworzymy przestrzeń na intuicyjną mądrość i kreatywność.

Contemporary dance – Andrzej Adamczak

(wtorek godz. 19:00, grupa początkująca)

Celem jest uzyskanie efektu zmniejszenia napięcia w organizmie, poszukiwanie harmonii i płynności oraz prawidłowe wykorzystanie oddechu i energii. Wykorzystując naturalny ruch, idąc w kierunku rozluźnienia mięśni i uzyskania płynności uczestnicy uzyskują zwiększoną świadomość ciała.

Modern jazz – Nina Laszczyk

(wtorek godz. 20:00, grupa początkująca)

Modern jazz to styl w którym zwrócimy szczególną uwagę na rytm i precyzję ruchu. Taniec ten wywodzi się z tańca klasycznego.

Dance fitness – Seweryn Siębrzuch
(środa godz.18:00) 

Zajęcia z Sewerynem to doskonała okazja na połączenie choreografii z pracą nad formą i kondycją naszego ciała. W przyjaznej atmosferze i przy dobrej muzyce będzie można wspólnie uwolnić drzemiące w nas pokłady energii a przy tym zadbać o swoją sylwetkę.

Contact improvisation – Andrzej Adamczak

(czwartek godz. 18:00)

Na zajęciach kontakt improwizacji odkryjemy nowe możliwości własnego ciała dla których wyjściem będzie punkt podparcia. Wspólnie będziemy poszukiwać nowych ruchowych rozwiązań.

Lyrical hip hop – Abby Aouragh

(czwartek godz. 18:30)

Lyrical hip hop to wariacja na temat stylu tanecznego „hip hop”, która skupia się bardziej na choreografii i ilustrowaniu emocji niż na ulicznych korzeniach stylu.

Bachata – Yesid Samir Puello Chala

(piątek godz. 19:00)

Baciata to jeden z tańców latynoskich. Początkujących zachęca swoją prostotą, a na dalszych etapach nauki staje się narzędziem w tworzeniu własnego, niepowtarzalnego stylu tańca. Pozwala na doskonałą zabawę i daje mnóstwo satysfakcji.