Co nowego
10
01
2018

Turnieje firmowe

Od Ryszard 0

Najbardziej Rakietowe Firmy Wiekolpolski

Dołączcie do grona Najbardziej Rakietowych Firm Wielkopolski!

Jeśli Twoi koledzy lub współpracownicy także uprawiają sporty rakietowe, stwórzcie zespół i weźcie udział w turnieju:

Drużynowy Racketlon Firm

Batalia_03    już 24 marca  godz. 13:00

REGUŁY TURNIEJU:

DRUŻYNA musi posiadać w swoim składzie przedstawicieli każdej z czterech dyscyplin rakietowych: TENIS STOŁOWY, BADMINTON, SQUASH, TENIS

MECZ DWÓCH DRUŻYN polega na rozegraniu czterech setów pomiędzy przedstawicielami każdej z czterech dyscyplin.

WYNIK MECZU dwóch drużyn jest sumą małych punktów z czterech setów.  Wygra drużyna, która zdobędzie więcej małych pojedynczych punktów w czterech setach.

To jedyne takie wydarzenie w Polsce!

DRUŻYNOWY RACKETLON FIRM jest koncepcją stworzoną przez fairPlayce. To wyjątkowe spotkanie amatorów różnych dyscyplin rakietowych.

Oprócz rekreacyjno-sportowego charakteru założeniem tego turnieju jest też stworzenie naturalnej okazji pozyskiwania wzajemnych kontaktów z osobami z rozmaitych firm i dziedzin biznesu.

Wzajemny doping zawodników jednej drużyny, a także wsparcie zaproszonych kibiców to niepowtarzalna okazja do integracji wewnętrznej każdej firmy.

Koszt udziału całej drużyny to wpisowe 240 zł

Wszystko w nowoczesnym obiekcie PARKU REKREACYJNO SPORTOWEGO fairPlayce zaprojektowanym przez wybitnego architekta Przemysława Borkowicza – jednego z dwóch głównych twórców słynnego Starego Browaru.

Stwórz drużynę i dołączcie do grona Najbardziej Rakietowych Firm Wielkopolski !

Zgłoszenia:

tel. 513-021-090, rafal@rkolasinski.pl

W dwóch dotychczasowych turniejach (02.12.2017 oraz 27.01.2018) brało już udział czternaście firm. W pierwszej Batalii zmierzyło się osiem zespołów, a w drugiej jedenaście. Niepowtarzalna atmosfera sportowego spotkania w gronie rywalizujących firm i ich zespołów integrujących się we wspólnie podjętej rywalizacji, sprawiły, że turniej wszedł na stałe do kalendarza imprez w fairPlayce.

Wśród ostatnich Batalii uczestniczyły firmy:

HOTEL VIVALDI, LECH BROWARY SA, KOMPANIA WOLONTARIUSZY, GRODNO, KREISEL, GRUPA LTP, ZEELANDIA, HICRON, TERRANO, ATAGOR, GRUPA TENSE, CURRENCY ONE, FRANKLIN TEMPLETON INVESTMENTS

Kto teraz wywalczy pierwszą pozycję wśród najbardziej rakietowych firm Wielkopolski ?

DOŁĄCZCIE DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: https://web.facebook.com/events/219785758759493/

Podobne wpisy