Co nowego
21
12
2018

Body & Mind Balance

Od Ryszard 0

Zapisz się już teraz …

Warsztaty Body & Mind Balance

02 luty 2019  godz. 11.00 -15.00

Balance Training

Trening mentalny, ogólnorozwojowy, będący fuzją treningu funkcjonalnego oraz ćwiczeń ze sfery body&mind, angażujący
przede wszystkim mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała. Fuzja takich metod jak Pilates, Yoga, Dynamic Strech, Jazz.

Sekwencje wykonywane są w różnych płaszczyznach, tworząc dłuższe sekwencje i w ostateczności jeden płynny układ choreograficzny. Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki, w której skład wchodzi część mobility, ćwiczenia oddechowe oraz sekwencje ukierunkowane na stabilizację; częścią główną jest jeden długi łańcuch ćwiczeń z ciężarem własnego ciała, którego uczymy się krok po kroku i zostawiamy przestrzeń na własne pomysły; na zakończenie część relaksacyjna.

Zdrowy Kręgosłup

Zajęcia ukierunkowane na kręgosłup, pracę na mięśniach głębokich. Zostaną zademonstrowane przykłady rozgrzewki mobility z ciężarem własnego ciała, ćwiczenia oddechowe i w części głównej zajęć ćwiczenia inspirowane między innymi metodą pilates i jogą. Zostaną wykorzystane sprzęty dostępne na sali fitness.

Body Ball Training

Trening mentalny z użyciem dużej piłki. Rozgrzewka dynamiczna, część główna zawierająca ćwiczenia serwowane na różnych poziomach zaawansowania, od pozycji basic do zaawansowanej, na końcu część relaksacyjna i stretching.

 

PATRYK TOMASZEWSKI – magister Politologii, Fotograf z tytułem fototechnika, w dzieciństwie tańczył style nowoczesne, ze sportem bliżej związany od 2011 roku. Obecnie instruktor zajęć grupowych, trener personalny, nauczyciel jogi i pilatesu, międzynarodowy prezenter fitness i szkoleniowiec. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu zajęć grupowych, treningów indywidualnych, funkcjonalnych, prozdrowotnych, kursów anatomii, dietetyki itd.

Właściciel firmy „Sport & Photography Patryk Tomaszewski”, występuje na konwencjach, organizuje własne eventy sportowe, prowadzi szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w formach choreograficznych Dance i Step, w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym z użyciem ciężaru własnego ciała oraz w zajęciach prozdrowotnych. W swoich treningach miesza różne techniki i uparcie wychodzi poza schematy. Profesjonalista w każdym ruchu, skupiony na prawidłowej technice wykonywania ćwiczeń. Poza tym pełny energii, stara się zarażać innych swoją pasją do aktywności fizycznej.