Co nowego
27
11
2018

Spotkania wigilijne

Od Ryszard 0

Zorganizuj spotkanie wigilijne…

Zorganizuj spotkanie wigilijne w naszej restauracji!

Grudzień to czas wspólnych spotkań. Zanim zasiądziemy razem ze swoją rodziną do wigilijnego stołu, warto uczcić kończący się rok z naszymi współpracownikami. To idealna okazja na podsumowanie roku, podziękowanie współpartnerom, oderwanie się choć na chwilę od naszych służbowych obowiązków i zintegrowanie się w świątecznym nastroju.

Zaproś swoich pracowników, kolegów, partnerów biznesowych na wigilijne spotkanie w Restauracji Nad Różanym Potokiem.

Skorzystaj ze specjalnej oferty tradycyjnych wigilijnych dań m.in. takich jak wyborne śledzie, karp, kapusta z grzybami, barszcz z uszkami, zupa grzybowa czy makowiec,

bądź zarezerwuj stolik i wspólnie wybierzcie dania z naszej karty menu, która oparta jest o autorską i nowoczesną kuchnię europejską, łączącą ze sobą sezonowość produktów i nowatorskie połączenia smaków. Znajdziecie tu m.in.  pyszną wątróbkę z pistacjami, regionalną kaczkę z korzenną modrą kapustą i ręcznie wyrabianymi pyzami, chrupiącą pizzę z oryginalnymi włoskimi serami i wędlinami oraz wiele innych smacznych potraw.

Restauracja Nad Różanym Potokiem, choć znajduję się w obiekcie Parku Rekreacyjno-Sportowego fairPlayce na Naramowicach, stworzyła swój indywidulanych, zaciszny i wyjątkowo urokliwy klimat.

Przepiękny widok przez wielkie okna rozciągnięte na całej powierzchni restauracji okrywają przed gośćmi zielone tereny wokół Różanego Potoku i pozwalają oderwać się od zgiełku codzienności.

Restauracja Nad Różanym Potokiem, zaprasza również do rezerwacji pokoi w Hotelu fairPlayce i zaproszenia gości z poza Poznania.

Dla chętnych dodatkowo możesz połączyć Wigilię ze wspólną grą w bilard, bądź ze sportowym akcentem na przestrzeniach kortów obiektu fairPlayce np. zabawą przy stołach z ping-pongiem, czy wesołą integracją na badmintonie.

 

Zarezerwuj termin: +48 736 200 750

rezerwacje@nadrozanym.pl

Poznań, ul. Bożydara 10