Sklep na Kortach Squash’a / Centrum Testowe

Sklep na kortach squash’a / Centrum Testowe

Skontaktuj się z nami

m.kolasinski@fairplayce.pl
tel.609 869 466

Potrzebujesz rakiety bądź sprzętu do squash’a ? W fairPlayce znajdziesz sklep i oficjalne centrum testowe firmy Eye.

Wyciągając wnioski z naszych doświadczeń z poszukiwania rakiet dla siebie, zadbaliśmy o to by nasi klienci mieli możliwość przetestować jak najwięcej zróżnicowanych modeli rakiet. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z osobami które przez długi czas grały rakietą nie pasującą do ich preferencji, nie zdając sobie z tego sprawy. Uświadomienie następowało np. po pożyczeniu rakiety od kolegi lub trenera. Gra nagle stawała się przyjemniejsza, problematyczne elementy łatwiejsze, gracz odnajdował dodatkową moc lub kontrolę, znikały niepożądane wibracje lub zwiększało się  wyczucie piłki. Istotnym jest więc by wybór już pierwszej rakiety był świadomy.

Test rakiet jest bardzo istotnym a często jedynym potrzebnym elementem w procesie wyboru tego sprzętu. Rakiety do squash’a dobiera się do gracza uwzględniając możliwości fizyczne, stopień zaawansowania czy styl gry danej osoby. W doborze bierze się pod uwagę takie parametry rakiety jak wagę, wyważenie, sztywność ramy, kształt ramy, powierzchnia główki czy układu strun. Wytyczne są jednak bardzo umowne i nie ma przypadku by możliwym było dobrze dobrać rakietę tylko na podstawie danych o rakiecie i graczu. Najlepszym rozwiązaniem są więc testy rakiet. W wielu przypadkach jest to jedyny proces potrzebny by gracz był zadowolony z wybranego sprzętu. Testy rakiet do squash’a nie są jednak powszechnie dostępne. Wierząc w skuteczność i wygodę takiego rozwiązania postanowiliśmy nawiązać współpracę z producentem, który posiada zróżnicowaną ofertę rakiet i jest jednocześnie zainteresowany tworzeniem centrum testowego w którym udostępniać będzie wszystkie ich modele. Takim partnerem okazała się firma Eye – Norweski producent rakiet i sprzętu do squash’a.

Wszystkie modele rakiet z oferty są dostępne na miejscu, zarówno do testów jak i na sprzedaż. Sklep wyposażony jest również we wszystko czego będziecie potrzebować do Squash’a: buty, torby, koszulki, spodenki, skarpetki, piłki, owijki, naciągi.
Oferujemy również usługi: naciągania rakiet, nawijania gripów (owijek) i wymiany grometów.
Zapraszamy do sklepu koło kortów do Squash’a w fairPlayce.