Co nowego
02
12
2016

Dofinansowane zajęcia

Od Ryszard 0

fairPlayce – Młodzieżowym Centrum Sportu,
Akademia fairPlayce
miejscem przyjaznym dzieciom

Nasze dotychczasowe działania w promowaniu aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży spotkały się z uznaniem Urzędu Sportu Miasta Poznania, który nadał naszemu ośrodkowi zaszczytny tytuł Młodzieżowego Centrum Sportu w tenisie, badmintonie i tenisie stołowym.

W fairPlayce pod okiem wykwalifikowanych trenerów, byłych zawodników i animatorów sportu młodzieżowego prowadzimy programy szkoleniowe dedykowane najmłodszym.
Akademia fairPlayce rozpoczyna nabór dzieci od 6 roku życia do sekcji badmintona i tenisa stołowego.

Treningi prowadzone są w formie gier i zabaw, tak by przyswajane umiejętności były bardziej atrakcyjne i ciekawsze.
Program pilotażowy został dofinansowany ze środków Urządu Sportu Miasta Poznania.

Promujemy zasadę równych szans i indywidualnego podejścia do dzieci

Naszym atutem jest stworzenie komfortowych warunków do podejmowania aktywności fizycznej przez najmłodszych. W zajęciach skierowanych do dzieci, proponujemy programy nauczania oparte na nowoczesnych i wszechstronnych planach treningowych, które starannie dostosowujemy do wieku, możliwości, poziomu zaawansowania oraz indywidualnych predyspozycji uczestników. Twórcy Akademii fairPlayce zapewniają odbiorcom przyjazną i radosną atmosferę sprzyjającą integracji i budowaniu pewności siebie oraz wiary we własne możliwości.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w nowo wybudowany kompleksie rekreacyjno-sportowym fairPlayce, który na powierzchni 7000m2 mieści 15 kortów dedykowanych sportom rakietowym (tenis, badminton, tenis stołowy, squash), klub fitness z bogato wyposażoną siłownią, restaurację oraz trzygwiazdkowy hotel.

Nasz Park Rekreacyjno-Sportowy zlokalizowany jest w północnej części Poznania, przy ulicy Bożydara 10 na Naramowicach w pobliżu Różanego Potoku.

Szczegółowe informacje dotyczące naborów i zapisów do sekcji uzyskacie Państwo pod nr.tel: 728-944-662.

Serdecznie zapraszamy Team fairPlayce

Podobne wpisy