BATON PROTEINOWY / NUTREND - LOW CARB PROTEIN BAR 30

To świetny sposób na uzupełnienie wysokiej jakości białka w ciągu dnia jak i po wysiłku, dostępny w formie pysznej ?białkowej przekąski?. Wysoka zawartość białka i niska zawartość cukrów (baton zawiera 30% białka i tylko 5% cukrów) to idealna opcja dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Dostarcza niezbędną ilość białka i odżywia mięśnie, zarówno przed jak i po treningu.  Świetna alternatywa dla tradycyjnych przekąsek zwłaszcza dla osób aktywnych fizycznie, dbających o zgrabną i szczupłą sylwetkę.

BCAA / NUTREND - BCAA MEGA SHOT

Płynna forma BCAA zapewnia nam szybką i efektywną przyswajalność. Aminokwasy te często przedstawiane są jako „cegiełki” budujące nasze mięśnie. Aminokwasy rozgałęzione BCAA hamują katabolizm tkanki mięśniowej (chronią nasze ciężko wypracowane mięśnie), zmniejszają uczucie zmęczenia, transportują związki energetyczne oraz zwiększają wytrzymałość. Dobra wiadomość dla wszystkich Pań, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Podaż BCAA w okresie około wysiłkowym sprzyja obniżeniu poziomu tkanki tłuszczowej, poprzez podkręcenie tempa metabolizmu w naszym organizmie.
PRZED Wysiłkiem fizycznym chronią mięśnie przed uszkodzeniem.
PO Wysiłku pomogą szybko się zregenerować i odnowić uszkodzone włókna mięśniowe.

SUPLEMENT PRZED TRENINGOWY/ NUTREND - EXPLOSIN

Brak motywacji i chęci do treningu, to jedne z najczęstszych przyczyn braku efektów w sporcie. Tyczy się to sportowców absolutnie wszystkich dyscyplin oraz osób aktywnych we wszystkich etapach pracy nad własną sylwetką. Dodatki energetyczne mobilizują ale też ułatwiają długotrwałe i ciężkie treningi. Skuteczna kombinacja składników zapewni lepsze ukrwienie mięśni, pobudzenie organizmu oraz pełną koncentrację podczas treningu.

OCHRONA STAWÓW / FLEXIT DRINK

Kompleksowy preparat oparty na sprawdzonych składnikach, wspomagający regenerację aparatu ruchu. Poprawia ruchomość i elastyczność elementów stawowych, stymuluje pracę komórek uczestniczących w tworzeniu tkanki łącznej. Intensywnie regeneruje oraz chroni nasze stawy i wiązadła przed uszkodzeniami i zwyrodnieniami. Redukuje dolegliwości bólowe stawów oraz zapobiega odwapnieniu kości.
Preparat stanowi uzupełnienie diety, przy problemach ze stawami. Szczególne znaczenie dla sportowców oraz osób z nadwagą które są narażone na kontuzje i zwyrodnienia. To świetna pomoc podczas profilaktyki stanów pourazowych.

KOKTAJL BIAŁKOWY / NUTREND - WHEY CORE 100

Odżywka Proteinowa to szybki i wygodny sposób, na dostarczenie łatwo przyswajalnej porcji białka która po zakończonym treningu świetnie przyspieszy procesy regeneracyjne.

Proteiny są niezbędnym składnikiem budulcowym dla naszych mięśni.

Dobra wiadomość również dla wszystkich Pań, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Białko podkręca tempo metabolizmu w naszym organizmie, sprzyjając obniżeniu poziomu tkanki tłuszczowej.

Zmniejsza łaknienie – porcja odżywki białkowej to świetny sposób aby pozbyć się uczucia głodu i ochoty na „coś słodkiego”.