Trening Personalny jest ukierunkowany na pracę indywidualną z klientem, podczas której w bezpieczny sposób i znacznie krótszym czasie uzyskamy wyznaczony przez nas cel. Dzięki Trenerowi który czuwa nie tylko nad techniką wykonywanych ćwiczeń, ale też nad naszą motywacją podczas sesji treningowych, mamy pewność, że czas spędzony na siłowni, został właściwie spożytkowany.

Korzystając z usług Trenera Personalnego, zapewniamy sobie również brak monotonii oraz różnorodność ćwiczeń skomponowanych w indywidualny plan treningowy, który będzie w pełni dostosowany do naszych możliwości oraz potrzeb. To stała opieka nad klientem, ponieważ w czasie Treningu Personalnego trener jest wyłącznie do naszej dyspozycji. Stała obserwacja dokonywanych przez nas postępów pozwala na ?podnoszenie poprzeczki? o odpowiedni poziom. To najlepszy sposób na przełamanie własnych barier, bez względu na to, czy naszym celem jest zgubienie zbędnych kilogramów, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji fizycznej, czy budowanie masy mięśniowej i ?rzeźbienie? naszej sylwetki.

Podczas Treningu Personalnego zostaną udzielone odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania oraz rozwiane wątpliwości dotyczące żywienia i metod treningowych. Efektywność treningu personalnego to skupienie się nie tylko na wyznaczonym celu, ale też na naszych słabszych stronach.

Trener to osoba, która będzie zarówno naszym przyjacielem, motywatorem, nauczycielem, psychologiem, jak i  ?wyciskaczem siódmych potów?. Trenerzy Fitness fairPlayce to osoby z wiedzą, pasją oraz chęcią do pracy z ludźmi i dla ludzi.

Anna
Rękoś
Trener personalny
Nina
Horaczyńska
Trener personalny
Jakub
Balcerek
Trener personalny
Karol
Appel
Trener personalny
Paulina
Springer
Trener personalny
Agnieszka
Jajeśniak
Trener personalny