Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2022

Jeśli Twoje dziecko skończyło właśnie 6 lat i nie przekroczyło 15 lat, to dobrze trafiłeś, gdyż w tym przedziale wiekowym zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na półkolonie letnie fairPlayce 2022.

A wśród atrakcji coś co jest niezmienne, ale najcenniejsze i bardzo potrzebne!

 

Bez sportu w fairPlayce nie może się udać – każdy dzień zagwarantuje emocjonującą zabawę w sporty, warsztaty tematyczne, gry i zabawy i wiele innych niespodzianek.

Na kortach fairPlayce mnóstwo atrakcji zapewnią wykwalifikowani trenerzy tenisa, tenisa stołowego, badmintona i squasha – nie pozwolimy Twojemu dziecku na odrobinę nudy. Zadbamy za to o moc rozrywki oraz bezpieczeństwo podczas aktywności na zielonej polanie fairPlayce.

W Twoim dziecku rozbudzimy zamiłowanie do sportów rakietowych, które pozwoli rozwinąć skrzydła, tak aby wznieść się na wyżyny jak Iga Świątek – Polska tenisistka nr 1 na świecie!!!

 

 

… ale półkolonie fairPlayce to nie tylko sport!

A może by tak poszukać skarbów i to dość nietypowym pojazdem dwupoziomowym?

Zaprosimy Twoje dziecko na przejażdżkę wesołym autobusem „BimbaBus” na Ostrów Tumski, gdzie podczas gry miejskiej poznają najdawniejszą historię Poznania związaną z postaciami Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Dzięki mapkom sytuacyjnym ostatecznie docierają do miejsca, gdzie została ukryta skrzynia skarbów z tajemniczą pieczęcią, będącą poświadczeniem przejścia całej ścieżki. Plan gry przewiduje aktywną zabawę i wspólne działanie integracyjne w grupie. Na zakończenie gry integracyjnej dzieci otrzymają dyplomy.

Czy wiesz, że śpiewanie przez 10 minut dziennie prostuje postawę, czyści zatoki, redukuje stres i wydłuża życie?

W odkrywaniu talentów niejednego dziecka pomoże Fundacja Bliżej Gwiazd, która oferuje warsztaty wokalne dla każdego – i tego małego i tego dużego, a także i początkującego. Fundacja zapewnia profesjonalny sprzęt, opiekę wokalną wyspecjalizowanej kadry. Jeśli Twój talent zachwyci, masz szansę trafić do zespołu FBG i pracować z najlepszymi!

Spełniaj swoje marzenia z fairPlayce i Fundacją Bliżej Gwiazd – warsztaty wokalne zapewniamy podczas II i VIII turnusu półkolonii letnich 2022.

„Powinniśmy rozważyć każdy stracony dzień, w którym choć raz nie tańczyliśmy”  Fryderyk Nietzsche

 

Największa szkoła tańca w Wielkopolsce BORN TO DANCE wprawi w ruch każdego,  a wykwalifikowani i znani tancerze poprowadzą Was przez techniki tańca znane i lubiane wśród dzieci i młodzieży tj. STREET czy BREAK DANCE. Nie można zapomnieć też o Dancehall – energetyzującym stylu tańca prosto z egzotycznej Jamajki, który wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród nie tylko młodych ludzi.

Stworzycie własną choreografię, którą pozazdroszczą Wam nawet rodzice;)

A może dzieci marzą o aktorstwie?

Dlaczego nie – półkolonie letnie w fairPlayce spełnią i takie marzenia!

Warsztaty to przede wszystkim dobra zabawa, walka z tremą, radość i wyrażanie własnych emocji, o których warto rozmawiać i pielęgnować.

O warsztat teatralno-muzyczny zadba Agnieszka Różańska – aktorka Teatru Nowego w Poznaniu znana m.in. z serialu “Miodowe Lata” czy filmu “Kroll”.

Kurs prawa jazdy w skali? Jest to możliwe!

Sierpniowe półkolonie letnie to zabawa ze zdalnie sterowanymi modelami przeprawowymi RC, gdzie na profesjonalnie przygotowanym wcześniej torze, wyruszą niewiarygodnie skonstruowane miniatury samochodów terenowych i wyścigowych, pokonując lasy, piasek, kamienie, specjalnie przygotowane trasy imitujące skały, a nawet nasz uroczy strumyk „Różany Potok”.

Doświadczony kierowca nauczy każde dziecko jak sterować takim modelem i jak skutecznie pokonywać przeszkody.

Na zakończenie wręczenie prawa jazdy dla zdolnych, młodych kierowców:)

Przez żołądek do serca TuSieJe Active.

Podczas warsztatów kulinarnych szef kuchni restauracji TuSieJe Active – Pan Roman – od serca i z zamiłowania do gotowania, zdradzi dzieciom tajniki udanej i niepowtarzalnej w smaku pizzerinki. Waszymi własnymi rękoma ulepiona i przyrządzona potrawa zostanie skonsumowana na zakończenie każdego turnusu półkolonii letnich w fairPlayce.

Będzie pysznie!

Zapisz swoje dziecko na wakacje pełne zabawy, wybierając spośród dostępnych turnusów półkolonii letnich fairPlayce:

 • Turnus I w terminie 27-30.06. – 01.07.2022
 • Turnus II w terminie 04-08.07.2022
 • Turnus III w terminie 11-15.07.2022
 • Turnus IV w terminie 18-22.07.2022
 • Turnus V w terminie 25-29.07.2022
 • Turnus VI w terminie 01-05.08.2022
 • Turnus VII w terminie 08-12.08.2022
 • Turnus VIII w terminie 16-20.08.2022
 • Turnus IX w terminie 22-26.08.202

Przyprowadź dziecko już od 7:30 i odbierz w korzystnym dla siebie czasie do godz. 17:00.

HARMONOGRAM

07:30 – 9:00 –  zbiórka (idealne rozwiązanie dla pracujących rodziców)

I BLOK – 09:00 – 11:30 – START

 • gry i zabawy ruchowe
 • 10:30 – 11:30 śniadanie – różnorodności do wyboru serwowane przez restaurację TuSieJe Active

 II BLOK – 11:30 – 14:00

 • nauka i doskonalenie tenis, squash, badminton, tenis stołowy, fitness, karate
 • 13:00 – 14:00 obiad dwudaniowy

III BLOK – 14:00 – 15:30

 • tenis, squash, badminton, tenis stołowy, karate, zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne, warsztaty street/break dance ze szkołą Born to Dance, warsztaty sceniczne, warsztaty wokalne z Fundacją Bliżej Gwiazd, przejażdżka wesołym autobusem BimbaBus…i wyścigi modeli przeprawowych RC!!!

15:30 – 17:00 – odbiór dzieci (idealne rozwiązanie dla pracujących rodziców)


Pomimo stałego ramowego planu dnia, półkolonie fairPlayce, będą codziennie wyglądać nieco inaczej, żeby dzieci spędziły jak najbardziej atrakcyjnie cały tydzień, a może i dłużej!

Dla chętnych można zapisać dziecko na każdy tydzień półkolonii!

ZAPEWNIAMY :

 • wyżywienie (II śniadanie, obiad dwudaniowy),
 • ubezpieczenie NW,
 • opiekę wykwalifikowanych trenerów i wychowawców,
 • profesjonalny trening ze sportów rakietowych (squash, tenis, badminton, tenis stołowy),
 • nowoczesną i bezpieczną infrastrukturę,
 • zgłoszenie do Kuratorium Oświaty.

CENA:

649 zł – za 1 dziecko/1 turnus

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2022 – Bezpieczeństwo to podstawa

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2022

Zapraszamy na organizowane przez nas półkolonie letnie dla dzieci. Jesteśmy doświadczonym ośrodkiem, który prowadzi półkolonie letnie oraz zimowe już od 6 lat. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo, dlatego na naszych półkoloniach są wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy sportu, animatorzy zabaw oraz opiekunowie. Bezpieczeństwo i zadowolenie dzieci, to nasz główny cel.

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2022

Półkolonie dla dzieci – Wybierz dopasowany termin

Organizujemy półkolonie w okresie letnim oraz zimowym. Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2022 odbywają się w różnych terminach. W celu ich poznania prosimy o kontakt z recepcją. Z pewnością pomożemy wybrać odpowiedni termin dla Ciebie.

Prosimy o kontaktowanie się pod numerem telefonu 61/828-79-04.

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2022

Aktywny i wyczerpujący plan

Każdy rodzic, który skorzysta z naszych kolonii sportowych dla dzieci Poznań 2022, ma dostęp do pełnego i dokładnego planu zajęć na każdy dzień. Cały turnus zawiera szereg aktywności fizycznych dla dzieci, które będą się odbywać na naszych kortach, salach lub w parku, na świeżym powietrzu. Aktywność nie jest jedynym zajęciem dzieci podczas półkolonii. Dodatkową rozrywką są liczne gry i zabawy, a także integracja z innymi dziećmi. Dzięki temu dziecko ma nie tylko zapewniony ruch, ale także ma możliwość poznania nowych rówieśników oraz zabawy w grupie.

Zapewnij dziecku czas w miejscu, które pokocha. Zarezerwuj miejsce już dziś, zapraszamy!

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce!


Nasze miejsce:

PARK REKREACYJNO SPORTOWY FAIRPLAYCE
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Nasze telefony:

Recepcja 1: 61 828 79 04
Recepcja 2: 664 715 666

Nasz adres e-mail:

e-mail: recepcja@fairplayce.pl