Co nowego
19
12
2019

Półkolonie w Poznaniu

Od Ryszard 0

Ferie, sport, zabawa …

Od 27 stycznia rozpoczynają się w Wielkopolsce ferie zimowe. Dwa tygodnie wolne od szkoły to dla dzieci długo wyczekiwany okres.

Dla rodziców to często nie lada wyzwanie, żeby zorganizować czas najmłodszym, tak by nie spędziły go bezczynnie przed telewizorem, czy komputerem!

W ferie przede wszystkim powinniśmy zadbać o kondycję fizyczną swojego dziecka! Ważne jest by rozbudzić w dzieciach pasję do zdrowego trybu życia od najmłodszych lat, podnosić ich umiejętności sportowe i dbać o zdrowy rozwój.

Park Rekreacyjno Sportowy fairPlayce w Poznaniu organizuje wyjątkowe półkolonie pod hasłem „Bawimy się w sport!”.

To połączenie zabawy, sportu i profilaktyki zdrowotnej dla dzieci w każdym wieku! Program integruje różne aktywności, między innymi poprzez ćwiczenia FITNESS, GRY I ZABAWY RUCHOWE, naukę gry w TENISA, BADMINTONA, TENISA STOŁOWEGO, SQUASHA, rozwój kreatywności dzięki WARSZTATOM KULINARNYM ZAJĘCIOM  JĘZYKOWYM czy po raz pierwszy w tym roku ZAJĘCIOM Z ROBOTYKI.

To idealna propozycja dla rodziców, którzy nie mają możliwości wyjazdu z dziećmi na dwutygodniowy urlop.

fairPlayce proponuje dwa turnusy do wyboru:

  • 27.01. do 31.01.2020.
  • 03.02. do 07.02.2020.

Zbiórka dzieci odbywa się od 7:30, a całodniowe atrakcje kończą się ok 17:00.

W przerwach zabaw i aktywności Szef kuchni Restauracji fairPlayce znajdującej się w tym samym budynku, serwować będzie dzieciom dania przygotowywane na miejscu ze świeżych produktów, w formie śniadań i wyśmienitych obiadów.

Profesjonalna kadra trenerów i animatorów zadba o codzienne atrakcje.  Poprzez zabawę organizatorzy pragną zachęcić dzieci do zdrowej aktywności, zadbać o ich prawidłowy rozwój fizyczny, pomóc odkryć swoje umiejętności i pasje do różnych sportów.

Coraz więcej dzieci cierpi na różnego rodzaju wady postawy. Statystyki są przerażające. Wiele maluchów od najmłodszych lat ma kłopoty ze skrzywieniem kręgosłupa, utrzymaniem prawidłowej postawy ciała czy utrzymaniem optymalnej masy ciała. Podczas półkolonii w fairPlayce odbywać się będą zajęcia, które zachęcać mają dzieci do aktywności poprzez kreatywne gry i zabawy.

Sport rozwija pewność siebie, poprawia sprawność ruchową, koncentrację, dodaje energii. Półkolonie dla dzieci to idealna okazja na wspólną zabawę, nawiązywanie przyjaźni, ale przede wszystkim dużo frajdy i radości na twarzy dziecka!

fairPlayce zaprasza do zapisów na jedyne tego typu półkolonie w Poznaniu !!!!1

Zgłoszenia:

Recepcja fairPlayce: tel. 61 828 79 04, recepcja@fairplayce.pl

Park Rekreacyjno Sportowy fairPlayce, ul. Bożydara 10, 61-607 Poznań