
Poznań Północ
na sportowo…
„Poznań Północ na sportowo!”
Pomagamy żyć zdrowo i szczęśliwie! Sport dla każdego- młodego i starszego!
Pod takim hasłem, dzięki Waszym głosom, ruszył zupełnie nowy projekt, w którym mieszkańcy rejonu Naramowice, Umultowo oraz Morasko-Radojewo mogą korzystać z zupełnie darmowych, zorganizowanych zajęć sportowych. Projekt finansowany jest w całości ze środków Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023.
Powszechne, atrakcyjne, całoroczne i w pełni darmowe zajęcia sportowe, skierowane są do osób w każdym wieku – od juniora do seniora bez względu na płeć i umiejętności. Zapewniamy profesjonalną kadrę, która w odpowiedni i co najważniejsze, bezpieczny sposób pokaże i nauczy ciekawych dyscyplin sportowych, pomoże rozpocząć przygodę ze sportem i aktywnością, zmotywuje do tego „by zacząć”.
Obecnie w naszej ofercie znajdują się zajęcia fitness skierowane dla dorosłych – shape, płaski brzuch, pump, zdrowy kręgosłup, wyjątkowe wyzwanie „Zrób szpagat” oraz tenis ziemny, tenis stołowy i squash.
Zajęcia dla dzieci – taniec współczesny z elementami gimnastyki, tenis stołowy, tenis ziemny
Zajęcia dla seniorów – trening prozdrowotny, joga oraz tenis stołowy.
Mamy w swojej ofercie również zajęcia dla kobiet w ciąży i mam z małymi dziećmi.
W okolicy mało jest zajęć skierowanych do tych wąskich grup odbiorców. Chcemy wyjść naprzeciw również ich potrzebom i zaprosić ich do Parku Rekreacyjno-sportowego fairPlayce przy ul. Bożydara 10.
Aktywność fizyczna to jeden z najważniejszych elementów profilaktyki zdrowotnej. Dostęp do darmowych, zróżnicowanych i atrakcyjnych zajęć sportowych pozwoli zadbać o zdrowie na długie lata również tym, których nie stać na zajęcia komercyjne.
Zapraszamy na stronę www.poznan-sport.pl tam znajdziecie pełny grafik zajęć, na które zapisac się możecie online!