TURNIEJE

Biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport to tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Nie ma chyba osoby, która by chociaż raz nie spróbowała przebić piłeczki na drugą stronę siatki. Jeśli jednak gramy już regularnie (raz w miesiącu lub częściej) obojętnie na jakim poziomie, to czas, aby pomyśleć o skonfrontowaniu naszych umiejętności z innymi graczami. Dlatego właśnie namawiamy Cię do wzięcia udziału w turniejach.

Rywalizacja, emocje, podejmowanie szybkich decyzji czy wysiłek fizyczny będą towarzyszyć Tobie w trakcie rozgrywek.

Nie czekaj, przyjdź i konfrontuj się z innymi !!!

POZNAŃ OPEN 2017/2018

Jest to “Cykl” 8 turniejów tenisa stołowego rozgrywanych w różnych kategoriach w ramach którego, chcielibyśmy zintegrować środowisko wszystkich pasjonatów tej dyscypliny sportu w Poznaniu i nie tylko…

Do udziału w ?Cyklu? zapraszamy: wszystkich początkujących graczy (którzy jeszcze nigdy nie rywalizowali w żadnym turnieju – nawet klasowym w szkole), amatorów regularnie ćwiczących w świetlicach, garażach czy klubach, ?zawodowców? grających w niższych ligach, oraz byłych zawodników.

Szczególnie gorąca zapraszamy do gry dzieci, które mogą rywalizować ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych.

Aby ułatwić Państwu udział w turniejach gramy naprzemiennie w dwóch miejscach: jeden miesiąc u nas w “fairPlayce” a drugi w szkole podstawowej na Starym Żegrzu SKTS Rataje 50.

Terminy i miejsce rozgrywania najbliższych turniejów:

  • 17.09.2017. – (niedziela) fairPlayce
  • 22.10.2017. – (niedziela) SKTS Rataje 50 Stare Żegrze
  • 18.11.2017. – (sobota) fairPlayce
  • 03.12.2017. – (niedziela) SKTS Rataje 50 Stare Żegrze
  • …pozostałe terminy wkrótce.
 

Klasyfikacja po I-wszym turnieju Poznań Open 2017/2018

Regulamin Poznań Open 2017/2018

Zobacz turnieje tenisa stołowego.