Liga fairPlayce

sezon  2019/2020

01.10.2019. – 31.05.2020.

Stworzona dla ambitnych graczy, którzy lubią rywalizację punktową. Uczestnicy konkurują ze sobą w 5-cio osobowych grupach o dopasowanym poziomie gry. Proponując sobie spotkanie w danym cyklu  miesięcznym rozegrają 4-ry mecze. W całym sezonie zostanie rozegranych 8 cykli.

wszystko o lidze

Wojciech Urban - koordynator Ligi

Wojtek – były zawodnik a dzisiaj doświadczony trener II Klasy. Trenuje zawodników zarówno wyczynowych jak i zawodników klubowych (amatorów).

Bardzo lubiany przez swoich podopiecznych, kolegów klubowych i dzieci.

Będzie się opiekował ligą i dbał o jej dobrą atmosferę. Będzie Państwa pobudzał do gry, dzwonił, pisał sms-y, informował o wynikach i promocjach, a

w  razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów związanych z uczestnictwem w lidze będzie służył pomocą.

Pytajcie go o wszystko!

tel. 509 561 487, e-mail: w.urban@fairplayce.pl

plan meczy, wyniki, klasyfikacja


cykl IV – styczeń / 2020 (01.01.2020. – 31.01.2020)

Zasady punktacji:

  • 1 pkt. – za zwycięstwo,
  • 1 pkt. – za każdego wygranego seta,
  • 1 pkt. – za udział w meczu,
  • 1 pkt. – za wygranego 3-go seta tzw. „dodatkowym” (rozgrywanym przy wyniku 2:0, ale tylko przy zgodzie obu zawodników).

Na pierwszym miejscu Gospodarz meczu (Gospodarz inicjuje mecz, odpowiada za podanie wyników i przynosi piłki)

Na czerwono zwycięzca meczu.

Extraklasa – klasyfikacja punktowa


  1. Michał Dyszkiewicz – 15 pkt.
  2. Ryszard Flisikowski – 11 pkt.
  3. Robert Kubicki – 11 pkt.
  4. Mateusz Laufer – 11 pkt.
  5. Hubert Norek – 4 pkt.

Extraklasa – wyniki meczów


 

Ryszard Flisikowski – Robert Kubicki – 6:1 , 7:5

Hubert Norek – Michał Dyszkiewicz – 0:6 , 2:6 , 0:6

Mateusz Laufer – Ryszard Flisikowski – 6:3 , 6:3 , 1:10

Robert Kubicki – Hubert Norek – 7:5 , 6:0 , 6:4

Michał Dyszkiewicz – Robert Kubicki – 6:0 , 6:1 , 6:1

Robert Kubicki – Mateusz Laufer – 7:6(7) , 6:3

Hubert Norek – Ryszard Flisikowski – 3:6 , 0:6 , 6:7(6)

Ryszard Flisikowski – Michał Dyszkiewicz

Michał Dyszkiewicz – Mateusz Laufer – 6:3 , 6:1 , 10:8

Mateusz Laufer – Hubert Norek – 6:2 , 6:2 , 6:3

Liga 1 – klasyfikacja punktowa


  1. Paweł Skrzeczkowski – 12 pkt.
  2. Waldemar Hoffman – 9 pkt.
  3. Paweł Nowakowski – 8 pkt.
  4. Andrzej Toborek – 4 pkt.
  5. Guenther Krotsch – 2 pkt.

Liga 1 – wyniki meczów


 

Paweł Nowakowski – Andrzej Toborek

Waldemar Hoffman – Paweł Skrzeczkowski – 4:6 , 6:2 , 5:10

Guenther Krotsch – Paweł Nowakowski

Andrzej Toborek – Waldemar Hoffman

Paweł Skrzeczkowski – Andrzej Toborek – 6:7 , 3:6

Andrzej Toborek – Guenther Krotsch

Waldemar Hoffman – Paweł Nowakowski – 6:3 , 4:6 , 5:10

Paweł Nowakowski – Paweł Skrzeczkowski – 4:6 , 6:3 , 10:8

Paweł Skrzeczkowski – Guenther Krotsch – 6:4 , 2:5 (po dokończeniu) 7:6 , 10:5

Guenther Krotsch – Waldemar Hoffman – 6:7 , 2:6 , 5:10

Liga 2 – klasyfikacja punktowa


  1. Piotr Stodolny – 14 pkt.
  2. Michał Andrzejewski – 9 pkt.
  3. Tomasz Ignatowicz – 8 pkt.
  4. Piotr Sikora – 6 pkt.
  5. Jakub Twardy – 3 pkt.

Liga 2 – wyniki meczów


 

 

Michał Andrzejewski – Piotr Stodolny – 6:0 , 6:3

Jakub Twardy – Piotr Sikora

Tomasz Ignatowicz – Michał Andrzejewski – 2:6 , 2:6 , 1:6

Michał Andrzejewski – Jakub Twardy

Piotr Stodolny – Piotr Sikora – 7:5 (po dokończeniu) 7:5 , 2:6

Tomasz Ignatowicz – Jakub Twardy – 6:2 , 1:6 , 6:3

Piotr Sikora – Michał Andrzejewski

Piotr Stodolny – Tomasz Ignatowicz – 1:6 , 6:2 , 6:1

Piotr Sikora – Tomasz Ignatowicz – 6:3 , 6:3

Jakub Twardy – Piotr Stodolny – 2:6 , 2:6 , 7:10

Liga 3 – klasyfikacja punktowa


  1. Adam Mikulicz – 14 pkt.
  2. Mateusz Oleszak – 12 pkt.
  3. Krzysztof Berlik – 10 pkt.
  4. Michał Tyczyński – 10 pkt
  5. Małgorzata Grzybek – 5 pkt.

Liga 3 – wyniki meczów


 

Adam Mikulicz – Mateusz Oleszak – 6:2 , 6:2 , 8:10

Małgorzata Grzybek – Michał Tyczyński – 3:6 , 6:4 , 10:12

Adam Mikulicz – Krzysztof Berlik – 6:4 , 5:7 , 3:10

Mateusz Oleszak – Małgorzata Grzybek – 4:6 , 7:6(6) (po dokończeniu) 6:2

Michał Tyczyński – Adam Mikulicz – 6:4 , 4:6 , 7:10

Mateusz Oleszak – Krzysztof Berlik – 6:7(5) , 6:4 , 10:8

Małgorzata Grzybek – Adam Mikulicz – 1:6 , 3:6

Michał Tyczyński – Mateusz Oleszak – 7:6 , 3:6 (mecz niedokończony)

Krzysztof Berlik – Małgorzata Grzybek

Krzysztof Berlik – Michał Tyczyński – 6:4 , 3:6 , 7:6

Liga 4 – klasyfikacja punktowa


  1. Tomasz Wełniak – 13 pkt.
  2. Przemysław Siwek – 6 pkt.
  3. Sławomir Giefing – 5 pkt.
  4. Robert Pięta – 5 pkt.
  5. Maciej Dzikowski – 4 pkt.

Liga 4 – wyniki meczów


 

Przemysław Siwek – Maciej Dzikowski

Tomasz Wełniak – Sławomir Giefing – 6:4 , 6:2

Robert Pięta – Przemysław Siwek – 5:7 , 2:6

Maciej Dzikowski – Tomasz Wełniak

Sławomir Giefing – Przemysław Siwek – 6:4 , 6:4

Maciej Dzikowski – Robert Pięta – 1:6 , 6:2 , 6:1

Przemysław Siwek – Tomasz Wełniak – 1:6 , 4:6 , 7:10

Sławomir Giefing – Maciej Dzikowski

Tomasz Wełniak – Robert Pięta – 6:3 , 4:6 , 10:6

Robert Pięta – Sławomir Giefing

Liga 5 – klasyfikacja punktowa


  1. Anna Komar – 14 pkt.
  2. Krzysztof Sidorowicz – 12 pkt.
  3. Radosław Romkowski – 6 pkt.
  4. Rafał Kolasiński – 7 pkt.
  5. Sebastian Kuczyński – 6 pkt.

Liga 5 – wyniki meczów


 

Rafał Kolasiński – Sebastian Kuczyński – 7:5 , 4:6 , 6:1

Radosław Romkowski – Anna Komar – 3:6 , 6:3 , 6:7

Krzysztof Sidorowicz – Rafał Kolasiński – 6:3 , 7:5 3:6

Sebastian Kuczyński – Radosław Romkowski – 6:7 , 6:4 , 5:10

Anna Komar – Rafał Kolasiński – 6:2 , 6:1 , 10:4

Sebastian Kuczyński – Krzysztof Sidorowicz – 2:6 , 4:6

Rafał Kolasiński – Radosław Romkowski

Anna Komar – Sebastian Kuczyński – 6:4 , 6:2

Radosław Romkowski – Krzysztof Sidorowicz

Krzysztof Sidorowicz – Anna Komar – 7:5 , 6:2

Liga 6 – klasyfikacja punktowa


  1. Maciej Olejniczak – 12 pkt.
  2. Katarzyna Wachowiak – 9 pkt.
  3. Radosław Janas – 7 pkt.
  4. Michał Marcinkowski – 5 pkt.
  5. Grzegorz Oleszak

Liga 6 – wyniki meczów


 

 

Katarzyna Wachowiak – Radosław Janas – 6:4 , 6:4

Grzegorz Oleszak – Michał Marcinkowski

Maciej Olejniczak – Katarzyna Wachowiak – 6:2 , 6:2

Radosław Janas – Grzegorz Oleszak

Michał Marcinkowski – Katarzyna Wachowiak – 2:6 , 5:7

Radosław Janas – Maciej Olejniczak – 6:3 , 0:6 , 0:6

Katarzyna Wachowaik – Grzegorz Oleszak

Michał Marcinkowski – Radosław Janas – 5:7 , 6:4 , 4:10

Grzegorz Oleszak – Maciej Olejniczak

Maciej Olejniczak – Michał Marcinkowski – 5:7 , 6:3 , 13:11

Liga 7 – klasyfikacja punktowa


  1. Dominik Urbański – 9 pkt.
  2. Jarosław Wysoczański – 7 pkt
  3. Marlena Wybieralska – 4 pkt.
  4. Renata Langosz – 3 pkt.
  5. Dariusz Pakuła

Liga 7 – wyniki meczów


 

Jarosław Wysoczański – Dominik Urbański – 5:7 , 6:7(5)

Marlena Wybieralska – Dariusz Pakuła

Renata Langosz – Jarosław Wysoczański – 2:6 , 4:6 , 10:5

Dominik Urbański – Marlena Wybieralska

Dariusz Pakuła – Jarosław Wysoczański

Dominik Urbański – Renata Langosz – 6:4 , 7:6 , 10:7

Jarosław Wysoczański – Marlena Wybieralska – 5:7 , 6:3 , 3:10

Dariusz Pakuła – Dominik Urbański

Marlena Wybieralska – Renata Langosz

Renata Langosz – Dariusz Pakuła

Liga 8 – klasyfikacja punktowa


  1. Sławomir Woźniak – 9 pkt.
  2. Michał Przybył – 6 pkt.
  3. Tomasz Drewniak – 6 pkt.
  4. Janusz Kapuściński – 2 pkt.
  5. Krzysztof Szydłowski

Liga 8 – wyniki meczów


 

Michał Przybył – Krzysztof Szydłowski

Janusz Kapuściński – Sławomir Woźniak – 0:6 , 0:6 (walkower)

Tomasz Drewniak – Michał Przybył – 6:7 , 7:5 , 4:10

Krzysztof Szydłowski – Janusz Kapuściński

Sławomir Woźniak – Michał Przybył – 7:5 , 6:0

Krzysztof Szydłowski – Tomasz Drewniak

Michał Przybył – Janusz Kapuściński – 5:7 , 1:2 (mecz niedokończony)

Sławomir Woźniak – Krzysztof Szydłowski

Janusz Kapuściński – Tomasz Drewniak

Tomasz Drewniak – Sławomir Woźniak – 7:5 , 6:2

Liga 9 – klasyfikacja punktowa


  1. Marcin Kaniewski – 13 pkt.
  2. Michał Laskowski – 12 pkt.
  3. Maciej Michalski – 8 pkt.
  4. Maciej Kiełbowicz – 7 pkt.
  5. Jakub Sosiński – 3 pkt.

Liga 9 – wyniki meczów


 

Maciej Michalski – Michał Laskowski – 2:6 , 5:5 (mecz niedokończony)

Maciej Kiełbowicz – Jakub Sosiński

Marcin Kaniewski – Maciej Michalski – 6:2 , 6:1 6:1

Michał Laskowski – Maciej Kiełbowicz – 3:6 , 6:4 , 10:8

Jakub Sosiński – Maciej Michalski – 3:6 , 3:6 , 7:10

Michał Laskowski – Marcin Kaniewski – 3:6 , 4:6

Maciej Michalski – Maciej Kiełbowicz – 2:6 , 5:7 , 6:10

Jakub Sosiński – Michał Laskowski – 1:6 , 2:6 , 8:10

Maciej Kiełbowicz – Marcin Kaniewski

Marcin Kaniewski – Jakub Sosiński – 6:2 , 7:5

Liga 10 – klasyfikacja punktowa


  1. Tomasz Stolarczyk – 4 pkt.
  2. Ryszard Marchwicki – 1 pkt.
  3. Jacek Duszkiewicz
  4. Waldemar Nawrocki
  5. Michał Bąska

Liga 10 – wyniki meczów


 

Tomasz Stolarczyk – Jacek Duszkiewicz

Waldemar Nawrocki – Ryszard Marchwicki

Michał Bąska – Tomasz Stolarczyk

Jacek Duszkiewicz – Waldemar Nawrocki

Ryszard Marchwicki – Tomasz Stolarczyk – 2:6 , 1:6

Jacek Duszkiewicz – Michał Bąska

Tomasz Stolarczyk – Waldemar Nawrocki

Ryszard Marchwicki – Jacek Duszkiewicz

Waldemar Nawrocki – Michał Bąska

Michał Bąska – Ryszard Marchwicki

Liga 11 – klasyfikacja punktowa


  1. Piotr Kaźmierczak – 6 pkt.
  2. Stanisław Borucki – 4 pkt.
  3. Gaweł Becla – 1 pkt.
  4. Przemysław Popowski
  5. Mateusz Górecki

Liga 11 – wyniki meczów


 

Gaweł Becla – Stanisław Borucki

Piotr Kaźmierczak – Mateusz Górecki

Przemysław Popowski – Gaweł Becla

Stanisław Borucki – Piotr Kaźmierczak – 7:6(9) , 4:2 (po dokończeniu) 6:3 , 1:6

Mateusz Górecki – Gaweł Becla

Stanisław Borucki – Przemysław Popowski

Gaweł Becla – Piotr Kaźmierczak – 0:6 , 2:6

Mateusz Górecki – Stanisław Borucki

Piotr Kaźmierczak – Przemysław Popowski

Przemysław Popowski – Mateusz Górecki

Liga 12 – klasyfikacja punktowa


  1. Sławomir Jędrasiak – 4 pkt.
  2. Mikołaj Bejnarowicz – 4 pkt.
  3. Hubert Gonera – 2 pkt.
  4. Radosław Cymbrowski
  5. Marek Korytowski

Liga 12 – wyniki meczów


 

Mikołaj Bejnarowicz – Hubert Gonera – 6:0 , 6:2

Sławomir Jędrasiak – Marek Korytowski

Hubert Gonera – Sławomir Jędrasiak – 0:6 , 1:6

Marek Korytowski – Mikołaj Bejnarowicz

Mikołaj Bejnarowicz – Sławomir Jędrasiak

Marek Korytowski – Hubert Gonera

Radosław Cymbrowski – Marek Korytowski

Radosław Cymbrowski – Mikołaj Bejnarowicz

Sławomir Jędrasiak – Radosław Cymbrowski

Hubert Gonera – Radosław Cymbrowski


WYNIKI SEZON 2019/2020

grudzień 2019

październik 2019


regulamin ligi