Amatorska Liga Tenisowa Lato 2019

Stworzona dla ambitnych graczy, którzy lubią rywalizację punktową. Uczestnicy konkurują ze sobą w 6-7 osobowych grupach o dopasowanym poziomie gry. Proponując sobie spotkanie w dowolnym czasie ale nie później jak do 15.09.2019. rozegrają 12-14 meczy.

Uwaga nowość! Gramy mecz i rewanż z każdym z zawodników.

Liga Letnia 06.06.2019. do 15.09.2019. - kolejność meczy, wyniki, bieżąca klasyfikacja

Zasady punktacji:

  • za zwycięstwo 1 pkt.
  • za każdego wygranego seta 1 pkt.
  • za udział w meczu 1 pkt.
  • dodatkowy punkt za 3-go seta. Nawet przy wyniku 2:0 można przy zgodzie obu zawodników rozegrać 3-go seta i wtedy za zwycięstwo w tym secie przyznawany jest też 1 pkt.

Na pierwszym miejscu Gospodarz meczu (Gospodarz inicjuje mecz, odpowiada za podanie wyników i przynosi piłki)

Na czerwono zwycięzca meczu.

Liga 1 – klasyfikacja punktowa


  1. Ryszard Flisikowski – 5 pkt.
  2. Waldemar Hoffman – 1 pkt.
  3. Tomasz Ignatowicz
  4. Dariusz Pakuła
  5. Michał Tyczyński
  6. Maciej Dzikowski

Liga 1 – wyniki meczów


 

Ryszard Flisikowski – Waldemar Hoffman – 7:5 , 6:0 , 6:2

Tomasz Ignatowicz – Dariusz Pakuła

Michał Tyczyński – Ryszard Flisikowski

Waldemar Hoffman – Tomasz Ignatowicz

Dariusz Pakuła – Waldemar Hoffman

Waldemar Hoffman – Michał Tyczyński

Tomasz Ignatowicz – Ryszard Flisikowski

Ryszard Flisikowski –  Dariusz Pakuła

Dariusz Pakuła – Michał Tyczyński

Michał Tyczyński – Tomasz Ignatowicz

Maciej Dzikowski – Ryszard Flisikowski

Maciej Dzikowski – Waldemar Hoffman

Maciej Dzikowski – Tomasz Ignatowicz

Dariusz Pakuła – Maciej Dzikowski

Michał Tyczyński – Maciej Dzikowski

Rewanże:

Waldemar Hoffman – Ryszard Flisikowski

Dariusz Pakuła – Tomasz Ignatowicz

Ryszard Flisikowski – Michał Tyczyński

Tomasz Ignatowicz – Waldemar Hoffman

Waldemar Hoffman – Dariusz Pakuła

Michał Tyczyński – Waldemar Hoffman

Ryszard Flisikowski – Tomasz Ignatowicz

Dariusz Pakuła –  Ryszard Flisikowski

Michał Tyczyński – Dariusz Pakuła

Tomasz Ignatowicz – Michał Tyczyński

Ryszard Flisikowski – Maciej Dzikowski

Waldemar Hoffman – Maciej Dzikowski

Tomasz Ignatowicz – Maciej Dzikowski

Maciej Dzikowski – Dariusz Pakuła

Maciej Dzikowski – Michał Tyczyński

Liga 2 – klasyfikacja punktowa


  1. Michał Laskowski – 5 pkt.
  2. Rafał Kolasiński – 4 pkt
  3. Radosław Janas – 1 pkt.
  4. Sebastian Kuczyński
  5. Krzysztof Szydłowski
  6. Michał Marcinkowski
  7. Marlena Wybieralska

Liga 2 – wyniki meczów


 

Rafał Kolasiński – Sebastian Kuczyński

Radosław Janas – Krzysztof Szydłowski

Michał Marcinkowski – Rafał Kolasiński

Sebastian Kuczyński – Radosław Janas

Krzysztof Szydłowski – Rafał Kolasiński

Sebastian Kuczyński – Michał Marcinkowski

Rafał Kolasiński – Radosław Janas

Krzysztof Szydłowski – Sebastian Kuczyński

Radosław Janas- Michał Marcinkowski

Michał Marcinkowski – Krzysztof Szydłowski

Michał Laskowski – Rafał Kolasiński – 2:5 , 5:7

Michał Laskowski – Sebastian Kuczyński

Michał Laskowski – Radosław Janas – 7:5 , 6:1

Krzysztof Szydłowski – Michał Laskowski

Michał Marcinkowski – Michał Laskowski

Marlena Wybieralska – Michał Laskowski

Marlena Wybieralska – Rafał Kolasiński

Marlena Wybieralska- Radosław Janas

Sebastian Kuczyński – Marlena Wybieralska

Michał Marcinkowski – Marlena Wybieralska

Krzysztof Szydłowski – Marlena Wybieralska

Rewanże:

Sebastian Kuczyński – Rafał Kolasiński

Krzysztof Szydłowski – Radosław Janas

Rafał Kolasiński – Michał Marcinkowski

Radosław Janas – Sebastian Kuczyński

Rafał Kolasiński – Krzysztof Szydłowski

Michał Marcinkowski – Sebastian Kuczyński

Radosław Janas- Rafał Kolasiński

Sebastian Kuczyński – Krzysztof Szydłowski

Michał Marcinkowski – Radosław Janas

Krzysztof Szydłowski – Michał Marcinkowski

Rafał Kolasiński – Michał Laskowski

Sebastian Kuczyński – Michał Laskowski

Radosław Janas – Michał Laskowski

Michał Laskowski- Krzysztof Szydłowski

Michał Laskowski – Michał Marcinkowski

Michał Laskowski – Marlena Wybieralska

Rafał Kolasiński – Marlena Wybieralska

Radosław Janas- Marlena Wybieralska

Marlena Wybieralska – Sebastian Kuczyński

Marlena Wybieralska – Michał Marcinkowski

Marlena Wybieralska – Krzysztof Szydłowski

Liga 3 – klasyfikacja punktowa


  1. Sławomir Krąkowski – 4 pkt.
  2. Maciej Michalski – 2 pkt.
  3. Jakub Sosiński
  4. Mikołaj Bejnarowicz
  5. Sławomir Jędrasiak
  6. Marek Korytowski
  7. Stanisław Borucki

Liga 2 – wyniki meczów


 

Jakub Sosiński – Maciej Michalski

Mikołaj Bejnarowicz – Sławomir Jędrasiak

Sławomir Krąkowski- Jakub Sosiński

Maciej Michalski- Mikołaj Bejnarowicz

Sławomir Jędrasiak – Jakub Sosiński

Maciej Michalski – Sławomir Krąkowski – 6:2 , 6:7 , 8:10

Jakub Sosiński – Mikołaj Bejnarowicz

Sławomir Jędrasiak – Maciej Michalski

Mikołaj Bejnarowicz – Sławomir Krąkowski

Sławomir Krąkowski- Sławomir Jędrasiak

Marek Korytowski – Jakub Sosiński

Marek Korytowski – Maciej Michalski

Marek Korytowski – Mikołaj Bejnarowicz

Sławomir Jędrasiak – Marek Korytowski

Sławomir Krąkowski – Marek Korytowski

Stanisław Borucki – Marek Korytowski

Stanisław Borucki – Sławomir Krąkowski

Stanisław Borucki – Sławomir Jędrasiak

Mikołaj Bejnarowicz – Stanisław Borucki

Maciej Michalski – Stanisław Borucki

Jakub Sosiński – Stanisław Borucki

Rewanże:

Maciej Michalski- Jakub Sosiński

Sławomir Jędrasiak – Mikołaj Bejnarowicz

Jakub Sosiński- Sławomir Krąkowski

Mikołaj Bejnarowicz- Maciej Michalski

Jakub Sosiński – Sławomir Jędrasiak

Sławomir Krąkowski- Maciej Michalski

Mikołaj Bejnarowicz – Jakub Sosiński

Maciej Michalski- Sławomir Jędrasiak

Sławomir Krąkowski – Mikołaj Bejnarowicz

Sławomir Jędrasiak Sławomir Krąkowski

Jakub Sosiński – Marek Korytowski

Maciej Michalski – Marek Korytowski

Mikołaj Bejnarowicz – Marek Korytowski

Marek Korytowski – Sławomir Jędrasiak

Marek Korytowski – Sławomir Krąkowski

Marek Korytowski – Stanisław Borucki

Sławomir Krąkowski – Stanisław Borucki

Sławomir Jędrasiak – Stanisław Borucki

Stanisław Borucki – Mikołaj Bejnarowicz

Stanisław Borucki – Maciej Michalski

Stanisław Borucki – Jakub Sosiński

Wojciech Urban - koordynator Ligi

Wojtek – były zawodnik a dzisiaj doświadczony trener II Klasy. Trenuje zawodników zarówno wyczynowych jak i zawodników klubowych (amatorów).

Bardzo lubiany przez swoich podopiecznych, kolegów klubowych i dzieci.

Będzie się opiekował ligą i dbał o jej dobrą atmosferę. Będzie Państwa pobudzał do gry, dzwonił, pisał sms-y, informował o wynikach i promocjach, a

w  razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów związanych z uczestnictwem w lidze będzie służył pomocą.

Pytajcie go o wszystko!

tel. 509 561 487, e-mail: w.urban@fairplayce.pl