Amatorska Liga Tenisowa Sezon 2018/2019

Stworzona dla ambitnych graczy, którzy lubią rywalizację punktową. Uczestnicy konkurują ze sobą w 5-cio osobowych grupach o dopasowanym poziomie gry. Proponując sobie spotkanie w dowolnym czasie w ciągu jednego miesiąca rozgrywają 4 mecze. Pierwszych dwóch zawodników awansuje do ligi wyższej a dwóch ostatnich spada do niższej. Trzeci zawodnik pozostaje w lidze.

Zgłoś się i weź udział!

Sprawdź swoje umiejętności w konfrontacji z innymi zawodnikami o dopasowanym poziomie gry!

Powalcz o awans do bardziej wtajemniczonej grupy!

Rozegramy 8-siem cykli:

  • 1 cykl – 01.10.2018. – 31.10.2018. – zakończony
  • 2 cykl – 01.11.2018. – 30.11.2018. – zakończony
  • 3 cykl – 01.12.2018. – 31.12.2018. – zakończony
  • 4 cykl – 01.01.2019. – 31.01.2019. – zakończony
  • 5 cykl – 01.02.2019. – 28.02.2018. – zakończony
  • 6 cykl – 01.03.2019. – 31.03.2019. – w trakcie rozgrywek
  • 7 cykl – 01.04.2019. – 30.04.2019.
  • 8 cykl – 01.05.2019. – 31.05.2019.
Zapisy w trakcie sezonu też możliwe! (więcej w regulaminie)
  • mail: w.urban@fairplayce.pl
  • tel: 509 561 487

Opłaty:

Opłata za udział w lidze jako jednorazowe wpisowe w wysokości 70 zł/os.

Opłaty za wynajem kortu według aktualnego cennika.

Wojciech Urban - koordynator Ligi

Wojtek – były zawodnik a dzisiaj doświadczony trener II Klasy. Trenuje zawodników zarówno wyczynowych jak i zawodników klubowych (amatorów).

Bardzo lubiany przez swoich podopiecznych, kolegów klubowych i dzieci.

Będzie się opiekował ligą i dbał o jej dobrą atmosferę. Będzie Państwa pobudzał do gry, dzwonił, pisał sms-y, informował o wynikach i promocjach, a

w  razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów związanych z uczestnictwem w lidze będzie służył pomocą.

Pytajcie go o wszystko!

tel. 509 561 487, e-mail: w.urban@fairplayce.pl

CYKL 6 (marzec) - kolejność meczy, wyniki, bieżąca klasyfikacja

Zasady punktacji:

  • za zwycięstwo 1 pkt.
  • za każdego wygranego seta 1 pkt.
  • za udział w meczu 1 pkt.
  • dodatkowy punkt za 3-go seta. Nawet przy wyniku 2:0 można przy zgodzie obu zawodników rozegrać 3-go seta i wtedy za zwycięstwo w tym secie przyznawany jest też 1 pkt.

Na pierwszym miejscu Gospodarz meczu (Gospodarz inicjuje mecz, odpowiada za podanie wyników i przynosi piłki)

Na czerwono zwycięzca meczu.

Ekstraklasa – klasyfikacja punktowa


  1. Mateusz Laufer – 4 pkt.
  2. Paweł Skrzeczkowski – 4 pkt.
  3. Michał Andrzejewski – 3 pkt.
  4. Paweł Nowakowski
  5. Waldemar Hoffman

Ekstraklasa – wyniki meczów


 

Paweł Skrzeczkowski – Paweł Nowakowski

Waldemar Hoffman – Michał Andrzejewski

Mateusz Laufer – Paweł Skrzeczkowski

Paweł Nowakowski – Waldemar Hoffman

Michał Andrzejewski – Paweł Nowakowski

Paweł Nowakowski – Mateusz Laufer

Waldemar Hoffman – Paweł Skrzeczkowski

Paweł Skrzeczkowski – Michał Andrzejewski – 6:3 , 2:6 , 11:9

Michał Andrzejewski – Mateusz Laufer – 5:7 , 4:6

Mateusz Laufer – Waldemar Hoffman

Liga 1 – klasyfikacja punktowa


  1. Piotr Stodolny – 6 pkt.
  2. Robert Kubicki – 4 pkt.
  3. Hubert Norek – 1 pkt.
  4. Tomasz Ignatowicz
  5. Ryszard Flisikowski

Liga 1 – wyniki meczów


 

Hubert Norek – Ryszard Flisikowski

Robert Kubicki – Tomasz Ignatowicz

Piotr Stodolny – Hubert Norek – 6:2 , 4:2 (krecz)

Ryszard Flisikowski – Robert Kubicki

Tomasz Ignatowicz – Hubert Norek

Ryszard Flisikowski – Piotr Stodolny

Hubert Norek – Robert Kubicki

Tomasz Ignatowicz – Ryszard Flisikowski

Robert Kubicki – Piotr Stodolny – 4:6 , 6:0 , 6:4

Piotr Stodolny – Tomasz Ignatowicz

Liga 2 – klasyfikacja punktowa


  1. Krzysztof Berlik – 10 pkt.
  2. Paweł Cieślik – 8 pkt.
  3. Grzegorz Pfeiffer – 5 pkt.
  4. Tomasz Wełniak – 4 pkt.
  5. Jakub Twardy – 2 pkt.

Liga 2 – wyniki meczów


 

Tomasz Wełniak – Paweł Cieślik – 0:6 , 4:6

Jakub Twardy – Krzysztof Berlik – 3:6 , 5:7 , 10:5

Grzegorz Pfeiffer -Tomasz Wełniak – 6:2 , 6:4 , 6:4

Paweł Cieślik – Jakub Twardy

Krzysztof Berlik – Tomasz Wełniak – 6:2 , 6:2 , 16:18

Paweł Cieślik – Grzegorz Pfeiffer

Krzysztof Berlik- Jakub Twardy

Krzysztof Berlik – Paweł Cieślik – 3:6 , 3:6 , 10:8

Jakub Twardy – Grzegorz Pfeiffer

Grzegorz Pfeiffer – Krzysztof Berlik

Liga 3 – klasyfikacja punktowa


  1. Guenther Krotsch – 9 pkt.
  2. Małgorzata Grzybek – 6 pkt.
  3. Michał Tyczyński – 2 pkt.
  4. Mateusz Oleszak
  5. Grzegorz Oleszak

Liga 3 – wyniki meczów


 

Michał Tyczyński – Mateusz Oleszak

Małgorzata Grzybek – Guenther Krotsch – 2:6 , 2:6

Grzegorz Oleszak – Michał Tyczyński

Mateusz Oleszak – Małgorzata Grzybek

Guenther Krotsch – Michał Tyczyński – 6:3 , 6:2 , 6:3

Mateusz Oleszak – Grzegorz Oleszak

Michał Tyczyński – Małgorzata Grzybek – 2:6 , 3:6 , 7:10

Guenther Krotsch – Mateusz Oleszak

Małgorzata Grzybek- Grzegorz Oleszak

Grzegorz Oleszak – Guenther Krotsch

Liga 4 – klasyfikacja punktowa


  1. Krzysztof Szydłowski – 6 pkt.
  2. Rafał Kolasiński – 4 pkt.
  3. Robert Pięta – 2 pkt.
  4. Dominik Urbański
  5. Katarzyna Wachowiak

Liga 4 – wyniki meczów


 

Rafał Kolasiński – Dominik Urbański

Katarzyna Wachowiak – Krzysztof Szydłowski

Robert Pięta – Rafał Kolasiński

Dominik Urbański – Katarzyna Wachowiak

Krzysztof Szydłowski – Rafał Kolasiński – 7:5 , 5:7 , 6:10

Dominik Urbański – Robert Pięta

Rafał Kolasiński – Katarzyna Wachowiak

Krzysztof Szydłowski – Dominik Urbański

Katarzyna Wachowiak – Robert Pięta

Robert Pięta – Krzysztof Szydłowski – 2:6 , 6:4 , 6:10

Liga 5 – klasyfikacja punktowa


  1. Radosław Romkowski – 8 pkt.
  2. Maciej Olejniczak – 8 pkt.
  3. Dariusz Pakuła – 4 pkt.
  4. Michał Laskowski – 3 pkt.
  5. Piotr Zarębski

Liga 5 – wyniki meczów


 

Piotr Zarębski – Dariusz Pakuła

Radosław Romkowski – Maciej Olejniczak – 4:6 , 6:1 , 6:2

Michał Laskowski – Piotr Zarębski

Dariusz Pakuła – Radosław Romkowski

Maciej Olejniczak – Piotr Zarębski

Dariusz Pakuła – Michał Laskowski

Piotr Zarębski – Radosław Romkowski

Maciej Olejniczak – Dariusz Pakuła – 6:2 : 4:6 , 7:10

Radosław Romkowski – Michał Laskowski – 6:1 , 7:5 , 11:13

Michał Laskowski – Maciej Olejniczak – 3:6 , 4:6

Liga 6 – klasyfikacja punktowa


  1. Sławomir Giefing – 4 pkt.
  2. Michał Przybył – 2 pkt.
  3. Sebastian Kuczyński
  4. Paweł Głogowski
  5. Michał Marcinkowski

Liga 6 – wyniki meczów


 

Sławomir Giefing – Sebastian Kuczyński

Paweł Głogowski – Michał Marcinkowski

Michał Przybył – Sławomir Giefing – 6:3 , 4:6 , 7:10

Sebastian Kuczyński – Paweł Głogowski

Michał Marcinkowski – Sławomir Giefing

Sebastian Kuczyński – Michał Przybył

Sławomir Giefing – Paweł Głogowski

Michał Marcinkowski – Sebastian Kuczyński

Paweł Głogowski – Michał Przybył

Michał Przybył – Michał Marcinkowski

Liga 7 – klasyfikacja punktowa


  1. Maciej Kiełbowicz – 9 pkt.
  2. Sławomir Jędrasiak – 7
  3. Aleksander Łyskawa – 5 pkt.
  4. Mikoaj Bejnarowicz – 3 pkt.
  5. Marlena Wybieralska

Liga 7 – wyniki meczów


 

Marlena Wybieralska – Aleksander Łyskawa

Mikołaj Bejnarowicz – Sławomir Jędrasiak – 3:6 , 2:6 , 10:4

Maciej Kiełbowicz – Marlena Wybieralska

Aleksander Łyskawa – Mikołaj Bejnarowicz

Sławomir Jędrasiak – Marlena Wybieralska

Aleksander Łyskawa – Maciej Kiełbowicz

Marlena Wybieralska – Mikołaj Bejnarowicz

Sławomir Jędrasiak – Aleksander Łyskawa – 2:6 , 1:6 , 2:10

Mikołaj Bejnarowicz – Maciej Kiełbowicz – 1:6 , 1:6 , 1:6

Maciej Kiełbowicz – Sławomir Jędrasiak – 6:3 , 7:6 9:11

Liga 8 – klasyfikacja punktowa


  1. Radosław Janas – 8 pkt.
  2. Maciej Michalski – 6 pkt.
  3. Jacek Duszkiewicz – 5 pkt.
  4. Marek Korytowski – 4 pkt.
  5. Piotr Kaźmierczak – 3 pkt.

Liga 8 – wyniki meczów


 

Marek Korytowski – Radosław Janas

Piotr Kaźmierczak – Maciej Michalski

Jacek Duszkiewicz – Marek Korytowski

Radosław Janas – Piotr Kaźmierczak – 6:1 , 6:3 , 4:6

Maciej Michalski – Marek Korytowski

Radosław Janas – Jacek Duszkiewicz – 6:3 , 2:6 , 8:10

Marek Korytowski – Piotr Kaźmierczak – 7:5 , 4:1 (po dokończeniu) 6:2 , 6:0

Maciej Michalski – Radosław Janas – 7:5 , 4:6 , 10:6

Piotr Kaźmierczak – Jacek Duszkiewicz

Jacek Duszkiewicz – Maciej Michalski – 2:6 , 0:2 (mecz niedokończony)

Liga 9 – klasyfikacja punktowa


  1. Jakub Sosiński – 5 pkt.
  2. Stanisław Borucki – 1 pkt.
  3. Jan Buchowski
  4. Sławomir Krąkowski
  5. Mariusz Sokołowski

Liga 9 – wyniki meczów


 

Jan Buchowski – Jakub Sosiński

Stanisław Borucki – Sławomir Krąkowski

Mariusz Sokołowski – Jan Buchowski

Jakub Sosiński – Stanisław Borucki – 6:0 , 6:2 , 10:4

Sławomir Krąkowski – Jan Buchowski

Jakub Sosiński – Mariusz Sokołowski

Jan Buchowski – Stanisław Borucki

Sławomir Krąkowski – Jakub Sosiński

Stanisław Borucki – Mariusz Sokołowski

Mariusz Sokołowski – Sławomir Krąkowski

Liga 10-A – klasyfikacja punktowa


  1. Radosław Cymbrowski
  2. Michał Wojtyniak
  3. Roman Borucki

Liga 10-A – wyniki meczów


 

Radosław Cymbrowski – Michał Wojtyniak

Roman Borucki – Radosław Cymbrowski

Michał Wojtyniak – Roman Borucki

Liga 10-B – klasyfikacja punktowa


  1. Mateusz Rossa
  2. Paweł Leśniewski
  3. Marek Bogucki

Liga 10-B – wyniki meczów


 

Mateusz Rossa – Paweł Leśniewski

Marek Bogucki – Mateusz Rossa

Paweł Leśniewski – Marek Bogucki

WYNIKI Z ROZEGRANYCH CYKLI SEZON 2018/2019

październik 2018

Ranking generalny po październiku 2018