Amatorska Liga Tenisowa Sezon 2018/2019

Stworzona dla ambitnych graczy, którzy lubią rywalizację punktową. Uczestnicy konkurują ze sobą w 5-cio osobowych grupach o dopasowanym poziomie gry. Proponując sobie spotkanie w dowolnym czasie w ciągu jednego miesiąca rozgrywają 4 mecze. Pierwszych dwóch zawodników awansuje do ligi wyższej a dwóch ostatnich spada do niższej. Trzeci zawodnik pozostaje w lidze.

Zgłoś się i weź udział!

Sprawdź swoje umiejętności w konfrontacji z innymi zawodnikami o dopasowanym poziomie gry!

Powalcz o awans do bardziej wtajemniczonej grupy!

Rozegramy 8-siem cykli:

  • 1 cykl – 01.10.2018. – 31.10.2018. – zakończony
  • 2 cykl – 01.11.2018. – 30.11.2018. – zakończony
  • 3 cykl – 01.12.2018. – 31.12.2018. – zakończony
  • 4 cykl – 01.01.2019. – 31.01.2019. – zakończony
  • 5 cykl – 01.02.2019. – 28.02.2018. – zakończony
  • 6 cykl – 01.03.2019. – 31.03.2019. – zakończony
  • 7 cykl – 01.04.2019. – 30.04.2019. – w trakcie rozgrywek
  • 8 cykl – 01.05.2019. – 31.05.2019.
Zapisy w trakcie sezonu też możliwe! (więcej w regulaminie)
  • mail: w.urban@fairplayce.pl
  • tel: 509 561 487

Opłaty:

Opłata za udział w lidze jako jednorazowe wpisowe w wysokości 70 zł/os.

Opłaty za wynajem kortu według aktualnego cennika.

Wojciech Urban - koordynator Ligi

Wojtek – były zawodnik a dzisiaj doświadczony trener II Klasy. Trenuje zawodników zarówno wyczynowych jak i zawodników klubowych (amatorów).

Bardzo lubiany przez swoich podopiecznych, kolegów klubowych i dzieci.

Będzie się opiekował ligą i dbał o jej dobrą atmosferę. Będzie Państwa pobudzał do gry, dzwonił, pisał sms-y, informował o wynikach i promocjach, a

w  razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów związanych z uczestnictwem w lidze będzie służył pomocą.

Pytajcie go o wszystko!

tel. 509 561 487, e-mail: w.urban@fairplayce.pl

CYKL 7 (kwiecień) - kolejność meczy, wyniki, bieżąca klasyfikacja

Zasady punktacji:

  • za zwycięstwo 1 pkt.
  • za każdego wygranego seta 1 pkt.
  • za udział w meczu 1 pkt.
  • dodatkowy punkt za 3-go seta. Nawet przy wyniku 2:0 można przy zgodzie obu zawodników rozegrać 3-go seta i wtedy za zwycięstwo w tym secie przyznawany jest też 1 pkt.

Na pierwszym miejscu Gospodarz meczu (Gospodarz inicjuje mecz, odpowiada za podanie wyników i przynosi piłki)

Na czerwono zwycięzca meczu.

Ekstraklasa – klasyfikacja punktowa


  1. Ryszard Flisikowski – 12 pkt.
  2. Mateusz Laufer – 8 pkt.
  3. Paweł Skrzeczkowski – 6 pkt.
  4. Paweł Nowakowski – 6 pkt.
  5. Robert Kubicki – 6 pkt.

Ekstraklasa – wyniki meczów


 

 

Ryszard Flisikowski – Paweł Nowakowski – 6:7 (3) , 6:2 , 1:1 (40:30) mecz niedokończony

Robert Kubicki – Paweł Skrzeczkowski – 7:5 , 1:6 (po dokończeniu) 5:7

Mateusz Laufer – Ryszard Flisikowski – 6:4 , 6:1

Paweł Nowakowski – Robert Kubicki – 6:3 , 6:2

Paweł Skrzeczkowski – Paweł Nowakowski

Paweł Nowakowski – Mateusz Laufer

Robert Kubicki – Ryszard Flisikowski – 4:6 , 2:6 , 9:11

Ryszard Flisikowski – Paweł Skrzeczkowski – 6:4 , 0:6 , 6:3

Paweł Skrzeczkowski – Mateusz Laufer

Mateusz Laufer – Robert Kubicki – 6:3 , 3:6 , 6:1

Liga 1 – klasyfikacja punktowa


  1. Piotr Stodolny – 8 pkt.
  2. Waldemar Hoffman – 7 pkt.
  3. Krzysztof Berlik – 3 pkt
  4. Michał Andrzejewski
  5. Grzegorz Pfeiffer

Liga 1 – wyniki meczów


 

Krzysztof Berlik – Michał Andrzejewski

Piotr Stodolny – Waldemar Hoffman – 3:6 , 6:4 , 10:6

Grzegorz Pfeiffer – Krzysztof Berlik

Michał Andrzejewski – Piotr Stodolny

Waldemar Hoffman – Krzysztof Berlik – 6:1 , 6:2 , 10:7

Michał Andrzejewski – Grzegorz Pfeiffer

Krzysztof Berlik – Piotr Stodolny – 6:4 , 4:6 , 7:10

Waldemar Hoffman – Michał Andrzejewski

Piotr Stodolny – Grzegorz Pfeiffer

Grzegorz Pfeiffer – Waldemar Hoffman

Liga 2 – klasyfikacja punktowa


  1. Marcin Mierzejewski – 12 pkt.
  2. Hubert Norek – 11 pkt.
  3. Tomasz Ignatowicz – 5 pkt.
  4. Guenther Krotsch – 3 pkt.
  5. Mateusz Oleszak – 3 pkt.

Liga 2 – wyniki meczów


 

Hubert Norek – Mateusz Oleszak – 6:1 , 6:0 , 6:3

Tomasz Ignatowicz – Guenther Krotsch

Marcin Mierzejewski – Hubert Norek – 6:3 , 6:4

Mateusz Oleszak – Tomasz Ignatowicz

Guenther Krotsch – Hubert Norek – 7:6 , 6:7 , 8:10

Mateusz Oleszak – Marcin Mierzejewski – 4:6 , 4:6 , 10:8

Hubert Norek – Tomasz Ignatowicz – 5:7 , 0:6 , 3:6

Guenther Krotsch – Mateusz Oleszak

Tomasz Ignatowicz – Marcin Mierzejewski

Marcin Mierzejewski – Guenther Krotsch – 6:2 , 6:2

Liga 3 – klasyfikacja punktowa


  1. Jakub Twardy – 9 pkt.
  2. Rafał Kolasiński – 9 pkt.
  3. Michał Tyczyński – 8 pkt.
  4. Tomasz Wełniak – 5 pkt.
  5. Dominik Urbański – 4 pkt.

Liga 3 – wyniki meczów


 

Michał Tyczyński – Jakub Twardy – 6:1 , 2:6 , 5:7

Tomasz Wełniak – Dominik Urbański

Rafał Kolasiński – Michał Tyczyński – 3:6 , 3:6 , 13:11

Jakub Twardy – Tomasz Wełniak

Dominik Urbański – Michał Tyczyński

Jakub Twardy – Rafał Kolasiński – 6:1 , 6:4 , 10:3

Michał Tyczyński – Tomasz Wełniak – 2:6 , 6:3 , 4:10

Dominik Urbański – Jakub Twardy

Tomasz Wełniak – Rafał Kolasiński – 3:6 , 6:7

Rafał Kolasiński – Dominik Urbański – 6:2 , 5:7 , 4:6

Liga 4 – klasyfikacja punktowa


  1. Grzegorz Oleszak – 7 pkt.
  2. Radosław Romkowski – 4 pkt.
  3. Dariusz Pakuła – 4 pkt.
  4. Krzysztof Szydłowski – 3 pkt.
  5. Małgorzata Grzybek

Liga 4 – wyniki meczów


 

Grzegorz Oleszak – Dariusz Pakuła – 4:6 , 3:6 , 11:9

Krzysztof Szydłowski – Radosław Romkowski – 6:2 , 3:6 , 3:6

Małgorzata Grzybek – Grzegorz Oleszak

Dariusz Pakuła – Krzysztof Szydłowski

Radosław Romkowski – Grzegorz Oleszak

Dariusz Pakuła – Małgorzata Grzybek

Grzegorz Oleszak – Krzysztof Szydłowski – 6:3 , 6:4 , 10:5

Radosław Romkowski – Dariusz Pakuła

Krzysztof Szydłowski – Małgorzata Grzybek

Małgorzata Grzybek – Radosław Romkowski

Liga 5 – klasyfikacja punktowa


  1. Robert Pięta – 9 pkt.
  2. Michał Przybył – 5 pkt.
  3. Michał Marcinkowski – 4 pkt.
  4. Maciej Olejniczak – 3 pkt.
  5. Katarzyna Wachowiak – 1 pkt.

Liga 5 – wyniki meczów


 

Robert Pięta – Michał Przybył – 7:5 , 3:6 , 6:0

Michał Marcinkowski – Maciej Olejniczak – 6:4 , 6:2

Katarzyna Wachowiak – Robert Pięta – 3:6 , 3:6 , 5:10

Michał Przybył – Michał Marcinkowski

Maciej Olejniczak – Robert Pięta

Michał Przybył – Katarzyna Wachowiak

Robert Pięta – Michał Marcinkowski

Maciej Olejniczak – Michał Przybył – 4:6 , 6:3 , 8:10

Michał Marcinkowski – Katarzyna Wachowiak

Katarzyna Wachowiak – Maciej Olejniczak

Liga 6 – klasyfikacja punktowa


  1. Sławomir Giefing – 8 pkt.
  2. Aleksander Łyskawa – 2 pkt.
  3. Maciej Kiełbowicz – 1 pkt.
  4. Piotr Zarębski
  5. Michał Laskowski

Liga 6 – wyniki meczów


 

Piotr Zarębski – Michał Laskowski

Sławomir Giefing – Aleksander Łyskawa – 6:3 , 4:6 , 10:4

Maciej Kiełbowicz – Piotr Zarębski

Michał Laskowski – Sławomir Giefing

Aleksander Łyskawa – Piotr Zarębski

Michał Laskowski – Maciej Kiełbowicz

Piotr Zarębski – Sławomir Giefing

Aleksander Łyskawa – Michał Laskowski

Sławomir Giefing – Maciej Kiełbowicz – 6:2 , 6:4

Maciej Kiełbowicz – Aleksander Łyskawa

Liga 7 – klasyfikacja punktowa


  1. Sebastian Kuczyński – 9 pkt.
  2. Maciej Michalski – 7 pkt.
  3. Sławomir Jędrasiak – 6 pkt.
  4. Radosław Janas – 5 pkt.
  5. Paweł Głogowski

Liga 7 – wyniki meczów


 

Sławomir Jędrasiak – Sebastian Kuczyński – 1:6 , 1:6 , 1:6

Sławomir Jędrasiak – Maciej Michalski – 3:6 6:2 , 10:8

Radosław Janas – Sławomir Jędrasiak – 7:6 , 6:0

Sebastian Kuczyński – Paweł Głogowski

Paweł Głogowski – Maciej Michalski

Sebastian Kuczyński – Radosław Janas

Sławomir Jędrasiak – Paweł Głogowski

Maciej Michalski – Sebastian Kuczyński – 1:6 , 0:6

Paweł Głogowski – Radosław Janas

Radosław Janas – Maciej Michalski – 4:6 , 5:7

Liga 8 – klasyfikacja punktowa


  1. Jakub Sosiński – 4 pkt.
  2. Mikołaj Bejnarowicz – 2 pkt.
  3. Marlena Wybieralska
  4. Marek Korytowski
  5. Sławomir Krąkowski

Liga 8 – wyniki meczów


 

Jakub Sosiński – Marlena Wybieralska

Mikołaj Bejnarowicz – Marek Korytowski

Sławomir Krąkowski – Jakub Sosiński

Marlena Wybieralska – Mikołaj Bejnarowicz

Marek Korytowski – Jakub Sosiński

Marlena Wybieralska – Sławomir Krąkowski

Jakub Sosiński – Mikołaj Bejnarowicz – 6:3 , 6:4 , 3:10

Marek Korytowski – Marlena Wybieralska

Mikołaj Bejnarowicz – Sławomir Krąkowski

Sławomir Krąkowski – Marek Korytowski

Liga 9 – klasyfikacja punktowa


  1. Jan Buchowski
  2. Stanisław Borucki
  3. Piotr Kaźmierczak
  4. Jacek Duszkiewicz
  5. Mariusz Sokołowski

Liga 9 – wyniki meczów


 

Jan Buchowski – Stanisław Borucki

Piotr Kaźmierczak – Jacek Duszkiewicz

Mariusz Sokołowski – Jan Buchowski

Stanisław Borucki – Piotr Kaźmierczak

Jacek Duszkiewicz – Jan Buchowski

Stanisław Borucki – Mariusz Sokołowski

Jan Buchowski – Piotr Kaźmierczak

Jacek Duszkiewicz – Stanisław Borucki

Piotr Kaźmierczak – Mariusz Sokołowski

Mariusz Sokołowski – Jacek Duszkiewicz

Liga 10-A – klasyfikacja punktowa


  1. Radosław Cymbrowski
  2. Michał Wojtyniak
  3. Roman Borucki

Liga 10-A – wyniki meczów


 

Radosław Cymbrowski – Michał Wojtyniak

Roman Borucki – Radosław Cymbrowski

Michał Wojtyniak – Roman Borucki

Liga 10-B – klasyfikacja punktowa


  1. Mateusz Rossa
  2. Paweł Leśniewski
  3. Marek Bogucki

Liga 10-B – wyniki meczów


 

Mateusz Rossa – Paweł Leśniewski

Marek Bogucki – Mateusz Rossa

Paweł Leśniewski – Marek Bogucki