Co nowego
02
11
2019

Wigilia firmowa

Od Ryszard 0

Zorganizuj spotkanie wigilijne …

Zaproś Swoich pracowników, kolegów, partnerów biznesowych na Wigilijne Spotkanie do naszej restauracji/kawiarni „fairPlayce”!

Grudzień to czas wspólnych spotkań. Zanim zasiądziemy razem  ze swoją rodziną do wigilijnego stołu, warto uczcić kończący się rok z naszymi współpracownikami. To idealna okazja na podsumowanie roku, podziękowanie współpartnerom, oderwanie się choćby na chwilę od naszych służbowych obowiązków i zintegrowanie się w świątecznym nastroju.

Skorzystaj ze specjalnej oferty tradycyjnych wigilijnych dań m.in. takich jak: wyborne śledzie, pieczony łosoś w maku, pierogi z kapustą i grzybami, barszcz z uszkami czy zupa grzybowa, a na deser np. makowiec z bakaliami,

lub

zarezerwuj stolik i wspólnie wybierzcie dania z naszej karty menu, która oparta jest o autorską i nowoczesną kuchnię europejską, łączącą ze sobą sezonowość produktów i nowatorskie połączenia smaków. Znajdziecie tu m.in.  pyszną wątróbkę z pistacjami, tatar z łososia na chipsie z buraka, policzki z leśnymi grzybami, złocisty filet z kaczki przygotowany metodą sous vide, chrupiącą pizzę z oryginalnymi włoskimi serami i wędlinami oraz wiele innych smacznych potraw.

Restauracja, choć znajduje się w obiekcie Parku Rekreacyjno-Sportowego fairPlayce na Naramowicach, stworzyła swój indywidualny, zaciszny i wyjątkowo urokliwy klimat.

Przepiękny widok przez wielkie okna rozciągnięte na całej powierzchni restauracji okrywają przed gośćmi zielone tereny wokół Różanego Potoku i pozwalają oderwać się od zgiełku codzienności.

Restauracja „fairPlayce”, zaprasza również do rezerwacji pokoi w Hotelu fairPlayce i zaproszenia gości z poza Poznania.

REZERWACJE  – Iwona Marcinkowska

  • tel. 662 113 995
  • e-mail: i.marcinkowska@fairplayce.pl

Poniżej przykładowe menu wigilijne na  90 zł/1 os.   lub 135/1 os.