Boisko do squasha Poznań

Boisko do squasha Poznań

Boisko do squasha Poznań

Fitness i squash Poznań – dlaczego to najlepszy wybór?

Park rekreacyjno sportowy fairPlayce to świetne miejsce dla osób, które chcą zrzucić parę kilo, zadbać o sylwetkę, kręgosłup, a przy tym zrelaksować się i zapomnieć o codzienności. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Fitness i squash to świetny wybór dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Gwarantujemy profesjonalizm i przyjazną atmosferę.

Boisko do squasha Poznań
Boisko do squasha Poznań

Fitness fairPlayce – profesjonalny sprzęt i gwarancja efektów

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Wszystko Ci wytłumaczymy!  Z naszymi trenerami personalnymi na pewno osiągniesz cel. Korzystałeś już z wielu siłowni i stref fitnessu, a teraz szukasz czegoś nowego? Fitness w fairPlayce wyposażony jest w nowoczesne i przyjazne dla użytkownika sprzęty, które oferują unikatowe rozwiązania w dziedzinie treningu siłowego. Potrafimy zaspokoić potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Squash park Poznań – nowoczesne korty do squasha

Na nasze korty do squasha możesz przyjść zarówno sam jak i z całą rodzinką lub przyjaciółmi. Masz już jakieś doświadczenie i chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności? A może nigdy nie grałeś i nie wiesz, od czego zacząć? Żaden problem! Z naszymi trenerami mającymi ogromne doświadczenie i świetne podejście wszystkiego się nauczysz bez względu na twój stopień zaawansowania. Chcesz najpierw sprawdzić, czy to coś dla Ciebie? Zapraszamy na nasze darmowe zajęcia!

Nie grałeś
w squasha?

Spróbuj zajęć dla początkujących

Grywasz okazjonalnie?

Wciągnij się dzięki naszym zajęciom

Grywasz
regularnie?

Trenuj i konkuruj z innymi na naszych treningach, lidze i turniejach

Zapoznaj się z naszym grafikiem i wybierz dogodny termin.
Zapraszamy

REZERWACJE

Tel: 61 828 79 04

Tel: 664 715 666

E-mail: recepcja@fairplayce.pl

Michał Przytuła

manager sekcji squasha

Tel: 785 676 075

E-mail: m.przytula@fairplayce.pl

Squash Liga fairPlayce

Squash Liga fairPlayce

Cotygodniowa rywalizacja w grupach z przeciwnikami na podobym poziomie zaawansowania to gwarancja zaciętych pojedynków a także świetna okazja na aktywne spędzenie czasu i jednocześnie dobra zabawa.

Akademia Squasha

Akademia Squasha

Trening squasha to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu i jednocześnie dobrą zabawę. Z myślą o dzieciach opracowaliśmy program, który w łatwy sposób  wprowadzi w tajniki dyscypliny a zarazem przyczyni się do zdrowego rozwoju.

Intro Squash

Intro Squash

Chcesz zagrać w squasha, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy na zajęcia, na których wprowadzimy Cię w tajniki dyscypliny, a jedyne co będzie Tobie potrzebne, to strój sportowy i pozytywne nastawienie.

Zajęcia grupowe squasha

Zajęcia grupowe squasha

Squash to sport dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i jednocześnie szukają dobrej zabawy. Grupowe Treningi Progress Lab to zajęcia przewidziane dla wszystkich graczy bez względu na poziom zaawansowania.

Trenerzy Squasha

Trenerzy Squasha

Poznaj naszych trenerów squasha z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć zarówno indywidualnych jak i grupowych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Turnieje Squasha

Turnieje Squasha

Zobacz nasze turnieje w Squasha! Podczas zawodów panuje świetna i przyjacielska atmosfera.

  • Squash Poznań
  • Squash Poznań

REZERWACJE

Tel: 61 828 79 04

Tel: 664 715 666

E-mail: recepcja@fairplayce.pl

Michał Przytuła

manager sekcji squasha

Tel: 785 676 075

E-mail: m.przytula@fairplayce.pl