Fitness Naramowice Poznań

SIŁOWNIA & CARDIO

 • Fitness Naramowice Poznań
 • Fitness Naramowice
 • Fitness Poznań

Fitness Naramowice Poznań

Fitness fairPlayce na Naramowicach w Poznaniu wyposażony jest w 70 najnowocześniejszych urządzeń przyjaznych dla użytkownika, które umożliwiają nam w pełni na zintegrowanie użytkownika z maszyną poprzez wykorzystanie jego ciężaru ciała. Takie rozwiązanie pozwala na ergonomiczne dopasowanie maszyny do osoby ćwiczącej, maksymalizując efekt ćwiczeń i eliminując tym samym ryzyko wystąpienia kontuzji.

Siłownia fairPlayce wyposażona jest sprzęt amerykańskiej firmy Hoist, oferującej unikatowe rozwiazania w dziedzinie treningu siłowego. Doskonała biomechanika ruchu, stabilność, komfort ćwiczącego oraz najlepsze rozwiązania technologiczne zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH

PDFPokaż wszystkieWybierz zajęcia
Czas / DzieńPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
08:00
-
09:00
09:00
-
10:00
10:00
-
11:00
ABT
10:00
-
10:50
Agata JohnSala B
18:00
-
19:00
Zumba
18:00
-
18:50
LudwikaSala A
19:00
-
20:00
ABT
19:00
-
19:50
Agata JohnSala A
20:00
-
21:00
Rodzaje zajęć
Body&Mind
Dynamiczne / Wzmacniające
Taneczne
Dla Dzieci

OPIS ZAJĘĆ GRUPOWYCH

ABT

 • Normalny
50 min

Zajęcia modelujące dolne partie ciała, brzuch, uda, pośladki. Zajęcia pomagają w zwalczaniu cellulitu, poprawiają napięcie skóry i modelują dolne partie ciała. Najprostsza z form ruchowych. Zajęcia pomagają osiągnąć piękne i gładkie ciało. Doskonały trening dla każdej kobiety.  

BodyART

 • Normalny
60 min

BodyArt ? to trening całego ciała. Połączenie jogi, pilatesu, ćwiczeń rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu. BodyArt wzmacnia ciało i kręgosłup, poprawia jego elastyczność, odstresowuje i pozwala znaleźć harmonię zarówno fizyczną jak i psychiczną.

CLASSIC PILATES

 • Łatwy
50 min

CLASSIC PILATES Klasyczny pilates jest zgodny z oryginalnym systemem Josepha Pilatesa stworzonym w latach dwudziestych XX wieku i obejmuje  pracę z matą, jak i drobnym sprzętem. Pilates klasyczny różni się od innych form pilatesu, ponieważ ćwiczy się według tzw. ORDERU czyli toku lekcji, która odbyw...

Cycling challange

 • Trudny
50 min

CYCLING CHALLENGE to rowerowe wyzwanie. Wymagający trening, na którym sprawdzisz swoje możliwości, zbudujesz porządną bazę tlenowa, popracujesz nad wydolnością i wytrzymałością.

Cycling górski

 • Trudny
50 min

CYCLING GÓRSKI to prawdziwa frajda dla miłośników podjazdów obciążeń i siłowania się z rowerem. Trening dla wszystkich lubiących uczucie zmęczenia i silnych nóg.

Cycling spalanie

 • Średni
50 min

CYCLING SPALANIE jeżeli chcesz spalić zbędne kalorie i spędzić miło czas na rowerze, lub jeżeli zaczynasz swoją przygodę z cyclingiem, to te zajęcia są dla Ciebie. Jest to trening interwałowy i praca ze zmiennym tętnem, która pozwoli osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Fitball

 • Łatwy
50 min

FITBALL to zajęcia z wykorzystaniem dużej i małej piłki, podczas których wzmocnisz całe ciało, popracujesz nad równowagą, odnajdziesz mięśnie głębokie i uzyskasz prawidłową postawę ciała. Ćwiczenia z piłką rozwijają sprawność całego ciała. Zajęcia Fitball – doskonale rozwiną Twoje mięśnie głęb...

Freeda

 • Normalny
50 min

FREEDA to zajęcia w ruchu. Płynne przejścia z pozycji do pozycji, powtarzalność sekwencji powoduje rozwój zarówno pamięci ruchowej, jak i wzmocnienie ciała. Muzyka, która towarzyszy zajęciom, dopełnia całości, tworząc choreografię miłą dla samego uczestnika zajęć oraz osób postronnych.  Na tych zaję...

Joga

 • Normalny
90 min

Podczas zajęć skupiamy się równowadze między dwiema stronami ciała, prawą która reprezentuje aktywną energię słońca i lewą, która jest bardziej pasywną siła.

outdoor Cycling

 • Średni
45 min

Outdoor Cycling to trening na rowerach stacjonarnych poprawiający kondycję, wytrzymałość, siłę a także spalający tkankę tłuszczową. Indywidualny dobór obciążenia sprawia, że są to zajęcia dla każdego, zarówno dla osób dbających o formę jak i trenujących zawodowo. W okresie letnim zajęcia odbywają si...

Pilates dla kręgosłupa

 • Łatwy
50 min

PILATES DLA KRĘGOSŁUPA to idealna profilaktyka kręgosłupa. Pracujemy nad równowagą w ciele. Rozciągamy mięśnie spięte a wzmacniamy osłabione. Wydłużamy kręgosłup, stabilizujemy i mobilizujemy nasze ciało, by cieszyć się zdrowym i sprawnym kręgosłupem.

Pilates ze sprzętem

 • Łatwy
50 min

PILATES ZE SPRZĘTEM to spokojne ćwiczenia pilates z wykorzystaniem drobnego sprzętu takiego jak: piłki duże i małe, taśmy, hantle oraz kijki. Trening opierający się na ćwiczeniach rehabilitacyjnych, który wpływa na poprawę postawy ciała, elastyczności, siły mięśni, kontroli, równowagi oraz wzmocnien...

Płaski brzuch

 • Normalny
30 min

To idealny sposób na płaski brzuch. Prosty, 30 minutowy trening skupiający się wzmocnieniu i rzeźbieniu mięśni brzucha.

Power Body

 • Średni
50 min

Trening obwodowy, interwałowy. Kombinacja ćwiczeń kształtujących ciało z elementami cardio.

PUMP

 • Średni
50 min

Zapraszamy na zajęcia body-pump w Poznaniu. Ćwiczenia tego typu to świetny sposób na aktywne spalanie tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie pięknej, sportowej sylwetki.

Shape

 • Średni
50 min

Wzmacnia, modeluje i ujędrnia całe ciało. Wzmacnianie całego ciała z udziałem ciężarków, piłki, stepu, taśm lub bez sprzętu. Idealne zajęcia by uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Stretching

 • Łatwy
30 min

Zajęcia polegające na uelastycznianiu mięśni, zwiększeniu ruchomości stawów i redukcji napięcia. Rozciąganie jest doskonałym ćwiczeniem odprężającym i uspokajającym cały organizm po wysiłku, dlatego na zajęcia mogą przychodzić osoby, które wcześniej uczestniczyły w zajęciach aerobowych lub na siłown...

SUPER PUPA

 • Średni
50 min

SUPER PUPA – proste zajęcia dedykowane kobietom. Solidna dawka ćwiczeń mięśni pośladkowych nastawionych na wymodelowanie, podniesienie i ujędrnienie kobiecych pośladków. Dodatkowym atutem jest redukcja cellulitu. Jeśli marzysz o jędrnych, okrągłych pośladkach – to właśnie zajęcia dla Cie...

Zdrowy Kręgosłup

 • Łatwy
50 min

Doskonały sposób profilaktyki i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa. Zajęcia na których ćwiczenia w ciekawy i różnorodny sposób wzmacniają plecy, kręgosłup, brzuch oraz mięśnie głębokie, a jednocześnie poprawiają kondycję całego ciała. Podczas zajęć wykorzystywany jest różny sprzęt fitness. To jed...

Zumba

 • Normalny
50 min

Zapraszamy na zajęcia zumby w Poznaniu. Wszystkie spotkania prowadzone są przez doświadczonych trenerów. Zumba to idealny sposób spędzania wolnego czasu dla każdego ? to połączenie tańca i aerobiku.

OFERTA TRENINGÓW PERSONALNYCH

Trening personalny

Trening Personalny jest ukierunkowany na pracę indywidualną z klientem, podczas której w bezpieczny sposób i znacznie krótszym czasie uzyskamy wyznaczony przez nas cel. Dzięki Trenerowi który czuwa nie tylko nad techniką wykonywanych ćwiczeń, ale też nad naszą motywacją podczas sesji treningowych, mamy pewność, że czas spędzony na siłowni, został właściwie spożytkowany. W czasie Treningu Personalnego trener jest wyłącznie do naszej dyspozycji.

Korzystając z usług Trenera Personalnego, zapewniamy sobie również brak monotonii oraz różnorodność ćwiczeń skomponowanych w indywidualny plan treningowy, który będzie w pełni dostosowany do naszych możliwości oraz potrzeb. Trenerzy Fitness fairPlayce to osoby z wiedzą, pasją oraz chęcią do pracy z ludźmi i dla ludzi.

TRENERZY

Trenerzy
Ewa
Mielcarek
Instruktor fitness, Trener personalny
Nina
Horaczyńska
Trener personalny
Jakub
Balcerek
Trener personalny
Paulina
Springer
Trener personalny
Krzysiek
Cymbrowski
Trener personalny
Agnieszka
Jajeśniak
Trener personalny

INSTRUKTORZY

Trenerzy
Karol
Abramek
Instruktor fitness
Trenerzy
Ewa
Mielcarek
Instruktor fitness, Trener personalny
Trenerzy
Karolina
Bartoszewska
Instruktor fitness
Ludwika
Instruktor fitness
Amelia
Bobowska
Instruktor fitness
Trenerzy
Izabela
Rzysko
Instruktor fitness
Agnieszka
Grzempowska
Instruktor fitness
Agata
John
Instruktor fitness
Trenerzy
instruktor
fairPlayce
Instruktor fitness
Piotr
Taras
Instruktor fitness
Trenerzy
Małgorzata
Zellner
Instruktor fitness
Ewa
Gurban
Instruktor fitness

GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY

Gabinety Masażu i Fizjoterapii TO BE FIT to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych masaży leczniczych i relaksacyjnych oraz rehabilitację prowadzoną w oparciu o współczesne koncepcje. Wysoki poziom wykonywanych usług to zasługa naszych terapeutów, którzy pracują z pasją i wciąż poszerzają swoje kompetencje uczestnicząc w wielu szkoleniach. A to wszystko w przytulnej i miłej atmosferze.