Półkolonie sportowe dla dzieci – wakacje

Półkolonie wakacje 2022

Jeśli chcesz zapisać Swoje dziecko na aktywny sportowy tydzień w świetnych warunkach, pod okiem doświadczonych animatorów zabaw i profesjonalnych instruktorów sportów rakietowych (tenisa, squasha, badmintona czy ping-ponga) to zadzwoń i zarezerwuj miejsce na wybrany tydzień!

Wyróżnia nas:

  • Ogromne doświadczenie – przeprowadziliśmy w fairPlayce ponad 50 turnusów półkolonii letnich i zimowych od 2015 roku.
  • Zajęcia prowadzą wyłącznie licencjonowani trenerzy/instruktorzy tenisa, badmintona, tenisa stołowego, squasha i animatorzy gier i zabaw.
  • Wszystkie powierzchnie (korty, sale) na jakich odbywać się będą zajęcia, mają odpowiednie zgody straży pożarnej oraz sanepidu.
  • Do dyspozycji dzieci mamy piękne tereny zielone – gdy tylko nie pada i nie doskwiera zbyt duży upał – to wiele zajęć odbywa się na zewnątrz.
  • Posiłki tradycyjnie serwowane są w naszej restauracji, dlatego dajemy Państwu 100% gwarancji higieny podania jak i jakości produktów (menu – dostępne w recepcji)
Półkolonie sportowe Poznań

Półkolonie dla dzieci – Wybierz dopasowany termin

Organizujemy półkolonie w okresie letnim oraz zimowym. Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2022 odbywają się w różnych terminach. W celu ich poznania prosimy o kontakt z recepcją. Z pewnością pomożemy wybrać odpowiedni termin dla Ciebie.

Prosimy o kontaktowanie się pod numerem telefonu: 61/828-79-04.

Opłaty za półkolonie:

599,00 zł – za turnus (w tym wyżywienie + ubezpieczenie)

 

Zniżka 50 zł:

  • dla dziecka, które uczęszcza do naszych szkółek,
  • dla rodzeństwa,
  • dla dziecka zapisanego na 2 turnus.

Rabaty razem się nie łączą!

 

Płatności można dokonać w recepcji lub na konto:

mBank 09 1140 2004 0000 3502 7850 2767
RJBM-sp. z o.o.
61-607 Poznań, ul. Bożydara 10

Sportowe półkolonie wakacje

Regulamin Półkolonii (Covid-19)

1. Uczestnik jest zdrowy co poświadczają rodzice dziecka w pisemnym oświadczeniu o braku u dziecka infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

2. Uczestnik nie zamieszkiwał z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miał kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przez rozpoczęciem półkolonii, co stwierdza się na podstawie oświadczenia rodziców dziecka, prawnych opiekunów.

3. Dziecko jest przygotowane i poinformowane przez rodzica o stosowaniu się do wytycznych i regulaminów uczestnictwa związanych z zachowaniem dystansu społecznego (co najmniej 2 m) oraz przestrzeganiem wzmożonych zasad higieny.

4. Rodzice/opiekunowie prawni uczestnika udostępniają (organizatorowi – RJBM Sp. z o.o.)  i kierownikowi półkolonii numer telefonu lub inny kontakt zapewniający szybką komunikację.

5. Rodzice/opiekunowie prawni uczestnika zobowiązują się do niezwłocznego odbioru dziecka z półkolonii w przypadku wystąpienia u ich dziecka niepokojących objawów choroby (podwyższona temperatura, kaszel, katar, duszności).

6. Jeżeli dziecko choruje na chorobę przewlekłą, mogącą narazić je na cięższy przebieg zakażenia, rodzic/prawny opiekun, ma obowiązek poinformować organizatora o tym fakcie na etapie zgłaszania udziału w wypoczynku w karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku.

7. Należy zaopatrzyć uczestnika wypoczynku w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas pobytu na półkoloniach.

8. Osoby odprowadzające dziecko do obiektu są zdrowe, nie mają objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych w okresie 14 dni przed rozpoczęciem wypoczynku.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce!


Nasze miejsce:

PARK REKREACYJNO SPORTOWY FAIRPLAYCE
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Nasze telefony:

Recepcja 1: 61 828 79 04
Recepcja 2: 664 715 666

Nasz adres e-mail:

e-mail: recepcja@fairplayce.pl