Liga fairPlayce

Drodzy Ligowicze

Kolejny sezon ligowy musimy rozgrywać w nietypowych warunkach, w okresie epidemii covid 19. Bardzo nam jednak zależy aby nasza liga była bezpieczna i nie stwarzała dla Państwa ani Waszych bliskich jakichkolwiek zagrożeń. Niech Wasze „wyjście na sport i rekreację” będzie nie tylko przyjemne ale również bezpieczne.

 

Na szczęście, tenis należy do tych dyscyplin sportu, gdzie nie ma najmniejszego problemu z zapewnieniem dystansu pomiędzy grającymi. W trakcie meczu tenisowego czy treningu macie Państwo do dyspozycji ok. 600 metrów kwadratowych powierzchni wyłącznie dla siebie.

 

Chcąc jednak dochować wszystkich zaleceń (rekomendowanych przez PZT oraz GIS), które to mają do minimum ograniczyć emisję wirusa w przestrzeniach zamkniętych, prosimy Państwa o stosowanie się do następujących zasad:

  1. W obiekcie we wszystkich częściach wspólnych (oprócz części sportowych) zalecamy noszenie maseczek osłaniających usta i nos.
  2. Prosimy o umycie rąk przed wejściem na korty i po zakończeniu meczu.
  3. Prosimy o zachowanie dystansu min. 2 m pomiędzy sobą.
  4. Witanie się bez podawania ręki, samym gestem.
  5. Pozdrowienia na korcie przed rozpoczęciem i po zakończeniu meczu – róbcie poprzez stuknięcie się główkami rakiet.
  6. W miarę potrzeby korzystajcie z płynów dezynfekcyjnych.

A oprócz tego zalecamy wykorzystanie ruchu na korcie i radości z gry dla podniesienia Waszej odporności 🙂

sezon  2021/2022

01.10.2021. – 31.05.2022.

Stworzona dla ambitnych graczy, którzy lubią rywalizację punktową. Uczestnicy konkurują ze sobą w 5-cio osobowych grupach o dopasowanym poziomie gry. Proponując sobie spotkanie w danym cyklu  miesięcznym rozegrają 4-ry mecze. W całym sezonie zostanie rozegranych 8 cykli.

wszystko o lidze

Wojciech Urban - koordynator Ligi

Wojtek – były zawodnik a dzisiaj doświadczony trener II Klasy. Trenuje zawodników zarówno wyczynowych jak i zawodników klubowych (amatorów).

Bardzo lubiany przez swoich podopiecznych, kolegów klubowych i dzieci.

Będzie się opiekował ligą i dbał o jej dobrą atmosferę. Będzie Państwa pobudzał do gry, dzwonił, pisał sms-y, informował o wynikach i promocjach, a

w  razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów związanych z uczestnictwem w lidze będzie służył pomocą.

Pytajcie go o wszystko!

tel. 509 561 487, e-mail: w.urban@fairplayce.pl

plan meczy, wyniki, klasyfikacja


cykl VII – maj 2022 (04.05.2022. – 31.05.2022)

Zasady punktacji:

  • 1 pkt. – za zwycięstwo,
  • 1 pkt. – za każdego wygranego seta,
  • 1 pkt. – za udział w meczu,
  • 1 pkt. – za wygranego 3-go seta tzw. “dodatkowym” (rozgrywanym przy wyniku 2:0, ale tylko przy zgodzie obu zawodników).

Na pierwszym miejscu Gospodarz meczu (Gospodarz inicjuje mecz, odpowiada za podanie wyników i przynosi piłki)

Na czerwono zwycięzca meczu.

Extraklasa – klasyfikacja punktowa


 

  1. Jakub Twardy – 13 pkt.
  2. Ryszard Flisikowski – 10 pkt.
  3. Grzegorz Huber – 8 pkt.
  4. Mateusz Oleszak – 5 pkt.
  5. Robert Kubicki

Extraklasa – wyniki meczów


 

Jakub Twardy – Grzegorz Huber – 6:2 , 7:6 , 4:6

Ryszard Flisikowski – Robert Kubicki

Mateusz Oleszak – Jakub Twardy – 2:6 , 2:6 , 10:5

Grzegorz Huber – Ryszard Flisikowski – 5:7 , 3:6 , 5:10

Robert Kubicki – Grzegorz Huber

Grzegorz Huber – Mateusz Oleszak – 6:3 , 6:1 , 6:2

Ryszard Flisikowski – Jakub Twardy – 3:6 , 2:6 , 3:6

Jakub Twardy –  Robert Kubicki

Robert Kubicki – Mateusz Oleszak

Mateusz Oleszak – Ryszard Flisikowski – 2:6 , 6:5 (po dokończeniu) 6:7 (4) , 6:3

 

Liga 1 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Dariusz Janek – 17 pkt.
  2. Paweł Skrzeczkowski – 14 pkt.
  3. Grzegorz Pfeiffer – 12 pkt.
  4. Dominik Urbański – 7 pkt.
  5. Marcin Kaniewski – 6 pkt.

Liga 1 – wyniki meczów


 

Dominik Urbański – Dariusz Janek – 4:6 , 4:6

Marcin Kaniewski – Grzegorz Pfeiffer – 4:6 , 0:6 , 6:4

Paweł Skrzeczkowski – Dominik Urbański – 6:0 , 6:0

Dariusz Janek – Marcin Kaniewski – 6:2 , 6:2 10:7

Grzegorz Pfeiffer – Dominik Urbański – 6:3 , 6:3 , 7:6

Dariusz Janek – Paweł Skrzeczkowski – 6:4 , 3:6 , 10:4

Dominik Urbański – Marcin Kaniewski – 6:0 , 6:0

Grzegorz Pfeiffer – Dariusz Janek – 1:6 , 1:6

Marcin Kaniewski – Paweł Skrzeczkowski – 0:6 , 7:6 , 3:6

Paweł Skrzeczkowski – Grzegorz Pfeiffer – 5:7 , 6:2 , 11:9

Liga 2 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Andrzej Knak – 9 pkt.
  2. Tomasz Ignatowicz – 5 pkt.
  3. Krzysztof Berlik – 5 pkt.
  4. Małgorzata Konkiewicz – 3 pkt.
  5. Maciej Dzikowski

Liga 2 – wyniki meczów


 

Krzysztof Berlik – Tomasz Ignatowicz – 7:5 , 6:3

Maciej Dzikowski – Andrzej Knak

Małgorzata Konkiewicz – Krzysztof Berlik

Tomasz Ignatowicz – Maciej Dzikowski

Andrzej Knak – Krzysztof Berlik – 6:4 , 6:1 , 10:4

Tomasz Ignatowicz – Małgorzata Konkiewicz – 6:3 , 2:6 , 10:3

Krzysztof Berlik – Maciej Dzikowski

Andrzej Knak – Tomasz Ignatowicz

Maciej Dzikowski – Małgorzata Konkiewicz

Małgorzata Konkiewicz – Andrzej Knak – 1:6 , 1:6

Liga 3 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Guenther Krotsch – 9 pkt.
  2. Maciej Olejniczak – 5 pkt.
  3. Anna Komar – 4 pkt.
  4. Przemysław Siwek
  5. Michał Tyczyński

Liga 3 – wyniki meczów


 

Maciej Olejniczak – Guenther Krotsch – 1:6 , 2:6 , 7:10

Przemysław Siwek – Michał Tyczyński

Anna Komar – Maciej Olejniczak – 7:6(4) , 3:6 , 2:6

Guenther Krotsch – Przemysław Siwek

Michał Tyczyński – Maciej Olejniczak

Guenther Krotsch – Anna Komar – 7:5 , 6:0 , 1:6

Maciej Olejniczak – Przemysław Siwek

Michał Tyczyński – Guenther Krotsch

Przemysław Siwek – Anna Komar

Anna Komar – Michał Tyczyński

Liga 4 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Marek Begier – 14 pkt.
  2. Rafał Kolasiński – 10 pkt.
  3. Radosław Janas – 10 pkt.
  4. Wojciech Grobelny – 8 pkt.
  5. Jakub Sosiński – 6 pkt.

Liga 4 – wyniki meczów


 

Marek Begier – Radosław Janas – 5:7 , 0:6 , 10:4

Wojciech Grobelny – Rafał Kolasiński

Jakub Sosiński – Marek Begier – 2:6 , 6:1 , 8:10

Radosław Janas – Wojciech Grobelny – 3:6 , 6:3 , 10:3

Rafał Kolasiński – Marek Begier – 6:4 , 3:6 , 5:7

Radosław Janas – Jakub Sosiński

Marek Begier – Wojciech Grobelny – 6:3 , 6:4 , 5:10

Rafał Kolasiński – Radosław Janas – 1:6 , 6:3 , 6:1

Wojciech Grobelny – Jakub Sosiński – 2:6 , 6:3 , 10:5

Jakub Sosiński – Rafał Kolasiński – 4:6 , 2:6 , 11:9

Liga 5 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Robert Pięta
  2. Dawid Olejniczak
  3. Tomasz Wełniak
  4. Michał Laskowski
  5. Tomasz Drewniak

Liga 5 – wyniki meczów


 

Robert Pięta – Dawid Olejniczak

Tomasz Wełniak – Michał Laskowski

Tomasz Drewniak – Robert Pięta

Dawid Olejniczak – Tomasz Wełniak

Michał Laskowski – Robert Pięta

Dawid Olejniczak – Tomasz Drewniak

Robert Pięta – Tomasz Wełniak

Michał Laskowski – Dawid Olejniczak

Tomasz Wełniak –  Tomasz Drewniak

Tomasz Drewniak –  Michał Laskowski

Liga 6 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Ryszard Marchwicki
  2. Krzysztof Szydłowski
  3. Sławomir Jędrasiak
  4. Sławomir Giefing
  5. Krzysztof Sidorowicz

Liga 6 – wyniki meczów


 

Ryszard Marchwicki – Krzysztof Szydłowski

Sławomir Jędrasiak – Sławomir Giefing

Krzysztof Sidorowicz – Ryszard Marchwicki

Krzysztof Szydłowski – Sławomir Jędrasiak

Sławomir Giefing – Ryszard Marchwicki

Krzysztof Szydłowski – Krzysztof Sidorowicz

Ryszard Marchwicki – Sławomir Jędrasiak

Sławomir Giefing – Krzysztof Szydłowski

Sławomir Jędrasiak – Krzysztof Sidorowicz

Krzysztof Sidorowicz – Sławomir Giefing

Liga 7 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Sebastian Kuczyński
  2. Jacek Duszkiewicz
  3. Artur Kujawa
  4. Maciej Michalski
  5. Piotr Kaźmierczak
  6. Janusz Kapuściński
  7. Grzegorz Oleszak

Liga 7 – wyniki meczów


 

Sebastian Kuczyński – Jacek Duszkiewicz

Artur Kujawa – Sebastian Kuczyński

Artur Kujawa – Jacek Duszkiewicz

Maciej Michalski – Piotr Kaźmierczak

Janusz Kapuściński – Grzegorz Oleszak

Piotr Kaźmierczak – Janusz Kapuściński

Grzegorz Oleszak – Maciej Michalski

Maciej Michalski – Janusz Kapuściński

Grzegorz Oleszak – Piotr Kaźmierczak

Jacek Duszkiewicz – Maciej Michalski

Jacek Duszkiewicz – Piotr Kaźmierczak

Jacek Duszkiewicz – Grzegorz Oleszak

Janusz Kapuściński – Jacek Duszkiewicz

Sebastian Kuczyński – Maciej Michalski

Piotr Kaźmierczak -Sebastian Kuczyński

Michał Laskowski – Janusz Kapuściński

Grzegorz Oleszak – Sebastian Kuczyński

Maciej Michalski – Artur Kujawa

Janusz Kapuściński- Artur Kujawa

Artur Kujawa – Grzegorz Oleszak

Piotr Kaźmierczak – Artur Kujawa


SEZON 2021/2022




SEZON 2020/2021