Liga fairPlayce

sezon  2023/2024

01.10.2023. – 30.04.2024.

Stworzona dla ambitnych graczy, którzy lubią rywalizację punktową. Uczestnicy konkurują ze sobą w 5-cio osobowych grupach o dopasowanym poziomie gry. Proponując sobie spotkanie w danym cyklu  miesięcznym rozegrają 4-ry mecze. W całym sezonie zostanie rozegranych 7 cykli.

wszystko o lidze

Wojciech Urban - koordynator Ligi

Wojtek – były zawodnik a dzisiaj doświadczony trener II Klasy. Trenuje zawodników zarówno wyczynowych jak i zawodników klubowych (amatorów).

Bardzo lubiany przez swoich podopiecznych, kolegów klubowych i dzieci.

Będzie się opiekował ligą i dbał o jej dobrą atmosferę. Będzie Państwa pobudzał do gry, dzwonił, pisał sms-y, informował o wynikach i promocjach, a

w  razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów związanych z uczestnictwem w lidze będzie służył pomocą.

Pytajcie go o wszystko!

tel. 509 561 487, e-mail: w.urban@fairplayce.pl

plan meczy, wyniki, klasyfikacja


cykl VI – 01.04.2024. – 30.04.24.

Zasady punktacji:

  • 1 pkt. – za zwycięstwo,
  • 1 pkt. – za każdego wygranego seta,
  • 1 pkt. – za udział w meczu,
  • 1 pkt. – za wygranego 3-go seta tzw. “dodatkowym” (rozgrywanym przy wyniku 2:0, ale tylko przy zgodzie obu zawodników).

Na pierwszym miejscu Gospodarz meczu (Gospodarz inicjuje mecz, odpowiada za podanie wyników i przynosi piłki)

Na czerwono zwycięzca meczu.

Extraklasa – klasyfikacja punktowa


 

  1. Grzegorz Huber – 7 pkt.
  2. Dariusz Janek – 4 pkt.
  3. Robert Kubicki – 1 pkt.
  4. Paweł Nowakowski
  5. Ryszard Flisikowski

Extraklasa – wyniki meczów


 

Grzegorz Huber – Dariusz Janek – 4:6 , 6:7 , 12:10

Ryszard Flisikowski – Robert Kubicki

Paweł Nowakowski – Grzegorz Huber

Dariusz Janek – Ryszard Flisikowski

Robert Kubicki – Dariusz Janek

Dariusz Janek – Paweł Nowakowski

Ryszard Flisikowski – Grzegorz Huber

Grzegorz Huber – Robert Kubicki – 6:3 , 6:0 , 10:6

Robert Kubicki – Paweł Nowakowski

Paweł Nowakowski – Ryszard Flisikowski

Liga 1 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Piotr Michalski – 5 pkt.
  2. Tomasz Ignatowicz – 4 pkt.
  3. Maciej Siecla – 2 pkt.
  4. Paweł Skrzeczkowski
  5. Mateusz Oleszak

Liga 1 – wyniki meczów


 

Tomasz Ignatowicz – Paweł Skrzeczkowski

Maciej Siecla – Mateusz Oleszak

Piotr Michalski – Tomasz Ignatowicz – 3:6 , 5:7

Paweł Skrzeczkowski – Maciej Siecla

Mateusz Oleszak – Paweł Skrzeczkowski

Paweł Skrzeczkowski – Piotr Michalski

Maciej Siecla – Tomasz Ignatowicz

Tomasz Ignatowicz – Mateusz Oleszak

Mateusz Oleszak – Piotr Michalski

Piotr Michalski – Maciej Siecla – 6:1 , 3:6 , 6:0

Liga 2 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Guenther Krotsch
  2. Wojciech Grobelny
  3. Adam Mikulicz
  4. Radosław Janas
  5. Tomasz Drewniak

Liga 2 – wyniki meczów


 

Wojciech Grobelny – Guenther Krotsch

Adam Mikulicz – Tomasz Drewniak

Radosław Janas – Wojciech Grobelny

Guenther Krotsch – Adam Mikulicz

Tomasz Drewniak – Guenther Krotsch

Guenther Krotsch – Radosław Janas

Adam Mikulicz – Wojciech Grobelny

Wojciech Grobelny – Tomasz Drewniak

Tomasz Drewniak – Radosław Janas

Radosław Janas – Adam Mikulicz

Liga 3 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Rafał Kolasiński – 6 pkt.
  2. Krzysztof Berlik – 4 pkt.
  3. Maciej Olejniczak – 1 pkt.
  4. Dawid Olejniczak
  5. Jakub Sosiński

Liga 3 – wyniki meczów


 

Maciej Olejniczak – Rafał Kolasiński – 3:6 , 6:7

Dawid Olejniczak – Jakub Sosiński

Krzysztof Berlik – Maciej Olejniczak

Rafał Kolasiński – Dawid Olejniczak

Jakub Sosiński – Rafał Kolasiński

Rafał Kolasiński – Krzysztof Berlik – 0:6 , 6:3 , 1:6

Dawid Olejniczak – Maciej Olejniczak

Maciej Olejniczak – Jakub Sosiński

Jakub Sosiński – Krzysztof Berlik

Krzysztof Berlik – Dawid Olejniczak

Liga 4 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Krzysztof Horodko – 8 pkt.
  2. Michał Laskowski – 7 pkt.
  3. Stanisław Borucki – 3 pkt.
  4. Małgorzata Konkiewicz
  5. Sławomir Krąkowski

Liga 4 – wyniki meczów


 

Stanisław Borucki – Małgorzata Konkiewicz

Krzysztof Horodko – Sławomir Krąkowski

Michał Laskowski – Stanisław Borucki – 6:4 , 6:3 , 10:5

Małgorzata Konkiewicz – Krzysztof Horodko

Sławomir Krąkowski – Małgorzata Konkiewicz

Małgorzata Konkiewicz – Michał Laskowski

Krzysztof Horodko – Stanisław Borucki – 3:6 , 6:0 , 6:2

Stanisław Borucki – Sławomir Krąkowski

Sławomir Krąkowski – Michał Laskowski

Michał Laskowski Krzysztof Horodko – 2:6 , 6:7 , 10:6

Liga 5 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Ada Michocka – 4 pkt.
  2. Piotr Kaźmierczak – 1 pkt.
  3. Maciej Michalski
  4. Łukasz Szafryna
  5. Marcin Straszyński
  6. Ada Michocka

Liga 5 – wyniki meczów


 

Piotr Kaźmierczak – Maciej Michalski

Marcin Straszyński – Łukasz Szafryna

Maciej Michalski – Marcin Straszyński

Łukasz Szafryna – Piotr Kaźmierczak

Piotr Kaźmierczak – Marcin Straszyński

Maciej Michalski – Łukasz Szafryna

Ada Michocka – Piotr Kaźmierczak – 6:1 , 6:2

Ada Michocka – Maciej Michalski

Marcin Straszyński – Ada Michocka

Łukasz Szafryna – Ada Michocka

Liga 6 – klasyfikacja punktowa


 

  1. Agnieszka Cicha – 9 pkt.
  2. Kornel Kordus – 9 pkt.
  3. Monika Grobelna – 3 pkt.
  4. Tomasz Żmuda – 2 pkt.
  5. Laura Cybulska
  6. Mike Bylik
  7. Janusz Kapuściński

Liga 6 – wyniki meczów


 

Monika Grobelna – Laura Cybulska

Tomasz Żmuda – Mike Bylik

Laura Cybulska – Tomasz Żmuda

Mike Bylik – Monika Grobelna

Tomasz Żmuda – Monika Grobelna

Mike Bylik – Laura Cybulska

Janusz Kapuściński – Mike Bylik

Monika Grobelna – Janusz Kapuściński

Janusz Kapuściński – Tomasz Żmuda

Laura Cybulska – Janusz Kapuściński

Kornel Kordus – Monika Grobelna – 7:5 , 6:1 , 7:10

Agnieszka Cicha – Mike Bylik

Monika Grobelna – Agnieszka Cicha – 3:6 , 1:6

Kornel Kordus – Laura Cybulska

Tomasz Żmuda – Kornel Kordus – 2:6 , 2:6 , 6:7(3)

Agnieszka Cicha – Kornel Kordus

Kornel Kordus – Janusz Kapuściński

Janusz Kapuściński – Agnieszka Cicha

Mike Bylik – Kornel Kordus

Agnieszka Cicha – Tomasz Żmuda – 6:2 , 6:0 , 6:2

Laura Cybulska – Agnieszka Cicha



HISTORIA