Liga fairPlayce

Drodzy Ligowicze

Ten sezon ligowy będziemy rozgrywać w nietypowych warunkach, w okresie epidemii covid 19. Bardzo nam jednak zależy aby nasza liga była bezpieczna i nie stwarzała dla Państwa ani Waszych bliskich jakichkolwiek zagrożeń. Niech Wasze „wyjście na sport i rekreację” będzie nie tylko przyjemne ale również bezpieczne.

 

Na szczęście, tenis należy do tych dyscyplin sportu, gdzie nie ma najmniejszego problemu z zapewnieniem dystansu pomiędzy grającymi. W trakcie meczu tenisowego czy treningu macie Państwo do dyspozycji ok. 600 metrów kwadratowych powierzchni wyłącznie dla siebie.

 

Chcąc jednak dochować wszystkich zaleceń (rekomendowanych przez PZT oraz GIS), które to mają do minimum ograniczyć emisję wirusa w przestrzeniach zamkniętych, prosimy Państwa o stosowanie się do następujących zasad:

  1. W obiekcie we wszystkich częściach wspólnych (oprócz części sportowych) zalecamy noszenie maseczek osłaniających usta i nos.
  2. Prosimy o umycie rąk przed wejściem na korty i po zakończeniu meczu.
  3. Prosimy o zachowanie dystansu min. 2 m pomiędzy sobą.
  4. Witanie się bez podawania ręki, samym gestem.
  5. Pozdrowienia na korcie przed rozpoczęciem i po zakończeniu meczu – róbcie poprzez stuknięcie się główkami rakiet.
  6. W miarę potrzeby korzystajcie z płynów dezynfekcyjnych.

A oprócz tego zalecamy wykorzystanie ruchu na korcie i radości z gry dla podniesienia Waszej odporności 🙂

sezon  2020/2021

01.10.2020. – 31.05.2021.

Stworzona dla ambitnych graczy, którzy lubią rywalizację punktową. Uczestnicy konkurują ze sobą w 5-cio osobowych grupach o dopasowanym poziomie gry. Proponując sobie spotkanie w danym cyklu  miesięcznym rozegrają 4-ry mecze. W całym sezonie zostanie rozegranych 8 cykli.

wszystko o lidze

Wojciech Urban - koordynator Ligi

Wojtek – były zawodnik a dzisiaj doświadczony trener II Klasy. Trenuje zawodników zarówno wyczynowych jak i zawodników klubowych (amatorów).

Bardzo lubiany przez swoich podopiecznych, kolegów klubowych i dzieci.

Będzie się opiekował ligą i dbał o jej dobrą atmosferę. Będzie Państwa pobudzał do gry, dzwonił, pisał sms-y, informował o wynikach i promocjach, a

w  razie jakichkolwiek wątpliwości, czy problemów związanych z uczestnictwem w lidze będzie służył pomocą.

Pytajcie go o wszystko!

tel. 509 561 487, e-mail: w.urban@fairplayce.pl

plan meczy, wyniki, klasyfikacja


cykl I – październik / 2020 (01.10.2020. – 31.10.2020)

Zasady punktacji:

  • 1 pkt. – za zwycięstwo,
  • 1 pkt. – za każdego wygranego seta,
  • 1 pkt. – za udział w meczu,
  • 1 pkt. – za wygranego 3-go seta tzw. „dodatkowym” (rozgrywanym przy wyniku 2:0, ale tylko przy zgodzie obu zawodników).

Na pierwszym miejscu Gospodarz meczu (Gospodarz inicjuje mecz, odpowiada za podanie wyników i przynosi piłki)

Na czerwono zwycięzca meczu.

Extraklasa – klasyfikacja punktowa


  1. Paweł Nowakowski – 9 pkt.
  2. Mateusz Laufer – 9 pkt.
  3. Robert Kubicki – 8 pkt.
  4. Ryszard Flisikowski – 7 pkt.
  5. Hubert Norek – 3 pkt.

Extraklasa – wyniki meczów


 

Ryszard Flisikowski – Robert Kubicki – 7:5 , 4:3 (mecz niedokończony)

Hubert Norek – Paweł Nowakowski

Mateusz Laufer – Ryszard Flisikowski

Robert Kubicki – Hubert Norek – 6:4 , 7:6 (3)

Paweł Nowakowski – Robert Kubicki – 6:1 , 6:0 , 10:3

Robert Kubicki – Mateusz Laufer – 1:6 , 6:3 , 9:11

Hubert Norek – Ryszard Flisikowski – 3:6 , 6:7 (3)

Ryszard Flisikowski – Paweł Nowakowski – 2:6 , 5:7

Paweł Nowakowski – Mateusz Laufer

Mateusz Laufer – Hubert Norek – 7:5 , 6:4 , 10:5

Liga 1 – klasyfikacja punktowa


  1. Grzegorz Huber – 5 pkt.
  2. Paweł Skrzeczkowski – 4 pkt.
  3. Guenther Krotsch – 2 pkt.
  4. Piotr Sikora
  5. Waldemar Hoffman

Liga 1 – wyniki meczów


 

Paweł Skrzeczkowski – Piotr Sikora

Guenther Krotsch – Waldemar Hoffman

Grzegorz Huber – Paweł Skrzeczkowski – 4:6 , 1:6

Piotr Sikora – Guenther Krotsch

Waldemar Hoffman – Paweł Skrzeczkowski

Piotr Sikora – Grzegorz Huber

Paweł Skrzeczkowski – Guenther Krotsch

Waldemar Hoffman – Piotr Sikora

Guenther Krotsch – Grzegorz Huber – 6:4 , 5:7 , 7:10

Grzegorz Huber – Waldemar Hoffman

Liga 2 – klasyfikacja punktowa


  1. Jakub Twardy – 10 pkt.
  2. Tomasz Ignatowicz – 5 pkt.
  3. Krzysztof Berlik – 2 pkt.
  4. Mateusz Oleszak – 1 pkt.
  5. Adam Mikulicz

Liga 2 – wyniki meczów


 

Tomasz Ignatowicz – Krzysztof Berlik – 6:7 , 6:1 , 6:4

Jakub Twardy – Mateusz Oleszak – 6:2 , 6:0 , 6:3

Adam Mikulicz -Tomasz Ignatowicz

Krzysztof Berlik – Jakub Twardy

Mateusz Oleszak – Tomasz Ignatowicz

Krzysztof Berlik – Adam Mikulicz

Tomasz Ignatowicz – Jakub Twardy – 1:6 , 2:6 , 1:6

Mateusz Oleszak – Krzysztof Berlik

Jakub Twardy – Adam Mikulicz

Adam Mikulicz – Mateusz Oleszak

Liga 3 – klasyfikacja punktowa


  1. Krzysztof Sidorowicz
  2. Michał Andrzejewski
  3. Sebastian Kuczyński
  4. Przemysław Siwek
  5. Michał Tyczyński

Liga 3 – wyniki meczów


 

Przemysław Siwek – Sebastian Kuczyński

Krzysztof Sidorowicz – Michał Tyczyński

Michał Andrzejewski – Przemysław Siwek

Sebastian Kuczyński – Krzysztof Sidorowicz

Michał Tyczyński – Przemysław Siwek

Sebastian Kuczyński – Michał Andrzejewski

Przemysław Siwek – Krzysztof Sidorowicz

Michał Tyczyński – Sebastian Kuczyński

Krzysztof Sidorowicz – Michał Andrzejewski

Michał Andrzejewski – Michał Tyczyński

Liga 4 – klasyfikacja punktowa


  1. Tomasz Wełniak – 7 pkt.
  2. Anna Komar – 7 pkt.
  3. Grzegorz Oleszak – 3 pkt.
  4. Adam Nicefor
  5. Rafał Kolasiński

Liga 4 – wyniki meczów


 

Tomasz Wełniak – Anna Komar – 6:7 , 5:5 (po dokończeniu) 7:6 , 6:3

Adam Nicefor – Rafał Kolasiński

Grzegorz Oleszak – Tomasz Wełniak – 0:6 , 0:6 , 10:6

Anna Komar – Adam Nicefor

Rafał Kolasiński – Tomasz Wełniak

Anna Komar – Grzegorz Oleszak – 6:4 , 6:2 , 10:7

Tomasz Wełniak – Adam Nicefor

Rafał Kolasiński – Anna Komar

Adam Nicefor – Grzegorz Oleszak

Grzegorz Oleszak – Rafał Kolasiński

Liga 5 – klasyfikacja punktowa


  1. Małgorzata Grzybek – 8 pkt.
  2. Robert Pięta – 4 pkt.
  3. Sławomir Giefing – 4 pkt.
  4. Radosław Janas – 4 pkt.
  5. Maciej Olejniczak – 2 pkt.

Liga 5 – wyniki meczów


 

Małgorzata Grzybek – Radosław Janas – 6:0 , 6:4 , 4:6

Maciej Olejniczak – Sławomir Giefing – 6:2 , 0:6 , 2:6

Robert Pięta – Małgorzata Grzybek

Radosław Janas – Maciej Olejniczak

Sławomir Giefing – Małgorzata Grzybek

Radosław Janas – Robert Pięta – 6:4 , 3:6 , 11:13

Małgorzata Grzybek – Maciej Olejniczak – 6:7 , 6:4 , 11:9

Sławomir Giefing – Radosław Janas

Maciej Olejniczak – Robert Pięta

Robert Pięta – Sławomir Giefing

Liga 6 – klasyfikacja punktowa


  1. Tomasz Drewniak – 8 pkt.
  2. Dominik Urbański – 4 pkt.
  3. Janusz Kapuściński – 2 pkt.
  4. Michał Marcinkowski – 2 pkt.
  5. Katarzyna Wachowiak – 1 pkt.

Liga 6 – wyniki meczów


 

Tomasz Drewniak – Dominik Urbański

Janusz Kapuściński – Katarzyna Wachowiak

Michał Marcinkowski – Tomasz Drewniak

Dominik Urbański – Janusz Kapuściński

Katarzyna Wachowiak – Tomasz Drewniak – 4:6 , 6:7

Dominik Urbański – Michał Marcinkowski – 3:6 , 6:1 , 6:3

Tomasz Drewniak – Janusz Kapuściński – 6:3 , 6:3 , 4:6

Katarzyna Wachowiak – Dominik Urbański

Janusz Kapuściński – Michał Marcinkowski

Michał Marcinkowski – Katarzyna Wachowiak

Liga 7 – klasyfikacja punktowa


  1. Michał Bąska – 11 pkt.
  2. Marcin Kaniewski – 9 pkt.
  3. Michał Przybył – 8 pkt.
  4. Michał Laskowski – 4 pkt.
  5. Maciej Michalski – 3 pkt.

Liga 7 – wyniki meczów


 

Maciej Michalski – Michał Przybył – 1:6 , 1:6 , 2:10

Marcin Kaniewski – Michał Bąska

Michał Laskowski – Maciej Michalski

Michał Przybył – Marcin Kaniewski

Michał Bąska – Maciej Michalski – 6:2 , 4:2 (mecz niedokończony)

Michał Przybył – Michał Laskowski – 7:6 , 3:3 (mecz niedokończony)

Maciej Michalski – Marcin Kaniewski – 2:6 , 3:6 , 4 :10

Michał Bąska – Michał Przybył – 6:4 , 6:1

Marcin Kaniewski – Michał Laskowski – 4:6 , 6:0 , 10:4

Michał Laskowski –  Michał Bąska – 2:6 , 4:6 , 7:10

Liga 8 – klasyfikacja punktowa


  1. Jakub Sosiński – 8 pkt.
  2. Maciej Kiełbowicz – 6 pkt.
  3. Jacek Duszkiewicz – 6 pkt.
  4. Marlena Wybieralska – 5 pkt.
  5. Sławomir.Jędrasiak – 5 pkt.

Liga 8 – wyniki meczów


 

Maciej Kiełbowicz – Jakub Sosiński – 6:4 , 4:6 , 9:11

Sławomir Jędrasiak – Jacek Duszkiewicz – 6:4 , 3:6 , 4:6

Marlena Wybieralska – Maciej Kiełbowicz

Jakub Sosiński – Sławomir Jędrasiak

Jacek Duszkiewicz – Maciej Kiełbowicz

Jakub Sosiński – Marlena Wybieralska

Maciej Kiełbowicz – Sławomir Jędrasiak – 4:6 , 7:5 , 10:6

Jacek Duszkiewicz – Jakub Sosiński – 4:6 , 6:4 , 8:10

Sławomir Jędrasiak – Malena Wybieralska – 2:6 , 1:6 , 0:6

Marlena Wybieralska – Jacek Duszkiewicz

Liga 9 – klasyfikacja punktowa


  1. Ryszard Marchwicki – 6 pkt.
  2. Piotr Kaźmierczak – 2 pkt.
  3. Gaweł Becla – 1 pkt.
  4. Mikołaj Bejnarowicz

Liga 9 – wyniki meczów


 

Gaweł Becla – Ryszard Marchwicki – 3:6 , 3:6

Mikołaj Bejnarowicz – Piotr Kaźmierczak

Ryszard Marchwicki – Mikołaj Bejnarowicz

Piotr Kaźmierczak – Gaweł Becla

Gaweł Becla – Mikołaj Bejnarowicz

Piotr Kaźmierczak – Ryszard Marchwicki – 3:6 , 6:2 (mecz niedokończony)

Liga 10 – klasyfikacja punktowa


  1. Hubert Gonera
  2. Waldemar Nawrocki
  3. Dawid Roll
  4. Krzysztof Szydłowski

Liga 10 – wyniki meczów


 

Krzysztof Szydłowski – Hubert Gonera

Waldemar Nawrocki – Dawid Roll

Hubert Gonera – Waldemar Nawrocki

Dawid Roll – Krzysztof Szydłowski

Krzysztof Szydłowski – Waldemar Nawrocki

Dawid Roll – Hubert Gonera



regulamin ligi sezon 2020/2021