Tenis stołowy (ping-pong) Poznań
  • Tenis stoły (ping-pong) Poznań
  • PING-PONG Poznań

Ponadto stawiamy także na rozwój dzieci i młodzieży od dawna prowadząc treningi w środy, a od kilku tygodniu ? po uzyskaniu dofinansowania z Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania także we wtorki i czwartki w ramach Młodzieżowego Centrum Sportu. Oferujemy także zniżki dla studentów! Nasi wykwalifikowani trenerzy ? Renata Gumula oraz Szymon Galas prowadzą zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe na wszystkich szczeblach zaawansowania.

Tenis stołowy (ping-pong) Poznań

W ofercie Parku Rekreacyjno-Sportowego fairPlayce w Poznaniu mamy dla Państwa dziewięć profesjonalnych stołów do tenisa stołowego Donic Persson 25 ITTF oraz płotki zapewniające możliwość odgrodzenia stołów od siebie na potrzeby indywidualnego treningu, czy też po prostu ? komfortu gry.

 

Strefa do tenisa stołowego oddzielona jest od sąsiadującej z nią strefy badmintonowej specjalną siatką, uniemożliwiającą wypadnięcie piłeczek. Dla Państwa wygody, gwarantujemy stabilną temperaturę w sali oraz równomierne oświetlenie, a także możliwość wypożyczenia rakietki oraz piłeczki.

 

Regularnie organizujemy dla Państwa wraz z klubem SKTS ?Rataje 50? Poznań cykl turniejów Poznań Open 2017/2018, a  w co drugi czwartek organizowana jest Amatorska Liga Tenisa Stołowego, do której zapisanych jest już 80 osób!