Gdzie zapisać dziecko na zajęcia sportowe w Poznaniu?

Gdzie zapisać dziecko na zajęcia sportowe w Poznaniu?

Gdzie zapisać dziecko na zajęcia sportowe w Poznaniu

Zajęcia sportowe są bardzo potrzebne każdemu dziecku. Odpowiednia aktywność ruchowa wspiera rozwój silnych kości i mięśni, a także kondycję i zdrowie serca. Dbanie o odpowiednią dawkę energii, przyczyni się też do obniżenia ryzyka wystąpienia chorób przewlekłych. Na szczęście jest wiele miejsc, które organizują dla dzieci na przykład zajęcia sportowe. Gdzie zapisać dziecko na zajęcia sportowe w Poznaniu? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszego parku fairPlayce.

Gdzie zapisać dziecko na zajęcia sportowe w Poznaniu

Co oferujemy?

Oferujemy całodniową opiekę nad dzieckiem/dziećmi w godzinach 7:30-17:00. Podczas pobytu w naszym parku, dzieci mają zaplanowane liczne aktywności oraz zabawy pod okiem doświadczonych i profesjonalnych instruktorów sportu oraz animatorów zabaw.

Zapewniamy odpowiednie warunki do uprawiania sportów takich jak: tenis, squash, badminton, ping-pong. Posiadamy liczne korty i sale, które są w 100% bezpieczne dla dzieci, poparte odpowiednimi zgodami ze straży pożarnej i sanepidu. Dodatkowo mamy do dyspozycji także ogromny park, dzięki czemu wiele zajęć prowadzimy na świeżym powietrzu. W planie zajęć przewidziane jest też pełne wyżywienie dla dzieci, które obejmuje śniadanie oraz obiad.

Gdzie zapisać dziecko na zajęcia sportowe w Poznaniu

Gdzie zapisać dziecko na zajęcia sportowe w Poznaniu? Dlaczego warto skorzystać z oferty parku fairPlayce?

Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ zawiera ona szereg aktywności i zabaw dla dzieci, a także wyżywienie, pełną opiekę i ubezpieczenie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy doświadczoną placówką, która tego typu półkolonie prowadzi już od 2015 roku. Doskonale wiemy, jak opiekować się dziećmi oraz jak zachęcić je do zabawy i aktywności fizycznej. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce!


Nasze miejsce:

PARK REKREACYJNO SPORTOWY FAIRPLAYCE
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Nasze telefony:

Recepcja 1: 61 828 79 04
Recepcja 2: 664 715 666

Nasz adres e-mail:

e-mail: recepcja@fairplayce.pl