Kolonie sportowe dla dzieci Poznań

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań – Bezpieczeństwo to podstawa

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań

Zapraszamy na organizowane przez nas półkolonie letnie dla dzieci. Jesteśmy doświadczonym ośrodkiem, który prowadzi półkolonie letnie oraz zimowe już od 6 lat. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo, dlatego na naszych półkoloniach są wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy sportu, animatorzy zabaw oraz opiekunowie. Bezpieczeństwo i zadowolenie dzieci, to nasz główny cel.

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań

Półkolonie dla dzieci – Wybierz dopasowany termin

Organizujemy półkolonie w okresie letnim oraz zimowym. Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2022 odbywają się w różnych terminach. W celu ich poznania prosimy o kontakt z recepcją. Z pewnością pomożemy wybrać odpowiedni termin dla Ciebie.

Prosimy o kontaktowanie się pod numerem telefonu 61/828-79-04.

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań

Aktywny i wyczerpujący plan

Każdy rodzic, który skorzysta z naszych kolonii sportowych dla dzieci Poznań, ma dostęp do pełnego i dokładnego planu zajęć na każdy dzień. Cały turnus zawiera szereg aktywności fizycznych dla dzieci, które będą się odbywać na naszych kortach, salach lub w parku, na świeżym powietrzu. Aktywność nie jest jedynym zajęciem dzieci podczas półkolonii. Dodatkową rozrywką są liczne gry i zabawy, a także integracja z innymi dziećmi. Dzięki temu dziecko ma nie tylko zapewniony ruch, ale także ma możliwość poznania nowych rówieśników oraz zabawy w grupie.

Zapewnij dziecku czas w miejscu, które pokocha. Zarezerwuj miejsce już dziś, zapraszamy!

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce!


Nasze miejsce:

PARK REKREACYJNO SPORTOWY FAIRPLAYCE
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Nasze telefony:

Recepcja 1: 61 828 79 04
Recepcja 2: 664 715 666

Nasz adres e-mail:

e-mail: recepcja@fairplayce.pl