Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2023

Jeśli Twoje dziecko skończyło właśnie 6 lat i nie przekroczyło 15 lat, to dobrze trafiłeś, gdyż w tym przedziale wiekowym zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na półkolonie letnie w klubie fairPlayce

A wśród atrakcji coś co jest niezmienne, ale najcenniejsze i bardzo potrzebne!

 

Bez sportu w fairPlayce nie może się udać – każdy dzień zagwarantuje emocjonującą zabawę w sporty, warsztaty tematyczne, gry i zabawy i wiele innych niespodzianek.

Na kortach fairPlayce mnóstwo atrakcji zapewnią wykwalifikowani trenerzy tenisa, tenisa stołowego, badmintona i squasha – nie pozwolimy Twojemu dziecku na odrobinę nudy. Zadbamy za to o moc rozrywki oraz bezpieczeństwo podczas aktywności na zielonej polanie fairPlayce.

W Twoim dziecku rozbudzimy zamiłowanie do sportów rakietowych, które pozwoli rozwinąć skrzydła, tak aby wznieść się na wyżyny jak Iga Świątek – Polska tenisistka nr 1 na świecie!!!

 

 

… ale półkolonie fairPlayce to nie tylko sport!

Wybierzcie się z nami na wodną przygodę, abyście poczuli, że lato zawitało na dobre:)

Zabierzemy Was do niedalekiej krainy, gdzie wody jest więcej niż piasku w piaskownicy, a zabawa nie jest już taka zwyczajna, lecz podwodna i najwspanialsza.

Są tam zjeżdżalnie i plac zabaw pod chmurką z wodnym torem przeszkód, basen z morską falą, nad którym wznosi się wulkan niczym Mauna Kea na Hawajach.

Dzieci mogą wybierać spośród różnych rodzajów zjeżdżalni, takich jak: pontonowe, wielotorowe czy tunelowe. To świetna okazja, aby wskoczyć na ponton i śmignąć w dół zjeżdżalni, poczuć wiatr we włosach jak prawdziwy mistrz zjazdów.

Wycieczka na Termy Maltańskie w ramach letnich półkolonii, to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do integracji z innymi uczestnikami. Dzieci mają możliwość nawiązywania nowych przyjaźni i dzielenia się wrażeniami z wodnych atrakcji.

Bądźcie gotowi na dzień pełen wodnej przygody na Termach Maltańskich!

„Powinniśmy rozważyć każdy stracony dzień, w którym choć raz nie tańczyliśmy”  Fryderyk Nietzsche

 

Największa szkoła tańca w Wielkopolsce BORN TO DANCE wprawi w ruch każdego,  a wykwalifikowani i znani tancerze poprowadzą Was przez techniki tańca znane i lubiane wśród dzieci i młodzieży tj. STREET czy BREAK DANCE. Nie można zapomnieć też o Dancehall – energetyzującym stylu tańca prosto z egzotycznej Jamajki, który wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród nie tylko młodych ludzi.

Stworzycie własną choreografię, którą pozazdroszczą Wam nawet rodzice:)

A może dzieci marzą o aktorstwie?

Dlaczego nie – półkolonie letnie w fairPlayce spełnią i takie marzenia!

Warsztaty to przede wszystkim dobra zabawa, walka z tremą, radość i wyrażanie własnych emocji, o których warto rozmawiać i pielęgnować.

O warsztat teatralno-muzyczny zadba Agnieszka Różańska – aktorka Teatru Nowego w Poznaniu znana m.in. z serialu “Miodowe Lata” czy filmu “Kroll”.

A gdyby tak zbudować tor przeszkód i poznać swoje umiejętności pokonywania trudności?

Mamy na to pomysł!

Parkour jest aktywnością, która skupia się na przemieszczaniu przez różne przeszkody w sposób płynny, efektywny i zwinny. Osoby praktykujące parkour, zwane traceurami, starają się wykorzystać swoje ciało i umiejętności fizyczne, aby pokonywać przeszkody w naturalnym środowisku miejskim lub na specjalnie zaprojektowanych torach. Parkour to nie tylko aktywność fizyczna, ale również sposób myślenia i podejścia do otaczającego środowiska. Celem jest znalezienie najbardziej efektywnych tras i pokonanie przeszkód w sposób, który minimalizuje zużycie energii i czasu.

Właśnie tak specjalnie zaprojektowane tory zbuduje dla Was Tomasz Zaorski, uczestnik gry telewizyjnej “Ninja Warrior”, w którym uczestnicy starają się pokonać złożony tor przeszkód, nazywany również “Szlakiem Ninja”. Tor ten składa się z różnych przeszkód, takich jak ściany wspinaczkowe, drążki, skoki przez przepaście i wiele innych. Gra “Ninja Warrior” wywodzi się z japońskiego programu o nazwie “Sasuke”, który zyskał ogromną popularność na całym świecie. Uczestnicy “Ninja Warrior” rywalizują o jak najszybszy czas pokonania toru przeszkód i przejście do kolejnych rund, aż do finałowego etapu. Gra wymaga od uczestników siły, wytrzymałości, gibkości, precyzji i umiejętności taktycznych.

Zarówno Parkour jak i gra “Ninja Warrior” są aktywnościami wymagającymi ogromnej determinacji. Oba sporty przyciągają wiele osób, które cenią wyzwania i rozwój swoich umiejętności fizycznych w ekscytującej atmosferze. 

Podczas półkolonii letnich zapewnimy trochę mniej trudności, bawiąc się w pokonywanie trudności poprzez skoki, wspinaczkę, bieganie, precyzyjne lądowanie i wykonywanie szybkich manewrów. 

Nauczymy Was determinacji w dążeniu do celu i pokonywania własnych słabości poprzez sportowe zmagania!

Przez żołądek do serca fairPlayce!

Zapraszamy do świata słodkiego rzemiosła, gdzie budowanie domków, wież i ulic z różnorodnych słodyczy staje się możliwe. To nie tylko zabawa dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy chcą odkryć swoją kreatywność i umiejętności artystyczne.

Na warsztatach słodkiego rzemiosła uczestnicy mają okazję eksperymentować z różnymi rodzajami słodyczy, takimi jak biszkopty, landrynki, czekolada, żelki i wiele innych. Budowanie słodkich konstrukcji wymaga precyzji, cierpliwości i zdolności manualnych. Podczas warsztatów można nauczyć się technik składania, łączenia i modelowania słodkich elementów.

Po zakończeniu warsztatów uczestnicy mogą zabrać ze sobą swoje słodkie dzieła sztuki, które mogą służyć jako dekoracje na przyjęciach, prezent dla bliskich lub po prostu przysmak do podzielenia się z rodziną i przyjaciółmi.

Zapisz swoje dziecko na wakacje pełne zabawy, wybierając spośród dostępnych turnusów półkolonii letnich fairPlayce:

 • Turnus I w terminie 26-30.06.2023.
 • Turnus II w terminie 03-07.07.2023.
 • Turnus III w terminie 10-14.07.2023.
 • Turnus IV w terminie 17-21.07.2023.
 • Turnus V w terminie 24-28.07.2023.
 • Turnus VI w terminie 31.07.-04.08.2023.
 • Turnus VII w terminie 07-11.08.2023.
 • Turnus VIII w terminie 14-18.08.2023.
 • Turnus IX w terminie 21-25.08.2023.
 • Turnus X w terminie 28.08.-01.09.2023.

Przyprowadź dziecko już od 7:30 i odbierz w korzystnym dla siebie czasie do godz. 17:00.

HARMONOGRAM

07:30 – 9:00 –  zbiórka (idealne rozwiązanie dla pracujących rodziców)

I BLOK – 09:00 – 11:30 – START

 • gry i zabawy ruchowe,
 • 10:30 – 11:30 śniadanie + zdrowy przysmak.

 II BLOK – 11:30 – 14:00

 • nauka i doskonalenie tenis, squash, badminton, tenis stołowy, fitness, karate
 • 13:00 – 14:00 obiad dwudaniowy

III BLOK – 14:00 – 15:30

 • tenis, squash, badminton, tenis stołowy, karate, zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne, warsztaty street/break dance ze szkołą Born to Dance, warsztaty sceniczne, zajęcia parkour z Tomaszem Zaorskim (uczestnikiem Ninja Warrior Polska),

15:30 – 17:00 – podwieczorek i odbiór dzieci (idealne rozwiązanie dla pracujących rodziców)


Pomimo stałego ramowego planu dnia, półkolonie fairPlayce, będą codziennie wyglądać nieco inaczej, żeby dzieci spędziły jak najbardziej atrakcyjnie cały tydzień, a może i dłużej!

Dla chętnych można zapisać dziecko na każdy tydzień półkolonii!

ZAPEWNIAMY :

 • wyżywienie (śniadanie + zdrowy smakołyk, obiad dwudaniowy, podwieczorek)(*1),
 • ubezpieczenie NW,
 • opiekę wykwalifikowanych trenerów i wychowawców,
 • profesjonalny trening ze sportów rakietowych (squash, tenis, badminton, tenis stołowy),
 • nowoczesną i bezpieczną infrastrukturę,
 • zgłoszenie do Kuratorium Oświaty.

 

(*1)

“rodzice dzieci z alergią pokarmową, proszeni są o przekazanie recepcji fairPlayce listy z alergenami do godz. 15:00 w piątek poprzedzający rozpoczęcie turnusu (konieczność wcześniejszego zgłoszenia indywidualnej diety firmie cateringowej)”

CENA:

749 zł – za 1 dziecko/1 turnus

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2023 – Bezpieczeństwo to podstawa

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2023

Zapraszamy na organizowane przez nas półkolonie letnie dla dzieci. Jesteśmy doświadczonym ośrodkiem, który prowadzi półkolonie letnie oraz zimowe już od 6 lat. Wiemy, jak ważną rolę odgrywa bezpieczeństwo, dlatego na naszych półkoloniach są wyłącznie wykwalifikowani instruktorzy sportu, animatorzy zabaw oraz opiekunowie. Bezpieczeństwo i zadowolenie dzieci, to nasz główny cel.

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2023

Półkolonie dla dzieci – Wybierz dopasowany termin

Organizujemy półkolonie w okresie letnim oraz zimowym. Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2023 odbywają się w różnych terminach. W celu ich poznania prosimy o kontakt z recepcją. Z pewnością pomożemy wybrać odpowiedni termin dla Ciebie.

Prosimy o kontaktowanie się pod numerem telefonu 61/828-79-04.

Kolonie sportowe dla dzieci Poznań 2023

Aktywny i wyczerpujący plan

Każdy rodzic, który skorzysta z naszych kolonii sportowych dla dzieci Poznań 2023, ma dostęp do pełnego i dokładnego planu zajęć na każdy dzień. Cały turnus zawiera szereg aktywności fizycznych dla dzieci, które będą się odbywać na naszych kortach, salach lub w parku, na świeżym powietrzu. Aktywność nie jest jedynym zajęciem dzieci podczas półkolonii. Dodatkową rozrywką są liczne gry i zabawy, a także integracja z innymi dziećmi. Dzięki temu dziecko ma nie tylko zapewniony ruch, ale także ma możliwość poznania nowych rówieśników oraz zabawy w grupie.

Zapewnij dziecku czas w miejscu, które pokocha. Zarezerwuj miejsce już dziś, zapraszamy!

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce!


Nasze miejsce:

PARK REKREACYJNO SPORTOWY FAIRPLAYCE
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Nasze telefony:

Recepcja 1: 61 828 79 04
Recepcja 2: 664 715 666

Nasz adres e-mail:

e-mail: recepcja@fairplayce.pl