PIZZA Naramowice Poznań

PIZZA Naramowice POZNAŃ

Pyszna pizza na Naramowicach

Szukasz pizzerii  na Naramowicach w Poznaniu? Chcesz zjeść smaczną, tradycyjną włoską pizze w towarzystwie najbliższych przyjaciół? Zapraszamy do nas. Nasze menu zaspokoi gusta najbardziej wymagających smakoszy pizzy. Polecamy pizze na słodko i pizze pikantną, pizze z mięsem i duży wybór pizzy dla wegetarian. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Cały czas udoskonalamy nasze menu i dodajemy coś nowego.

 

Wszystkie oferowane przez nas pizze to przede wszystkim świeże składniki. Oferujemy pizze na grubym i ciękim cieście, pizze klasyczną lub z podwójnym serem. Nasii kucharze lubią eksperymentować ze smakami – odważnie łączymy oryginalne składniki, dodając nowe niespotykane pozycje do menu.

Nasza pizzeria to idealne miejsce na spotkanie na każdą okazję

Nasza pizzeria na poznańskich Naramowicach to nie tylko wyśmienita pizza i niezwykłe doznania smakowe dla wszystkich miłośników włoskiej kuchni. Nasza pizzeria to również miłe, przytulne wnętrze.  Miła, przyjazna atmosfera sprawi, że u nas zrelaksujesz się po ciężkim dniu i zjesz smaczne danie.

 

Pizzeria FairPlayce to doskonałe miejsce na spotkanie na każdą okazję. Świetny wybór jeśli chcesz spędzić miło czas w gronie najbliższych przyjaciół, zjeść rodzinny obiad czy zorganizować mniej formalne spotkanie firmowe. Z przyjemnością zorganizujemy dla klientów  imprezy okolicznościowe. Obsługa pizzerii to osoby z pozytywnym nastawieniem do klientów i pasją do pracy. Chętnie doradzamy w wyborze idealnej pizzy osobom niezdecydowanym, spełniamy też indywidualne, smakowe życzenia naszych klientów. Chcemy, aby nasi goście czuli się u nas jak najlepiej.

  • Smacznie

  • Bogata oferta

  • PRZYJAZNA ATMOSFERA

Zapraszamy do odwiedzania naszej pizzerii i korzystania z naszej oferty.