Półkolonie Poznań

Półkolonie Poznań

Półkolonie Poznań

Zapisz dziecko na półkolonie letnie fairPlayce

Nasze półkolonie Poznań to świetny pomysł dla każdego dziecka. Są to zajęcia, które pozwolą urozmaicić czas podczas wakacji. Półkolonie letnie fairPlayce są organizowane przez całe wakacje, jako turnusy, które odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-17:00. Głównym celem naszych półkolonii jest zapewnienie zabawy, kontaktu z rówieśnikami i aktywności dla dzieci. Znajdź odpowiedni termin i zapisz swoje dziecko już dziś.

Półkolonie Poznań

Dlaczego warto wybrać półkolonie fairPlayce?

Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ zawiera ona szereg aktywności i zabaw dla dzieci, a także wyżywienie, pełną opiekę i ubezpieczenie w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy doświadczoną placówką, która tego typu półkolonie prowadzi już od 2015 roku.

Dbamy o zadowolenie dzieci oraz uśmiech na ich twarzy. Robimy wszystko, aby każde dziecko czuło się u nas dobrze. Rozmawiamy, słuchamy, a także rozwiązujemy problemy dzieci.

Posiadamy wiele miejsc, w których możemy ćwiczyć, odpoczywać i bawić się niezależnie od pogody. Dzięki temu plan półkolonii nie ulega zmianie.

Nasze półkolonie Poznań mają także bardzo dobrze przygotowanych, doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, instruktorów sportu oraz animacji. Dzięki temu dzieci będą pod opieką profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak uczyć dziecko oraz jak powinno się przeprowadzać zajęcia.

Półkolonie Poznań

Jak zapisać dziecko na półkolonie?

Każdy rodzic/opiekun, który chce zapisać swoje dziecko na nasze półkolonie, powinien zadzwonić pod numer 61/828-79-04 i zarezerwować odpowiedni dla niego termin. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce!


Nasze miejsce:

PARK REKREACYJNO SPORTOWY FAIRPLAYCE
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Nasze telefony:

Recepcja 1: 61 828 79 04
Recepcja 2: 664 715 666

Nasz adres e-mail:

e-mail: recepcja@fairplayce.pl