Półkolonie sportowe dla dzieci Poznań

Półkolonie sportowe dla dzieci Poznań

Półkolonie sportowe dla dzieci Poznań

Zadbaj o ruch podczas wakacji

Nasz ośrodek fairPlayce oferuje półkolonie letnie dla dzieci. Podczas turnusu dzieci codziennie uczestniczą w zajęciach sportowych, dzięki czemu mają zapewnioną odpowiednią aktywność ruchową. Dbanie o ruch swojego dziecka podczas wakacji, jest bardzo ważny. Właśnie dlatego warto wysyłać dziecko na nasze półkolonie sportowe dla dzieci Poznań, które nie opierają się tylko na sporcie, ale także na zabawie, integracji z rówieśnikami oraz ogólnym zadowoleniu każdego dziecka.

Półkolonie sportowe dla dzieci Poznań

Oferta półkolonii fairPlayce – Bezkonkurencyjna i atrakcyjna

Oferujemy 9 turnusów dla dzieci od początku lipca do końca sierpnia. Turnusy odbywają się od poniedziałku do piątku. Przez to, że turnusy są przez całe wakacje, każdy rodzic może znaleźć termin dopasowany do jego potrzeb. Oferta naszych półkolonii sportowych dla dzieci Poznań jest niezwykle korzystna i atrakcyjna. W opłatę wlicza się wszystkie zajęcia, zabawy, opiekę oraz wyżywienie i ubezpieczenie, a cena turnusu jest na każdą kieszeń.

 

Nasza oferta jest bezkonkurencyjna i zdecydowanie najbardziej atrakcyjna, ponieważ zapewnia dzieciom zajęcia na kortach, salach, a nawet w parku. Dzięki temu dzieci mają możliwość przebywania na świeżym powietrzu, ale w razie deszczu lub upału, mają zapewnione inne miejsca do ćwiczeń i zabawy.

Półkolonie sportowe dla dzieci Poznań

Jak najszybciej zapisz swoje dziecko na nasze półkolonie

Jeśli już wiesz, jaki termin będzie najlepszy na półkolonie dla Twojego dziecka, zadzwoń pod numer 61/828-79-04 i zarezerwuj miejsce. Jeśli nasuną się Tobie jakiekolwiek pytania, pod wyżej wskazanym numerem odpowiemy na nie. Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce!


Nasze miejsce:

PARK REKREACYJNO SPORTOWY FAIRPLAYCE
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Nasze telefony:

Recepcja 1: 61 828 79 04
Recepcja 2: 664 715 666

Nasz adres e-mail:

e-mail: recepcja@fairplayce.pl