Półkolonie sportowe dla dzieci Poznań

Półkolonie sportowe dla dzieci Poznań

Półkolonie sportowe dla dzieci Poznań

Półkolonie dla dzieci w Poznaniu ? dbaj o kondycję fizyczną dziecka od najmłodszych lat

Chcesz rozbudzić w dzieciach pasję do zdrowego trybu życia? Pragniesz pokazać im jak można funkcjonować naprawdę aktywnie, w świecie komputerów, tabletów, wirtualnej rzeczywistości? Skorzystaj z naszej oferty półkolonii sportowych w Poznaniu. Nasi instruktorzy zapewniają emocjonującą zabawę przez sport dla dzieci w każdym wieku.

 

Polecamy między innymi:

  • turnieje grupowe ? zajęcia są prowadzone w małych, kameralnych grupach. Oferujemy turnieje tenisa, squasha, badmintona i nie tylko;
  • zajęcia sprawnościowe ? idealny sposób na pozbycie się nadmiaru energii, poprawienie sprawności i koordynacji ruchowej oraz kształtowanie cech motorycznych;
  • zajęcia taneczne ? połączenie zabawy z aktywnością fizyczną. Zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy tańca;
  • zajęcia z trenerem personalnym ? trening dopasowany do stanu zdrowia kondycji fizycznej każdego dziecka.

Coraz więcej dzieci cierpi na różnego rodzaju wady postawy. Statystyki są przerażające. Wiele maluchów od najmłodszych lat ma kłopoty ze skrzywieniem kręgosłupa, utrzymaniem prawidłowej postawy ciała, otyłością.

 

Skorzystaj z naszej oferty. Nasza kadra ma nie tylko doświadczenie i wiedzę sportową, ale również profesjonalne przygotowanie do pracy z dziećmi. Zapewniamy najmłodszym atrakcyjny program półkolonii dla dzieci w Poznaniu, przyjazną atmosferę oraz bezpieczeństwo.

 

Nasze zajęcia pobudzają sportowego ducha w dzieciach! Zapraszamy do nawiązywania współpracy.

Skontaktuj się z nami i umów się na zabieg!