Siłownia dla Pań Poznań

Siłownia dla Pań Poznań

Siłownia dla Pań Poznań | fairPlayce

FairPlayce ? profesjonalna siłownia dla Pań w Poznaniu

Szukasz siłowni dla kobiet w Poznaniu? Chcesz zrobić coś dla siebie i chodzić na regularne treningi? Pragniesz dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Zapraszamy do nas. Zabierz ze sobą mamę, siostrę, przyjaciółkę, koleżankę z pracy ? zapiszcie się do nas na zajęcia.

 

Nasza siłownia to ergonomiczne maszyny zapewniające kompleksowy trening bez ryzyka kontuzji. U nas ćwiczysz na sprzęcie docenianych w branży marek. Posiadamy urządzenia do treningu wysiłkowego i zajęć fitness (steppery, rowery, bieżnie, orbitreki, taśmy do ćwiczeń fitness).

 

Siłownia dla kobiet w Poznaniu to również wsparcie profesjonalnego trenera osobistego. Przed rozpoczęciem regularnych treningów ustalany jest najlepszy dla danej grupy klientem zestaw ćwiczeń. Zapewniamy fachową poradę na każdym etapie treningu ? dzielimy się swoim doświadczeniem. Motywujemy do pracy. U nas poprawisz kondycję, wzmocnisz mięśnie ciała, zadbasz o piękną sylwetkę.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Nie siedź w domu wieczorami ? przyjdź do nas! Spędzaj aktywnie czas ? zadbaj o swoje ciało i ducha.