Trener squash Poznań

Trener squash Poznań

Trener squash Poznań

Trener squash Poznań – dlaczego to najlepszy wybór?

Masz już jakieś doświadczenie i chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności? A może nigdy nie grałeś i nie wiesz, od czego zacząć? Żaden problem! Z naszymi trenerami mającymi ogromne doświadczenie i świetne podejście wszystkiego się nauczysz bez względu na twój stopień zaawansowania. Squash to sport dla wszystkich, którzy mają pozytywne nastawienie oraz pragnienie spędzania czasu w miły i aktywny sposób.

Trener squash Poznań
Trener squash Poznań

Squash Poznań – miejsce dla każdego

Squash park w Poznaniu to świetne miejsce, aby oderwać się od codziennych zajęć oraz dać się ponieść zabawie i zdrowej rywalizacji. Squash to bardzo ciekawy sport rakietowy, a nauka gry w niego daje mnóstwo satysfakcji. Organizujemy pełne emocji i przyjacielskiej atmosfery turnieje, a każdego tygodnia rozgrywana jest liga, w której każdy może wziąć udział. Chcesz najpierw sprawdzić, czy to coś dla Ciebie? Zapraszamy na nasze darmowe zajęcia! Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście.

FairPlayce Squash – Zapraszamy

Na nasze korty do squasha możesz przyjść zarówno sam jak i z całą rodzinką lub przyjaciółmi. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz squash park to także miejsce bogato wyposażone w potrzebny sprzęt, więc przychodząc należy wziąć ze sobą jedynie sportowy strój oraz pozytywne nastawienie.

Nie grałeś
w squasha?

Spróbuj zajęć dla początkujących

Grywasz okazjonalnie?

Wciągnij się dzięki naszym zajęciom

Grywasz
regularnie?

Trenuj i konkuruj z innymi na naszych treningach, lidze i turniejach

Zapoznaj się z naszym grafikiem i wybierz dogodny termin.
Zapraszamy

REZERWACJE

Tel: 61 828 79 04

Tel: 664 715 666

E-mail: recepcja@fairplayce.pl

Michał Przytuła

manager sekcji squasha

Tel: 785 676 075

E-mail: m.przytula@fairplayce.pl

Squash Liga fairPlayce

Squash Liga fairPlayce

Cotygodniowa rywalizacja w grupach z przeciwnikami na podobym poziomie zaawansowania to gwarancja zaciętych pojedynków a także świetna okazja na aktywne spędzenie czasu i jednocześnie dobra zabawa.

Akademia Squasha

Akademia Squasha

Trening squasha to świetny sposób na aktywne spędzenie czasu i jednocześnie dobrą zabawę. Z myślą o dzieciach opracowaliśmy program, który w łatwy sposób  wprowadzi w tajniki dyscypliny a zarazem przyczyni się do zdrowego rozwoju.

Intro Squash

Intro Squash

Chcesz zagrać w squasha, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy na zajęcia, na których wprowadzimy Cię w tajniki dyscypliny, a jedyne co będzie Tobie potrzebne, to strój sportowy i pozytywne nastawienie.

Zajęcia grupowe squasha

Zajęcia grupowe squasha

Squash to sport dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i jednocześnie szukają dobrej zabawy. Grupowe Treningi Progress Lab to zajęcia przewidziane dla wszystkich graczy bez względu na poziom zaawansowania.

Trenerzy Squasha

Trenerzy Squasha

Poznaj naszych trenerów squasha z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć zarówno indywidualnych jak i grupowych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Turnieje Squasha

Turnieje Squasha

Zobacz nasze turnieje w Squasha! Podczas zawodów panuje świetna i przyjacielska atmosfera.

  • Squash Poznań
  • Squash Poznań

REZERWACJE

Tel: 61 828 79 04

Tel: 664 715 666

E-mail: recepcja@fairplayce.pl

Michał Przytuła

manager sekcji squasha

Tel: 785 676 075

E-mail: m.przytula@fairplayce.pl