Wakacje sportowe dla dzieci Poznań 2022

Jeśli Twoje dziecko skończyło właśnie 6 lat i nie przekroczyło 15 lat, to dobrze trafiłeś, gdyż w tym przedziale wiekowym zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na półkolonie letnie fairPlayce 2022.

A wśród atrakcji coś co jest niezmienne, ale najcenniejsze i bardzo potrzebne!

 

Bez sportu w fairPlayce nie może się udać – każdy dzień zagwarantuje emocjonującą zabawę w sporty, warsztaty tematyczne, gry i zabawy i wiele innych niespodzianek.

Na kortach fairPlayce mnóstwo atrakcji zapewnią wykwalifikowani trenerzy tenisa, tenisa stołowego, badmintona i squasha – nie pozwolimy Twojemu dziecku na odrobinę nudy. Zadbamy za to o moc rozrywki oraz bezpieczeństwo podczas aktywności na zielonej polanie fairPlayce.

W Twoim dziecku rozbudzimy zamiłowanie do sportów rakietowych, które pozwoli rozwinąć skrzydła, tak aby wznieść się na wyżyny jak Iga Świątek – Polska tenisistka nr 1 na świecie!!!

 

 

… ale półkolonie fairPlayce to nie tylko sport!

A może by tak poszukać skarbów i to dość nietypowym pojazdem dwupoziomowym?

Zaprosimy Twoje dziecko na przejażdżkę wesołym autobusem „BimbaBus” na Ostrów Tumski, gdzie podczas gry miejskiej poznają najdawniejszą historię Poznania związaną z postaciami Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Dzięki mapkom sytuacyjnym ostatecznie docierają do miejsca, gdzie została ukryta skrzynia skarbów z tajemniczą pieczęcią, będącą poświadczeniem przejścia całej ścieżki. Plan gry przewiduje aktywną zabawę i wspólne działanie integracyjne w grupie. Na zakończenie gry integracyjnej dzieci otrzymają dyplomy.

Czy wiesz, że śpiewanie przez 10 minut dziennie prostuje postawę, czyści zatoki, redukuje stres i wydłuża życie?

W odkrywaniu talentów niejednego dziecka pomoże Fundacja Bliżej Gwiazd, która oferuje warsztaty wokalne dla każdego – i tego małego i tego dużego, a także i początkującego. Fundacja zapewnia profesjonalny sprzęt, opiekę wokalną wyspecjalizowanej kadry. Jeśli Twój talent zachwyci, masz szansę trafić do zespołu FBG i pracować z najlepszymi!

Spełniaj swoje marzenia z fairPlayce i Fundacją Bliżej Gwiazd – warsztaty wokalne zapewniamy podczas II i VIII turnusu półkolonii letnich 2022.

„Powinniśmy rozważyć każdy stracony dzień, w którym choć raz nie tańczyliśmy”  Fryderyk Nietzsche

 

Największa szkoła tańca w Wielkopolsce BORN TO DANCE wprawi w ruch każdego,  a wykwalifikowani i znani tancerze poprowadzą Was przez techniki tańca znane i lubiane wśród dzieci i młodzieży tj. STREET czy BREAK DANCE. Nie można zapomnieć też o Dancehall – energetyzującym stylu tańca prosto z egzotycznej Jamajki, który wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród nie tylko młodych ludzi.

Stworzycie własną choreografię, którą pozazdroszczą Wam nawet rodzice;)

A może dzieci marzą o aktorstwie?

Dlaczego nie – półkolonie letnie w fairPlayce spełnią i takie marzenia!

Warsztaty to przede wszystkim dobra zabawa, walka z tremą, radość i wyrażanie własnych emocji, o których warto rozmawiać i pielęgnować.

O warsztat teatralno-muzyczny zadba Agnieszka Różańska – aktorka Teatru Nowego w Poznaniu znana m.in. z serialu “Miodowe Lata” czy filmu “Kroll”.

Kurs prawa jazdy w skali? Jest to możliwe!

Sierpniowe półkolonie letnie to zabawa ze zdalnie sterowanymi modelami przeprawowymi RC, gdzie na profesjonalnie przygotowanym wcześniej torze, wyruszą niewiarygodnie skonstruowane miniatury samochodów terenowych i wyścigowych, pokonując lasy, piasek, kamienie, specjalnie przygotowane trasy imitujące skały, a nawet nasz uroczy strumyk „Różany Potok”.

Doświadczony kierowca nauczy każde dziecko jak sterować takim modelem i jak skutecznie pokonywać przeszkody.

Na zakończenie wręczenie prawa jazdy dla zdolnych, młodych kierowców:)

Przez żołądek do serca TuSieJe Active.

Podczas warsztatów kulinarnych szef kuchni restauracji TuSieJe Active – Pan Roman – od serca i z zamiłowania do gotowania, zdradzi dzieciom tajniki udanej i niepowtarzalnej w smaku pizzerinki. Waszymi własnymi rękoma ulepiona i przyrządzona potrawa zostanie skonsumowana na zakończenie każdego turnusu półkolonii letnich w fairPlayce.

Będzie pysznie!

Zapisz swoje dziecko na wakacje pełne zabawy, wybierając spośród dostępnych turnusów półkolonii letnich fairPlayce:

 • Turnus I w terminie 27-30.06. – 01.07.2022
 • Turnus II w terminie 04-08.07.2022
 • Turnus III w terminie 11-15.07.2022
 • Turnus IV w terminie 18-22.07.2022
 • Turnus V w terminie 25-29.07.2022
 • Turnus VI w terminie 01-05.08.2022
 • Turnus VII w terminie 08-12.08.2022
 • Turnus VIII w terminie 16-20.08.2022
 • Turnus IX w terminie 22-26.08.202

Przyprowadź dziecko już od 7:30 i odbierz w korzystnym dla siebie czasie do godz. 17:00.

HARMONOGRAM

07:30 – 9:00 –  zbiórka (idealne rozwiązanie dla pracujących rodziców)

I BLOK – 09:00 – 11:30 – START

 • gry i zabawy ruchowe
 • 10:30 – 11:30 śniadanie – różnorodności do wyboru serwowane przez restaurację TuSieJe Active

 II BLOK – 11:30 – 14:00

 • nauka i doskonalenie tenis, squash, badminton, tenis stołowy, fitness, karate
 • 13:00 – 14:00 obiad dwudaniowy

III BLOK – 14:00 – 15:30

 • tenis, squash, badminton, tenis stołowy, karate, zajęcia plastyczne, warsztaty kulinarne, warsztaty street/break dance ze szkołą Born to Dance, warsztaty sceniczne, warsztaty wokalne z Fundacją Bliżej Gwiazd, przejażdżka wesołym autobusem BimbaBus…i wyścigi modeli przeprawowych RC!!!

15:30 – 17:00 – odbiór dzieci (idealne rozwiązanie dla pracujących rodziców)


Pomimo stałego ramowego planu dnia, półkolonie fairPlayce, będą codziennie wyglądać nieco inaczej, żeby dzieci spędziły jak najbardziej atrakcyjnie cały tydzień, a może i dłużej!

Dla chętnych można zapisać dziecko na każdy tydzień półkolonii!

ZAPEWNIAMY :

 • wyżywienie (II śniadanie, obiad dwudaniowy),
 • ubezpieczenie NW,
 • opiekę wykwalifikowanych trenerów i wychowawców,
 • profesjonalny trening ze sportów rakietowych (squash, tenis, badminton, tenis stołowy),
 • nowoczesną i bezpieczną infrastrukturę,
 • zgłoszenie do Kuratorium Oświaty.

CENA:

649 zł – za 1 dziecko/1 turnus

Wakacje sportowe dla dzieci Poznań 2022

Wakacje sportowe dla dzieci Poznań 2022

Zapewnij dziecku zajęcie i mile spędzony czas

Oferujemy niepowtarzalne wakacje sportowe dla dzieci Poznań 2022, które pozwolą dziecku poznawać nowych rówieśników, spędzać aktywnie czas oraz bawić się. Tego typu półkolonie są dobrym pomysłem zarówno dla aktywnych dzieci oraz takich, które jeszcze nie przekonały się do sportu. Nasi instruktorzy przeprowadzają zajęcia w sposób ciekawy i zachęcający tak, aby każde dziecko czuło się dobrze i swobodnie.

Bogaty plan zajęć

Plan zajęć wakacji sportowych dla dzieci Poznań 2022 jest bardzo bogaty w zajęcia sportowe z tenisa, squasha, badmintona oraz ping-ponga, a także w inne zajęcia integracyjne, zabawy, zadania i warsztaty. Dzieci przez cały dzień mają czas na posiłki oraz odpoczynek, jednak naszym głównym zadaniem jest zapewnienie dzieciom ruchu i zabawy. W planie zajęć oferujemy III bloki zajęć, które są dostosowane do umiejętności i wieku dzieci. Ogólny plan półkolonii wygląda następująco:

 • 07:30-9:00 – zbiórka uczestników
 • 09:00-10:30 – I blok zajęć
 • 10:30-11:30 – śniadanie + czas na integrację
 • 11:30-13:00 – II blok zajęć
 • 13:00-14:00 – obiad + krótki odpoczynek
 • 14:00-15:30 – III blok zajęć
 • 15:30 – koniec zajęć
 • 15:30 – 17:00 – odbiór dzieci.
Wakacje sportowe dla dzieci Poznań 2022
Wakacje sportowe dla dzieci Poznań 2022

Dlaczego warto zapisać dziecko na nasze półkolonie?

Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ zawiera ona szereg aktywności i zabaw dla dzieci, a także wyżywienie, pełną opiekę i ubezpieczenie w bardzo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy doświadczoną placówką, która tego typu półkolonie prowadzi już od 2015 roku. Doskonale wiemy jak opiekować się dziećmi oraz jak zachęcić je do zabawy i aktywności fizycznej. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce!


Nasze miejsce:

PARK REKREACYJNO SPORTOWY FAIRPLAYCE
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Nasze telefony:

Recepcja 1: 61 828 79 04
Recepcja 2: 664 715 666

Nasz adres e-mail:

e-mail: recepcja@fairplayce.pl