W Parku Rekreacyjno-Sportowym „fairPlayce” w Poznaniu organizujemy szereg wydarzeń sportowych – jednorazowych i cyklicznych.  Polecamy między innymi warsztaty fitness, zajęcia taneczne, turnieje squasha, badmintona czy tenisa. Dla naszych  najmłodszych klientów organizujemy  półkolonie dla dzieci, obozy sportowe na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy też na profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów personalnych. Wszystkie wydarzenia prowadzone są przez najlepszych specjalistów – miłośników sportu i zdrowego stylu życia. Motywują oni do zmiany codziennych nawyków i zadbania o swoje zdrowie.

Najbliższe wydarzenia sportowe i rekreacyjne w Poznaniu w fairPlayce

sezon 2020/2021

Start od 01.10.2020.! Zapisz się i Ty!…

Spełniaj marzenia

Dofinansowanie zajęć dla..

Karnet/Dieta

Dieta za karnet…

Warsztaty żywieniowe

Chcesz zrzucić nadmierne …

Szkółki Sportowe

Ruszyły zapisy !!!

Zrób prezent bliskiemu

Podaruj w prezencie bliskiej osobie aktywność i zdrowie!

MultiSport w fairPlayce

Miło nam poinformować, że od 1 lipca 2017 w naszym klubie

WYDARZENIA CYKLICZNE

sezon 2020/2021

Start od 01.10.2020.! Zapisz się i Ty!…

Tenis10 Cup

Ogólnopolski cykl turniejów mini-tenisa ?o puchar Agnieszki

GALERIA WYDARZEŃ

Squash Series – Episode04

Squash Series – Episode03

Squash Series – Episode02

Squash Series – Episode01

Squash Camp

Fotorelacja z I Edycji Squash Campu, który odbył się u nas w kwietniu 2016

Turniej Tenisa Stołowego – Maj 2016

Fotorelacja z majowego turnieju tenisa stołowego fairPlayce

 • Tenis Poznań
 • Squash Poznań

5 x
BADMINTON

6 x
SQUASH

3 x
TENIS

5 x
TENIS STOŁOWY


IDEA AKADEMII FAIRPLAYCE

Nawyk aktywności fizycznej najłatwiej zaszczepić w młodym wieku. Poprzez zabawę w sport dzieci oswajają się z rywalizacją, uczą się znosić porażki i walczyć o sukces. Udział w mini konkursach i małych zawodach wzmaga pozytywne ambicje i mobilizuje do doskonalenia się przez systematyczny trening.

TRENERZY DZIELĄ SIĘ SWOJĄ PASJĄ I UMIEJĘTNOŚCIAMI

Skupiliśmy elitę wielkopolskich fachowców w dziedzinie sportów rakietowych. Dbamy o to aby nasi trenerzy i instruktorzy doskonalili swoje umiejętności na dodatkowych kursach i wzajemnej wymianie doświadczeń. Zajęcia z Państwa Pociechami są dla nich nie tylko treningiem i odpowiedzialną pracą ale przede wszystkim okazją do zarażania dzieci aktywnością fizyczną, pracą w grupie i odpowiedzialnością. Starają się zrozumieć potrzeby dzieci niezależnie od ich wieku i umięjętności.

SPEŁNIAJ MARZENIA – ZOSTAŃ ZAWODNIKIEM

Możliwość wyboru z czterech sekcji sportów rakietowych. Nasi trenerzy (koordynatorzy) pomogą Państwu dokonać odpowiedniego wyboru. Na każdym etapie rozwoju zapewniamy profesjonalny trening i przygotowanie do zawodów. Pamiętajmy, że każde dziecko może mieć niezwykły talent sportowy.

Pozwólmy im się o tym przekonać!!!

CO WARTO WIEDZIEĆ ?

 • darmowy trening próbny,
 • brak opłat za wypożyczanie rakiet,
 • elastyczne terminy zajęć,
 • program dostosowany do wieku i poziomu umiejętności,
 • 4-8 osobowe grupy,

O ceny i terminy zajęć proszę pytać koordynatora sekcji lub w recepcji.

FITNESS + SIŁOWNIA  ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA


SIŁOWNIA & CARDIO

 • Fitness Naramowice Poznań
 • Fitness Naramowice
 • Fitness Poznań

Fitness Naramowice Poznań

Fitness fairPlayce na Naramowicach w Poznaniu wyposażony jest w 70 najnowocześniejszych urządzeń przyjaznych dla użytkownika, które umożliwiają nam w pełni na zintegrowanie użytkownika z maszyną poprzez wykorzystanie jego ciężaru ciała. Takie rozwiązanie pozwala na ergonomiczne dopasowanie maszyny do osoby ćwiczącej, maksymalizując efekt ćwiczeń i eliminując tym samym ryzyko wystąpienia kontuzji.

Siłownia fairPlayce wyposażona jest sprzęt amerykańskiej firmy Hoist, oferującej unikatowe rozwiazania w dziedzinie treningu siłowego. Doskonała biomechanika ruchu, stabilność, komfort ćwiczącego oraz najlepsze rozwiązania technologiczne zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH

Wonster Classes Schedule - Symetrio Edition: There is no such data to generate this shortcode
Rodzaje zajęć
Body&Mind
Dynamiczne / Wzmacniające
Taneczne
Dla Dzieci

OPIS ZAJĘĆ GRUPOWYCH

ABT

 • Normalny
50 min

Zajęcia modelujące dolne partie ciała, brzuch, uda, pośladki. Zajęcia pomagają w zwalczaniu cellulitu, poprawiają napięcie skóry i modelują dolne partie ciała. Najprostsza z form ruchowych. Zajęcia pomagają osiągnąć piękne i gładkie ciało. Doskonały trening dla każdej kobiety.  

Barbell Army

 • Łatwy
60 min

Jeśli lubisz ćwiczyć ciężko siłowo i szukasz nowych wyzwań treningowych, te zajęcia zostały stworzone idealnie dla Ciebie. Masz do dyspozycji dwa narzędzia: sztangę z obciążeniem i własną zbroję mięśniową. Pokażę Ci, jak zmaksymalizować trening siłowy aby zbudować możliwie najlepszą sylwetkę. Podcza...

BodyART

 • Normalny
60 min

BodyArt ? to trening całego ciała. Połączenie jogi, pilatesu, ćwiczeń rehabilitacyjnych i klasycznych technikach regulacji oddechu. BodyArt wzmacnia ciało i kręgosłup, poprawia jego elastyczność, odstresowuje i pozwala znaleźć harmonię zarówno fizyczną jak i psychiczną.

Cross & Fit

 • Trudny
60 min

Są to zajęcia skierowane dla osób, które chcą rozwijać się na wielu płaszczyznach, usprawniając wszystkie cechy motoryczne: zbudować siłę i wytrzymałość mięśniową, stabilizację i koordynację ruchową, a także zapracować nad elementami gimnastycznymi i zwiększającymi zakres ruchu. Do dyspozycji będzie...

Freedom

 • Łatwy
60 min

Joga

 • Normalny
90 min

Podczas zajęć skupiamy się równowadze między dwiema stronami ciała, prawą która reprezentuje aktywną energię słońca i lewą, która jest bardziej pasywną siła.

outdoor Cycling

 • Średni
45 min

Outdoor Cycling to trening na rowerach stacjonarnych poprawiający kondycję, wytrzymałość, siłę a także spalający tkankę tłuszczową. Indywidualny dobór obciążenia sprawia, że są to zajęcia dla każdego, zarówno dla osób dbających o formę jak i trenujących zawodowo. W okresie letnim zajęcia odbywają si...

Pilates

 • Łatwy
50 min

Płaski brzuch

 • Normalny
30 min

To idealny sposób na płaski brzuch. Prosty, 30 minutowy trening skupiający się wzmocnieniu i rzeźbieniu mięśni brzucha.

Power Body

 • Średni
50 min

Trening obwodowy, interwałowy. Kombinacja ćwiczeń kształtujących ciało z elementami cardio.

PUMP

 • Trudny
50 min

Zapraszamy na zajęcia body-pump w Poznaniu. Ćwiczenia tego typu to świetny sposób na aktywne spalanie tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie pięknej, sportowej sylwetki.

Shape

 • Średni
50 min

Wzmacnia, modeluje i ujędrnia całe ciało. Wzmacnianie całego ciała z udziałem ciężarków, piłki, stepu, taśm lub bez sprzętu. Idealne zajęcia by uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Stretching

 • Łatwy
30 min

Zajęcia polegające na uelastycznianiu mięśni, zwiększeniu ruchomości stawów i redukcji napięcia. Rozciąganie jest doskonałym ćwiczeniem odprężającym i uspokajającym cały organizm po wysiłku, dlatego na zajęcia mogą przychodzić osoby, które wcześniej uczestniczyły w zajęciach aerobowych lub na siłown...

Zdrowy Kręgosłup

 • Łatwy
50 min

Doskonały sposób profilaktyki i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa. Zajęcia na których ćwiczenia w ciekawy i różnorodny sposób wzmacniają plecy, kręgosłup, brzuch oraz mięśnie głębokie, a jednocześnie poprawiają kondycję całego ciała. Podczas zajęć wykorzystywany jest różny sprzęt fitness. To jed...

OFERTA TRENINGÓW PERSONALNYCH

Trening personalny

Trening Personalny jest ukierunkowany na pracę indywidualną z klientem, podczas której w bezpieczny sposób i znacznie krótszym czasie uzyskamy wyznaczony przez nas cel. Dzięki Trenerowi który czuwa nie tylko nad techniką wykonywanych ćwiczeń, ale też nad naszą motywacją podczas sesji treningowych, mamy pewność, że czas spędzony na siłowni, został właściwie spożytkowany. W czasie Treningu Personalnego trener jest wyłącznie do naszej dyspozycji.

Korzystając z usług Trenera Personalnego, zapewniamy sobie również brak monotonii oraz różnorodność ćwiczeń skomponowanych w indywidualny plan treningowy, który będzie w pełni dostosowany do naszych możliwości oraz potrzeb. Trenerzy Fitness fairPlayce to osoby z wiedzą, pasją oraz chęcią do pracy z ludźmi i dla ludzi.

TRENERZY

Anna
Rękoś
Trener personalny
Nina
Horaczyńska
Trener personalny
Jakub
Balcerek
Trener personalny
Karol
Appel
Trener personalny
Paulina
Springer
Trener personalny
Krzysiek
Cymbrowski
Trener personalny
Agnieszka
Jajeśniak
Trener personalny

INSTRUKTORZY

Iza
Instruktor fitness
Karol
Abramek
Instruktor fitness
Ewa
Mielcarek
Instruktor fitness
Tomasz
L.
Instruktor fitness
Amelia
Bobowska
Instruktor fitness
Agnieszka
Grzempowska
Instruktor fitness
Agata
John
Instruktor fitness
instruktor
Instruktor fitness
Ewa
Gurban
Instruktor fitness
Piotr
Taras
Instruktor fitness

GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY

Gabinety Masażu i Fizjoterapii TO BE FIT to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szeroką gamę profesjonalnych masaży leczniczych i relaksacyjnych oraz rehabilitację prowadzoną w oparciu o współczesne koncepcje. Wysoki poziom wykonywanych usług to zasługa naszych terapeutów, którzy pracują z pasją i wciąż poszerzają swoje kompetencje uczestnicząc w wielu szkoleniach. A to wszystko w przytulnej i miłej atmosferze.

FITNESS

Karnety fitness

rodzaj karnetu cena ważność
Open 170 zł / 1m. bez umowy
Open 140 zł / 1m. umowa
Karnet 8 wejść 160 zł 60 dni
Karnet 16 wejść 279 zł 120 dni

TENIS – ceny do 30.09.2020.

WYNAJEM KORTÓW
godziny pon. – pi. sob. – nie.
07:00 – 12:00 60 zł / 1h 70 zł / 1h
12:00 – 16:00 50 zł / 1h 60 zł / 1h
16:00 – 24:00 70 zł / 1h 60 zł / 1h
24:00 – 06:00 *) 70 zł / 2 h 70 zl / 2h
*) – Warunkiem nocnego grania jest:
a) rezerwacja kortu nie później niż 1 godz. przed grą (tel. 61/828-79-04),
b) uiszczenie opłaty przed wejściem na kort.

TENIS – ceny od 01.10.2020.

WYNAJEM KORTÓW
godziny pon. – pi. sob. – nie.
06:00 – 12:00 80 zł / 1h 90 zł / 1h
12:00 – 16:00 70 zł / 1h 70 zł / 1h
16:00 – 24:00 120 zł / 1h 70 zł / 1h
24:00 – 06:00 *) 70 zł / 1h 70 zl / 1h
*) – Warunkiem nocnego grania jest:
a) rezerwacja kortu nie później niż 1 godz. przed grą (tel. 61/828-79-04),
b) uiszczenie opłaty przed wejściem na kort.
RABATY
10% – za dokonanie zapłaty z góry (do 05 każdego miesiąca) przy stałej rezerwacji terminowej.
Uwaga!
Rezerwacja odwołana regulaminowo tj. 24h przed grą, przechodzi na kolejny miesiąc.
KARTY RABATOWE
MultiSport Plus, OK System, Fit Profit
W/w karty obniżają koszt wynajęcia kortu odpowiednio o:
1. przy 1 karcie – 15 zł
2. przy 2 kartach – 30 zł

 

AKADEMIA „fairplayce” – szkółki
1x / tydz. 190 zł*)
2x / tydz. 370 zł*)
*) – w/w ceny dla zajęć grupowych
zajęcia indywidualne – cena do uzgodnienia
LIGA TENISOWA „fairPlayce”
godziny pon. – pi. sob. – ni.
16:00 – 24:00 100 zł / 1h 65 zł / 1h
24:00 – 16:00 65 zł / 1h 65 zł / 1h
*) – Warunkiem nocnego grania (po 24) jest:
a) rezerwacja kortu nie później niż 1 godz. przed grą (tel. 61/828-79-04),
b) uiszczenie opłaty przed wejściem na kort.

BADMINTON

Wynajem kortów pon. – pi. so. – nie.
06:00 – 16:00 45 zł / 1h 50 zł / 1h
16:00 – 24:00 65 zł / 1h 50 zł / 1h
24:00 – 06:00 *) 50 zł / 1h 50 zł / 1h
*) – Warunkiem nocnego grania jest:
a) rezerwacja kortu nie później niż 1 godz. przed grą (tel. 61/828-79-04),
b) uiszczenie opłaty przed wejściem na kort.
Karnet 4H    
pon. – pi. 06:00 – 16:00 170 zł
  16:00 – 24:00 250 zł
so. – nie. 06:00 – 24:00 180 zł
Karnet 8H    
pon. – pi. 06:00 – 16:00 320 zł
  16:00 – 24:00 480 zł
so. – nie. 06:00 – 24:00 340

SQUASH

Wynajem kortów pon. – pi. so. – nie.
06:00 – 16:00 35 zł / 1h 40 zł / 1h
16:00 – 24:00 60 zł / 1h 40 zł / 1h
24:00 – 06:00*) 50 zł / 1h 50 zł / 1h
*) – Warunkiem nocnego grania jest:
a) rezerwacja kortu nie później niż 1 godz. przed grą (tel. 61/828-79-04),
b) uiszczenie opłaty przed wejściem na kort.
Karnet 5H      
LIMITED 06:00 – 16:00 pon. – pi. 150 zł
OPEN 16:00 – 24:00 pon. – pi. 270 zł
WEEKEND 06:00 – 24:00 so. – nie. 180 zł
Multi sport plus, OK System, Fit Profil
W/w karty obniżają koszt wynajęcia kortu odpowiednio o:
przy 1 karcie – 15 zł, przy 2 kartach – 30 zł.

TENIS STOŁOWY

Wynajem stołów    
godziny pon. – pi. weekend
06:00 – 24:00 30 zł / 1h / 1 stół 28 zł / 1h / 1 stół
24:00 – 06:00* 30 zł / 1h / 1 stół  
*) – Warunkiem nocnego grania jest:
a) rezerwacja kortu nie później niż 1 godz. przed grą (tel. 61/828-79-04),
b) uiszczenie opłaty przed wejściem na kort.
Karnety    
Karnet 10H 5 godzin 130 zł
Karnet 12H 10 godzin 250 zł
Akademia fairPlayce    
opłata miesięczna 120 zł / 1x / tydz. 190 zł / 2x / tydz.
zajęcia indywidualne cena do uzgodnienia  
Multi sport plus, OK System, Fit Profil
W/w karty obniżają koszt wynajęcia kortu odpowiednio o:
przy 1 karcie – 15 zł, przy 2 kartach – 30 zł.

ADRES

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce

ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

KONTAKT

Recepcja 1: 61 828 79 04
Recepcja 2: 664 715 666

e-mail: recepcja@fairplayce.pl

ORIENTACYJNY CZAS DOJAZDU

Stary Rynek – 20 minut
Dworzec PKP i PKS – 25 minut
Lotnisko – 25 minut

DANE DO PRZELEWU

RJBM – spółka z o.o.
61-607 Poznań, ul. Bożydara 10
NIP 972-12-98-827, REGON 382599239,

mBank: 09 1140 2004 0000 3502 7850 2767

SZUKASZ PRACY ?

Aktualnie nie poszukujemy nowych pracowników.

GODZINY OTWARCIA

Korty
24h
Siłownia Pon. - Pt.
7.00-23.00
Siłownia Sb. - Nd.
8.00-20.00

RODO

Szanowni Klienci,

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (w skrócie RODO) informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest:

RJBM – spółka z o. o. z siedzibą w Poznaniu (61-607) ul. Bożydara 10, NIP 972-12-98-827, Regon 382599239

Państwa dane osobowe są przetwarzane między innymi w celu realizacji łączącej nas umowy, jak również podjęcia na Państwa żądanie działań przed jej zawarciem, w szczególności udzielania odpowiedzi na zapytania dotyczące świadczonych usług i towarów (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. b RODO), prowadzenia marketingu bezpośredniego towarów i usług oraz w celu ustalenia, obrony i dochodzenia roszczeń (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się tutaj

PLAN OŚRODKA

TENIS SQUASH TENIS STOŁOWY BADMINTON FITNESS YOGA HOTEL RESTAURACJA

PLAN DOJAZDU